Jak poznat, že nemám mlíko?

Anonymní
26.11.19 11:05

Jak poznat ze nemam mliko ?

Prosím jak poznat ze mi došlo mléko mám 2 tydeni miminko a přijde mi nespokojené. Jak poznám třeba ze nemam mliko

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

396
26.11.19 11:12

Podle vahy miminka, kontrolujte si kolik vypije, vazte ho pred a po..to je nejjednodušší jak to zjistit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
26.11.19 11:13

Nebo pocuranych plenek, kolik za den procura plen?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:13

Zvažte si miminko před kojením a po kojení a uvidíte, zda něco vypilo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 11:16

@Makinka87 nikde nemohu senhnst váhu… máme na mouku ale ta je do 3 kil… doktor nepujci… jsem slysela ze by měli půjčovat… a cura kaká dost… myslíte ze je normlani měla 3400 a za 5 dni 3450.. to je asi málo ale doktor nic neřekl proroze jakoby na váze neubira

• Nahlásit
  • Citovat
214
26.11.19 11:20

Existuji i pujcovny vah, ale ty jsou drazsi, nez u doktora. Treba uz vsechny volne pujcil. :nevim: Ale muzes jit k nemu nebo do porodnice na kontrolni prevazeni a videla by jsi alespon, kolik si mimco vypije za jedno krmeni. Ale je to samozrejme malo prukazne, protoze v prubehu dne muze pit ruzne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:21

Vážení před a po kojení je přežitek, je to nic neříkající a zavádějící. Na to se vyprdni. Kojíš na požádání? Pozvi si domů zkušenou laktační poradkyni, která zkontroluje a případně opraví techniku kojení. Ale píšeš, že přibírá a počůraných plen má dost, to je důležité. Možná by pomohlo se tím jen nestresovat, všechny děti nemusí být mišelinci, navíc kojená miminka kolikrát přibývají skokově.

Příspěvek upraven 26.11.19 v 11:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:21

Pardon vloženo 2×

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
26.11.19 11:23
@Popokatepetla píše:
Vážení před a po kojení je přežitek, je to nic neříkající a zavádějící.Příspěvek upraven 26.11.19 v 11:22

Nesouhlas. Pokud chces zjistit, kolik dite vypilo, je vazeni pred a po jediny prokazatelny zpusob, jak to zjistit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
26.11.19 11:26

Pokud mas pochybnosti, jestli mas mleko, zkus, jestli dokazes po kojeni z prsou odstriknout. Pokud ano, muzes byt bez obav, mleka mas dost. Pokud ne, nemusis panikarit, mozna jen nezvladas techniku odstrikavani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:27

@murra jenže kojené děti nepijou pokaždé stejně. Pokud se dítě kojí na požádání, jednou ti vypije 100 ml, podruhé třeba jen 50. Ty zvážíš zrovna v tom momentě, kdy vypilo 50 a hned máš stres, že ti pije málo. Kojení není jen na hlad, ale i na žízeň, uklidňovací prostředek pro miminko atd.atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:28
@murra píše:
Pokud mas pochybnosti, jestli mas mleko, zkus, jestli dokazes po kojeni z prsou odstriknout. Pokud ano, muzes byt bez obav, mleka mas dost. Pokud ne, nemusis panikarit, mozna jen nezvladas techniku odstrikavani.

jsou ženy, které neodstříkají nikdy nic a přesto dlouhodobě úspěšně kojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:30
@Popokatepetla píše:
Vážení před a po kojení je přežitek, je to nic neříkající a zavádějící. Na to se vyprdni. Kojíš na požádání? Pozvi si domů zkušenou laktační poradkyni, která zkontroluje a případně opraví techniku kojení. Ale píšeš, že přibírá a počůraných plen má dost, to je důležité. Možná by pomohlo se tím jen nestresovat, všechny děti nemusí být mišelinci, navíc kojená miminka kolikrát přibývají skokově.

Tak mně vážení u prvního pomohlo. Syn se kojil strašně krátce a pak řval. Myslela jsem, že hlady. Po jednodenním vážení jsem zjistila, že je to hltoun a řve, protože ho bolí břicho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
26.11.19 11:32
@Popokatepetla píše:
@murra jenže kojené děti nepijou pokaždé stejně. Pokud se dítě kojí na požádání, jednou ti vypije 100 ml, podruhé třeba jen 50. Ty zvážíš zrovna v tom momentě, kdy vypilo 50 a hned máš stres, že ti pije málo. Kojení není jen na hlad, ale i na žízeň, uklidňovací prostředek pro miminko atd.atd.

Vzhledem k tomu, ze se uzivatelka obava toho, ze nema mleko, tak by ji i tech navazenych 50g uklidnilo. Samozrejme, ze jedno vazeni o nicem nevypovida, jednou dite pije hodne, jednou malo, pak cura, kaka…, pokud by vazila 2, 3 dny, udelala by si uz obrazek. Samozrejme, pokud je dite zdrave a prospiva, neni vubec nutne porizovat vahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:33
@Popokatepetla píše:

Proto je fajn si váhu půjčit domů, kojit v klidu a vážit min. jeden den. Jako kojit a vážit u pediatra je kravina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama