Přinesla jsem si od kadeřnice vši

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 16:08
Přinesla jsem si od kadeřnice vši

Přišla jsem od kadeřnice a druhý den mi objevil přítel ve vlasech vši, hrozně mě svědila hlava. Jak byste to řešily? Jít si stěžovat do kadeřnictví? Bylo to normální hezké kadeřnictví, zřejmě přede mnou tam šla nějaká zavšivená ženská a já to pochytala z těch hřebenů. Zabiju hnídy žehličkou na vlasy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

michaela-557 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 16:11

Spíš se divím, že ta kadeřnice nepoznala, že má dotyčná vši.

Run
Generální žvanilka 20480 příspěvků 24.11.17 16:12

Jakože si kadeřnice nevšimla těch vši? To je nějaký divný. Jestli jich bylo tolik, že naskakakaly na hřeben a pak všechny na tebe…

Příspěvek upraven 24.11.17 v 16:13

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 16:12

Ono se to stane i v lepších kadeřnictvích. Já bych si koupila šampon a dál bych to asi neřešila :nevim: Co si na nich vezmeš, nic jim nedokážeš :nevim:
Nám se zřejmě totéž podařilo celkem nedávno. Byla jsem s dcerkou taky v lepším salonu na stříhání a asi dva dny potom jsem u ní i u sebe našla vši. Dcerka je dotáhla ze školky, určitě jsme je neměli první den. Kadeřnice na to buď nepřišla nebo dělala, že to nevidí, nevim. Celkem je i možné, že jsme tam někoho nakazili :oops: :oops:

Amys
Generální žvanilka 20662 příspěvků 24.11.17 16:16
@Anonymní píše:
Přišla jsem od kadeřnice a druhý den mi objevil přítel ve vlasech vši, hrozně mě svědila hlava. Jak byste to řešily? Jít si stěžovat do kadeřnictví? Bylo to normální hezké kadeřnictví, zřejmě přede mnou tam šla nějaká zavšivená ženská a já to pochytala z těch hřebenů. Zabiju hnídy žehličkou na vlasy?

Co znamená, že ti objevil vši? Jako víc než jednu?

Lidym
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 7 inzerátů 24.11.17 16:18

Dnešní jiná diskuze o vších https://www.emimino.cz/…-vsi-302492/

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 16:19

@Amys našel mi tam dva lezoucí brouky, podle netu usoudil, že to jsou vši, já si sama nic nenašla, ale ve vlasech mám bílý ťupky a opravdu to nejsou lupy. A nesnesitelně svědí hlava, jdu si koupit teď šampon, ale nevím, jak zlikvidovat ty hnídy.

Amys
Generální žvanilka 20662 příspěvků 24.11.17 16:21
@Anonymní píše:
@Amys našel mi tam dva lezoucí brouky, podle netu usoudil, že to jsou vši, já si sama nic nenašla, ale ve vlasech mám bílý ťupky a opravdu to nejsou lupy. A nesnesitelně svědí hlava, jdu si koupit teď šampon, ale nevím, jak zlikvidovat ty hnídy.

Kup si tenhle hřebínek https://www.bezvsi.cz/ A jinak to je teda pech. Jako mohla jsi je chytit i kdekoliv jinde, ono stačí dát k někomu hlavu v tramvaji, ve frontě apod. Takže to nutně ani z toho kadeřniství mít nemusíš.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 24.11.17 16:23

Já si myslím, že do druhého dne se ti hlava nezavšiví, vleze ti tam jedna, než naklade hnidy, vylíhnou se… to chvíli trvá. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 16:24

@Amys tipuju, že kadeřnictví, protože když jsem tam šla, tak vše v pohodě a pak jsem šla domu pěšky a k nikomu hlavu nedávala ani nikam následující den. Takže podle mě určitě kadeřnictví, tak nevím, jestli je tam mám dojít upozornit.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 24.11.17 16:27
@Anonymní píše:
@Amys našel mi tam dva lezoucí brouky, podle netu usoudil, že to jsou vši, já si sama nic nenašla, ale ve vlasech mám bílý ťupky a opravdu to nejsou lupy. A nesnesitelně svědí hlava, jdu si koupit teď šampon, ale nevím, jak zlikvidovat ty hnídy.

Hnidy si musis nechat vybrat :zed:.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 24.11.17 16:28

@Amys mas s tim hrebinkem zkusenost? Ja o nem dost premyslim. Mam 3 holky a v lekarne (a zverimexu :mrgreen:) uz jsem za nekolik let nechala majlant :think:.

Příspěvek upraven 24.11.17 v 16:29

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 16:29
@klamonožka píše:
Já si myslím, že do druhého dne se ti hlava nezavšiví, vleze ti tam jedna, než naklade hnidy, vylíhnou se… to chvíli trvá. :nevim:

mě to tedy taky přijde divné, to bych jich muselo fakt skočit na hlavu z ničeho nic hodně, max mě napadá použitý ručník. Z hřebenu těžko :nevim:
Co já mám zkušenost, tak nás hlava cca týden zpátky mírně svědila, ale nevyčesala jsem nic, zřejmě byla jedna nebo dvě a přišli jsme na to v momentě, kdy se vylíhly ty z nakladených vajíček, vylíhly se v jeden den a to už fakt poznat bylo, svědilo to o hodně víc a šly i vyčesat

kelynka77
Kecalka 144 příspěvků 24.11.17 16:29
@klamonožka píše:
Já si myslím, že do druhého dne se ti hlava nezavšiví, vleze ti tam jedna, než naklade hnidy, vylíhnou se… to chvíli trvá. :nevim:

Přesně tak, taky si myslím, že je máš delší dobu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 16:30
@Anonymní píše:

já jsem to vzala po šamponu ještě žehličkou. A nezapomeň šamponovou kůru zopakovat cca po 7-10 dnech

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama