Priorix a klidový režim

492
17.7.13 15:36

Priorix a klidový režim

Ahoj, chci se zeptat, jestli jste dodržovali po tomto očkování nejaký klidný režim, omezili chození do kolektivu a popř. jak dlouho? Na sluníčko by asi taky nějakou dobu neměl? Jinak synovi je 16 měsíců a je to první dávka. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

737
17.7.13 16:03

Tohle téma jsem chtěla taky založit, jdeme na očkování Priorixem příští týden :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
492
17.7.13 16:12

@Monika24 no my byli dnes a dr říkala, ať nechodíme cca týden na celej den k vodě, ale nějak mi nedošlo se zeptat na to ostatní :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9577
17.7.13 16:44

My jsme byli minulou středu a doktorka neříkala nic.. jen sestřička říkala, že za 7-10 dnů může být teplota a vyrážka…
a jak má vypadat ten klidový režim? :nevim: :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
492
17.7.13 16:51

@pavlasu No já právě nevím, jak by měl ten klidovej režim vypadat, právě mě zajímalo, jestli můžeme dělat vše jako doposud nebo ne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16117
17.7.13 17:42

Dcera měla po první dávce reakci (horečka) až 9. den, to už jsem si myslela, že nic nebude, a jeli jsme na vícedenní návštěvu. Tak se právě objevila ta horečka, tak jsme mazali domů. Možná jí to vyprovokovala i ta změna prostředí. Osobně bych dítě aspoň 10 dní šetřila, žádná moc námaha, vybočení ze stereotypu a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
492
17.7.13 17:50

@robínek No to my teď nic neplánujeme, ale spíš aby jsme nemuseli sedět doma, to by malej nepřežil 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9577
17.7.13 20:03
@robínek píše:
Dcera měla po první dávce reakci (horečka) až 9. den, to už jsem si myslela, že nic nebude, a jeli jsme na vícedenní návštěvu. Tak se právě objevila ta horečka, tak jsme mazali domů. Možná jí to vyprovokovala i ta změna prostředí. Osobně bych dítě aspoň 10 dní šetřila, žádná moc námaha, vybočení ze stereotypu a tak.

malý bude mít za 14 dnů 2 roky.. dostal před týdnem první dávku a docela by mě zajímalo, jak bych ho mohla 10 dnů šetřit :hug: běhá, skáče, celý den se nezastaví :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
17.7.13 23:09

Pokud dítěti nic není, tak já osobně bych nějaký extra režim neřešila, asi bych na tu dobu cca 10 dnů po očkování neplánovala např. nějaký zvlášť namáhavý výlet nebo něco podobného, prostě normální režim. Samozřejmě až se dostaví reakce (pokud se dostaví), tak je to už něco jiného.
Dcera dostala po první dávce teplotu asi 3. den, dle dr. to nebylo od očkování, a pak vysoké po dalším týdnu, to byla protivná, chtěla se pořád jen nosit, chovat, pouze máma máma máma, usnula jen u mně v náručí, přendat do postýlky se nedala, takže mně se druhý den zablokovaly záda a nemohla jsem se hnou :zed: :zed: :zed:
Cca za měsíc se chystáme na druhou dávku, až se moc těším :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
23.7.13 17:15

@evcaB Tak co, už měl malej nějakou reakci nebo zatím ne? My jdeme zítra, tak mě to děsí :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
492
23.7.13 19:26

@Monika24 Zatím je úplně v pohodě (musím zaťukat), koupeme se každej den v bazénu a žádný klidný režim nedodržujeme, protože on je tak divokej, že ani v klidu být neumí ;) O víkendu máme oslavu, tak doufám, že už žádná reakce nepřijde 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
492
23.7.13 19:30

@Monika24 Jo a známá byla s dcerkou cca před 2 měsíci a prej neměla vůbec žádnou reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
23.7.13 20:45

@evcaB tak snad už to vydrží být ok :palec: jsem zvědavá jak to bude u nás…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
24.7.13 10:16

Tak nám sestra říkala, že jen dnes ne na sluníčko a od zítra normálně… jen může být prý 10.-14. den reakce, tak pak se podřídit podle toho. Modlim se, aby to bylo ok :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
1.9.13 19:22
@Radka K píše:
Pokud dítěti nic není, tak já osobně bych nějaký extra režim neřešila, asi bych na tu dobu cca 10 dnů po očkování neplánovala např. nějaký zvlášť namáhavý výlet nebo něco podobného, prostě normální režim. Samozřejmě až se dostaví reakce (pokud se dostaví), tak je to už něco jiného.
Dcera dostala po první dávce teplotu asi 3. den, dle dr. to nebylo od očkování, a pak vysoké po dalším týdnu, to byla protivná, chtěla se pořád jen nosit, chovat, pouze máma máma máma, usnula jen u mně v náručí, přendat do postýlky se nedala, takže mně se druhý den zablokovaly záda a nemohla jsem se hnou :zed: :zed: :zed:
Cca za měsíc se chystáme na druhou dávku, až se moc těším :cert:

Ahoj, prosím tě, kdy přestala malá být uplakaná: Jsme třetí týden po očku a už týden jí nosím, nesnese ani manžela, jen mě, jak jí dám na zem, pláče, je dost apatická, vždy byla hodně živá, a teď klidně sedí hodinu na gauči a čučí na TV - ani ne na pohádky a drží mě za ruku. Včera zvracela, dneska pořád pláče nebo spí. Už fakt nevím. Teploty má tak 37,5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama