Příkrm a mléko ve 12 měsících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Skybi
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 28.07.19 21:03
Příkrm a mléko ve 12 měsících

Ahoj maminky potřebuju poradit. Moje holčička teď 12 měsíců mi začala stávkovat s jídlem. Celkově je naučená na skleničky, nejvíce bílé jogurty, čerstvé ovoce apod. S UM jsme teď přecházeli na batolecí mléko a to mi odmítá úplně, zkouším i jiné značky ale nic. Prostě celkově je to bída. Navíc ani nemluvím o tom, že několikrát do týdne jí vařím ale prostě to nechce. Vím, že jsem to způsobila tím, že ze začátku asi cca 4 měsíce byla na kupovaných příkrmech. Je to začarovaný kruh nevím jak z toho ven.

Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 28.07.19 21:18

@Skybi co zkusit kamuflaz a hodit domaci jidlo do sklenicky?

Skybi
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 28.07.19 21:20
@luccifera píše:
@Skybi co zkusit kamuflaz a hodit domaci jidlo do sklenicky?

To mi zatím neprošlo :-/ Ale přemýšlela jsem, že bych to dávala půl na půl.
Jinak děkuji za nápad :-)

darekp
Závislačka 2776 příspěvků 28.07.19 21:20

Chce to asi jen trpelivost a to mliko bych ji klidne jeste nechala to predesly, takze asi dvojjku, ze.. pokud ho zeda pila normalne, tak bych ji ho jeste davala, aspon nejakou vyzivu z toho mit bude.. a prikrmy porad jen zkouset a zkouset :nevim: kdyz treba pres den toho moc nesni, tak bych ji klidne i pres den treba jednu davku toho mlika dala ;)

Skybi
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 28.07.19 21:23
@darekp píše:
Chce to asi jen trpelivost a to mliko bych ji klidne jeste nechala to predesly, takze asi dvojjku, ze.. pokud ho zeda pila normalne, tak bych ji ho jeste davala, aspon nejakou vyzivu z toho mit bude.. a prikrmy porad jen zkouset a zkouset :nevim: kdyz treba pres den toho moc nesni, tak bych ji klidne i pres den treba jednu davku toho mlika dala ;)

O tom jsem už přemýšlela. Jako jsem zoufalá takže hned zítra ho koupím. Moc děkuji. :-)

pannda
Kelišová 7075 příspěvků 36 inzerátů 28.07.19 21:24

Stoličky ji netrápí? I to může být příčina momentální nechuti k jídlu

Skybi
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 28.07.19 21:36

@pannda No ona má zatím jen dva zoubky dole. Dneska to byla bída i s pitným režimem. Naučila se dělat hlavičkou nene a nic do ní nemůžu dostat. :pocitac:

Váš příspěvek
Reklama