Příkrm pro 7měsíčního syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lukina1
Stálice 88 příspěvků 29.11.10 21:12
prikrm

ja se predem omlouvam za zalozeni tematu,ja vim ze to tu uz xkrat psaly,ale potrebuju radu skusenejsich maminek.mam 7mesicniho syna apotrebuju vedet jestli ho krmimi dobre.rano jak kdy kolem 3 nebo 6 dostane 180mlnutrinolu,pak po 3 hodinach dalsi180ml.na obed masozeleninovou presnidavku(ha­mi),tak 10lziceneka 180ml nutrinolu,no a pak uz 180ml nutrinolu,po 3hod.az naposled asi kolem 8vecer a pak spi az zas vty 3,nebo v 6 se zbudi.mam pocit ze neco delam spatne.malej neplace hlady ,caj nechce.ale mel by jist uz na obed bez mlika?nevim kolik mu mam dat toho prikrmu.jsem stoho nestastna.nemam jak srovnavat,aza tchyni se mi nechce. :roll: :oops: :think:

Reakce:
tezi
Hvězda diskuse 50594 příspěvků 1 inzerát 29.11.10 21:17

Nedávala bych hned po zelenině mlíko a nebo postupně zvyšovat množství zeleniny a snižovat množství mlíka. Záleží taky jak dlouho už zeleninu dáváš.

hanah.cz
Kecalka 415 příspěvků 29.11.10 21:20

Nemyslím, že bys dělala něco špatně. Obzvlášť, jestli jsi začala s příkrmy v 6m. Pokud masozeleninu dobře papká, tak mu postupně množství přidávej a ubírej UM na zapití.
Za chvíli taky přidej sváču ovoce. Čaj, i když odmítá, stále nabízej. Příp. zkus vodu nebo vodu s ovocnou šťávou.

Kamca78
Kecalka 425 příspěvků 29.11.10 21:27

ahojky já mám 8 měsíční holčičku a příkrm dávám od 4 měsíce.
Ráno dostane v 6h 180ml Sunaru, na svačinku kolem 9h zbaští celou ovocnou přesnídavku, na oběd celou skleničku masozeleniny (200) , na svačinku jogurt, na večeři má buď kaši a nebo sunar 180ml. Krmím tak protože totálně už odmítá mléko. Myslím že to je hodně individuální a záleží kdy jsi začala s příkrmem.
JInak taky bych nechala v rámci oběda nějakou pauzičku mezi zeleninou a mlékem.

mom.kri
Závislačka 4416 příspěvků 29.11.10 21:34

Ahoj, jak bylo řečeno - udělala bych pauzu mezi oběděm a mlíkem. Já to mám takto:
ve 4 - 200 sunaru
v 8 - 200 sunaru
kolem 12 - masozel. příkrm- půlka velký skleničky
pak asi ve 14 - 200 sunaru
v 16 - ovoc. přesnídávka
mezi 18-19 - kaše
kolem půlnoci - 200 sunaru.
Na oběd mu dej toho příkrmu kolik sní, a zkus nedat hned to mlíko.

lukina1
Stálice 88 příspěvků 30.11.10 15:19
t
mom.kri píše:
Ahoj, jak bylo řečeno - udělala bych pauzu mezi oběděm a mlíkem. Já to mám takto:
ve 4 - 200 sunaru
v 8 - 200 sunaru
kolem 12 - masozel. příkrm- půlka velký skleničky
pak asi ve 14 - 200 sunaru
v 16 - ovoc. přesnídávka
mezi 18-19 - kaše
kolem půlnoci - 200 sunaru.
Na oběd mu dej toho příkrmu kolik sní, a zkus nedat hned to mlíko.

tak jsem to skusila a malej mi snedl na obed pulku sklenicky te male hami mrkev a brambor,a zahodku byl takovej nevrlej tak jsem mu dala tech 180ml mlika abyl o.k.takze diky.

hanah.cz
Kecalka 415 příspěvků 30.11.10 20:10

Teda nerozumím tomu, proč dělat odstup mezi masozeleninou a mlíkem :think: Já osobně jsem to dávala hned po sobě. Do doby než jedl jenom příkrm to bylo zkrátka jedno jídlo.

Kamca78
Kecalka 425 příspěvků 01.12.10 10:32

já tu pauzu dávala z důvodu že když malá věděla že hned se dobaští mlíkem tak proč by jedla zeleninu a to ještě lžičkou …jinak ta pauza nebyla nijak časově omezená prostě když mněla hlad tak dostala mléko klidně i za půl hod.

lukina1
Stálice 88 příspěvků 01.12.10 16:36

presne taky cekal ze bude jeste mliko,a ted ji pulku velke sklenicky hami,a asi za hodku jak kdy dostane mliko.porad se rozhlizel a hledal,a kdyz videl ze se zadna flaska nekona tak spokojene jedl. :wink: :wink: :wink:

Kamca78
Kecalka 425 příspěvků 01.12.10 20:28
lukina1 píše:
presne taky cekal ze bude jeste mliko,a ted ji pulku velke sklenicky hami,a asi za hodku jak kdy dostane mliko.porad se rozhlizel a hledal,a kdyz videl ze se zadna flaska nekona tak spokojene jedl. :wink: :wink: :wink:

šikulka :potlesk: :palec: :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >