Přírodní kosmetika, prosím radu

Anonymní
23.11.20 15:40

Přírodní kosmetika, prosím radu

Ahoj, zakládám anonymně kvůli vánočnímu kolotoči. Mám maminku, co miluje přírodní kosmetiku a já tomu absolutně nerozumím. Co byste v takovém případě uvítaly jako dárek? Na které značky se zaměřit? Moc prosím pomoc, chtěla bych udělat radost, ne to zkazit. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1401
23.11.20 16:00

Ja mam rada nobilis, je ceska a nezrujnuje…,ale je jich fakt hodne, tak je dobre vedet, jestli nema mama oblibenou konkretni znacku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3398
23.11.20 16:10

Záleží na tom, na co se chceš zaměřit - jestli pleťová nebo vlasová kosmetika…já pleťovou používám českou Original Atok, něco od Nobilis Tilia. Vlasovou Natura Siberica a hennu Henné Color nebo Khádí…no u přírodní kosmetiky strašně záleží, jak co komu sedne… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14126
23.11.20 16:29

To by chtělo její oblíbenou značku. Já miluju pleťové oleje a doplňky stravy od Renovality (česká značka). Na vlasy používám australskou značku Sukin (stejně tak na čištění pleti od Sukin, jinak na plet Renovality. Deodorant třeba používám biotythme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3298
23.11.20 16:44

Já bych dala od Pure Vision nové olejicky na rty nebo třeba vanilkové máslo do kabelky na ruce :-) Nebo sůl do koupele. Nebo jakýkoli olej od Saloosu. To jsou takové univerzální věci myslím. Nebo třeba mýdlo od Alchemix.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3298
23.11.20 16:45

A nebo konjakovou houbicku a květinovou vodu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
23.11.20 17:14

Normalne bych se maminky zeptala, jakou znacku pouziva a co by od nich chtela k Jezisku. Prijde mi uplne zbytecne si hrat na prekvapeni a koupit ji neco, co ji nebude sedet, nebo nebude pouzivat. Prirodni kosmetiky uz jsou mraky a ne kazdemu vsechno sedne. Maminka meho pritele se loni informovala, jakou znacku kosmetiky pouzivam, ale uz se zapomnela zeptat, co pouzivam, takze jsem od ni dostala tri kosmeticke produkty me oblibene kosmeticke znacky, z cehoz dva mi ovsem byly uplne k nicemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14126
23.11.20 18:47
@Afrikana píše:
Normalne bych se maminky zeptala, jakou znacku pouziva a co by od nich chtela k Jezisku. Prijde mi uplne zbytecne si hrat na prekvapeni a koupit ji neco, co ji nebude sedet, nebo nebude pouzivat. Prirodni kosmetiky uz jsou mraky a ne kazdemu vsechno sedne. Maminka meho pritele se loni informovala, jakou znacku kosmetiky pouzivam, ale uz se zapomnela zeptat, co pouzivam, takze jsem od ni dostala tri kosmeticke produkty me oblibene kosmeticke znacky, z cehoz dva mi ovsem byly uplne k nicemu.

Přesně tak, kamarádka ví a už mi i kupovala mou značku kosmetiky, ale vždy jsem konkrétně řekla co by bylo vhodné (aby měla na výběr co mi dát a bylo to překvapení).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
884
23.11.20 19:31

Miluju výše zmiňovanou Nobilis Tilia (tělovou i pleťovou kosmetiku) nebo Omorfia (mají v porovnání s Nobilis pár produktů, ale všechny jsou skvělé).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.20 19:48

Já nakupuju na e-shopu Nuspring.cz nejčastěji značky Avril (to je dekorativní kosmetika) a Soaphoria. Právě Soaphoria má super věci, které jsou vhodné jako dárek, protože jsou v hezkých skleněných obalech, které se pak dají dál doma na něco použít. A taky mají bomby do koupele z himalájské soli. A hlavně Soaphoria krásně voní narozdíl od ostatní přírodní kosmetiky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1401
23.11.20 20:43

Jeste me napadlo, ze hodne popularni je ruzova voda, urcite se da koupit naka bio, 100pro prirodni atd…nevim, jestli je to naky zazrak, ale ma univerzalni pouziti a nejaka kvalitni ma urcite i takovy punc luxusu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1579
23.11.20 22:44

Já bych koupila dárkový poukaz do prodejny, kam chodí kosmetiku nakupovat nebo, kde takovou prodávají, ať si udělá radost sama.. :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
4.12.20 14:51

Bambucké máslo

Já na vše používám bambucké máslo. Nejprve jsem používala od Purity Vision, klasicky z DM. Teď zkouším od značky FARM.INC. Líp se roztírá, ale fakt pomáhá. A na ruce a vlasy používám l'occitane :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 19:46

Nobilis Tilia a Havlíkova Apotéka. Obě mají v sobě minimum ingrediencí, a to je to, co mě na nich baví. Mám od nich vyzkoušenou už spoustu produktů a vždy jsem byla spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.21 12:23

Pozor na složení

Ahoj,

ráda nakupuji na Biooo.cz - mají tam srozumitelně popsané jako produkty jsou přírodní, čistě přírodní a bez ostatních „toxických“ látek. Některé značky (např. Yves Rocher, Manufaktura) se prezentují jako přírodní, ale ve skutečnosti obsahují mnoho chemických látek.
Pokud nevíš, co maminka používá, jaký potřebuje krém / kondicionér / šampon /…tak bych volila třeba přírodní oleje (dají se používat jak na tělo, pleť, masáže, vlasy) - mám vyzkoušené od Renovality a Nobilis Tilia a super.
Jako dárek se taky hodí olej na komplexní použití, k Vánocům jsem dávala mamince tento olej z Bali a nemůže si ho vynachválit, hlavně jeho exotickou vůni https://www.kutus-kutus.cz/…ylinny-olej/ :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat