Kdy a jak s příkrmem?

378
30.12.19 20:23

Prikrm-kdy a jak?

Ahoj :mavam: chci se zeptat, mám 5,5 starou dceru a od 5teho měsíce jsem začala s prikrmy - vždy odpoledne na oběd dam nějaký prikrm zeleninovy..papa mi hezky a od 6teho bych chtěla začít učit na večeři nebo svacinu ještě nevím…doktorka mi dala knizecku jak s prikrmy začít a je tam ze od 5teho dávat oběd svacinu a večeři což mi přijde divné..jak to bylo u vas? Po zavedení oběda jste začaly učit na snidani svacinu nebo večeři? A co od jakého měsíce? Děkuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4535
30.12.19 20:26

Já jsem vždy začínala zeleninou na oběd, pak ovoce na svačinu, kaše na večer, jogurt na svačinu. A pak už tak nějak všechno. Teď přemýšlím, jestli nezačnou kaši na večeři, ale moje představa, že mi díky tomu dítě vydrží dýl spát, je asi více než naivní :) takže to spíš jen zkusím a pak pojedu zase klasický od zeleniny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20800
30.12.19 20:27

Já začla s obědem ve 4 a pul měsících, potom asi 3 týdny nato sem začla dávat kaši k večeři a další 2 týdny nato presnidavku k snídani (teda říkám snídani, ale tak kolem 9h, ráno po probuzení má mliko). V půl roce už jedl normálně 3 chody denně, od 8 měsíců plánuji posunout snídani na dřív a zavést i svačiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14254
30.12.19 21:13

@Deňa1995 Já jsem začala tedy o dost později, mám holky kojené. Ale tak první měsíc trvalo, než jsem vyzkoušela všechny druhy zeleniny, pak jsem přidala maso a ovoc na svačinu, poté na večeři husté zeleninové polévky, okolo 8.měsíce na dopolední savčinu jogurt a jako poslední kaše na snídani.
Je tu skupinka s recepty pro mimčo vaříme pro kojence a batolata , tak se mrkni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat