Příkrm přes stříkačku

11.12.19 01:03

Příkrm přes stříkačku

Prosím jak chystáte prikrm přes stříkačku? Můžu ohřát kojeneckou vodu a zredit ji s kojeneckou vodou neprevarenou? Nebo ji musím stejně jako obyčejnou vodu prevarit počkat až vychladne a pak ji ohřát? A v čem michate tak malez množství - 30 ml? Můžu v obyčejném hrníčku nebo musím mit nějaké sterilní kádinky? A stejně jako stříkačky je vyhazovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1185
11.12.19 03:50

Já vzala odměrku, lahvičku…nalila dostatečné množství vody, nasypala Sunar, promíchala, zkusila teplotu, natáhla stříkačku. Vodu jsem kojeneckou neprevařovala, ohřívala v kastrolku. Stříkačky jsem vyvařovala, měla jich asi 5 a ty střídala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5653
11.12.19 06:10

Kojenecká voda se již nepřevařuje. Injekční stříkačky, každý den vyvařovat a nebo brát čisté, ani nevím kolik stojí. Mlíčko můžeš jinak chystat třeba v lahvičce na UM a tu taky večer vyvařit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
11.12.19 08:36

Prevarim rano kojeneckou vodu a pres den ji mam nachystanou v konvici v lednicce. Ohreju pozadovane mnozstvi v mikrovlnce. Teplotu merim teplomerem ve lzicce. Eventuelne zchladim dolitim studene vody z lednicky. Ptala jsem se laktacni poradkyne, pry by radsi do pul roku prevarela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama