Přišlo na mě jaro

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.5.22 21:40

Přišlo na mě jaro

Ahoj, zakládám téma spíše pro pobavení, už se sebou nemůžu skoro vydržet. Zakládám anonymně, přeci jen je to trochu intimní.

Jak už název napovídá, vlezlo na mě jaro. Ale asi takovou bombou, jakou sama dlouho nepamatuju :mrgreen: (nebo možná dlouho nebylo). Mám chuť na sex, ale pořád, a až otravnou. Jsem po několika letech pár měsíců single a moje myšlenky se netočí snad kolem ničeho, než sexu. Než ráno vstanu z postele, musím si to udělat, odpoledne a večer taky. Na sex mám parťáka, ale ten jaksi nemůže tak často, já bych potřebovala alespoň jednou denně.

V práci koukám po chlapech jak hladovej pes, lítají mezi námi (dělám v pánským kolektivu) dvojsmyslný poznámky, samozřejmě v kanceláři v nějakých mezích, tam nic rozjíždět nechci. Venku se otáčím na cizí chlapy, prostě jak háravá fena, jakkoliv tohle přirovnání nemám ráda, ale cejtim se tak.

Je mi relativně čerstvě 30 let a tříská to se mnou neuvěřitelně. Co s tím, jak si pomoct? Někdy se zničím sportem, ale stejně mi to od těch choutek moc nepomáhá, dneska pršelo, tak jsem ani ven nemohla, nepomáhá mi ani se nějak odreagovat, prostě pořád na to myslím. I jsem měla dnes sex, ale je to snad ještě horší :mrgreen:

Co s tím? :mrgreen: máte to někdo taky tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15656
16.5.22 21:50

Jo u mě to bylo něco podobnyho, hlavně tím že jsem vysadila po několika letech antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 21:53
@JancaS84 píše:
Jo u mě to bylo něco podobnyho, hlavně tím že jsem vysadila po několika letech antikoncepci.

Jo to já taky, ale už před půl rokem. Byla jsem ale vždycky při chuti, nepociťovala jsem vliv HA. Teď už jsem ale tak na hraně, kdy mě to fakt začíná až štvát.

• Citovat
  • Nahlásit
9481
16.5.22 21:57

No tak jedině si pořídit ještě jednoho chlapa. nebo dva, nebo tři :mrgreen:
Jsi nezadaná, když ti jde jen o sex a tento jeden ti nestačí, tak jich můžeš mít víc, ne? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10080
16.5.22 22:09

Dělej s Němcema.. tě v praci chuť na sex hned přejde :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6194
16.5.22 22:19
@bigl píše:
Jsi nezadaná, když ti jde jen o sex a tento jeden ti nestačí, tak jich můžeš mít víc, ne? :D

Přesně to jsem chtěla říct. Je jaro. Datové vyťukávaj díru do kmene. Ty zase, zakladatelko, potřebuješ vyťukat mozek z hlavy. Znám tyhle neukojené stavy z těhotenství. Nebyla jsem člověk. Byla jsem chodící hormon :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
16.5.22 22:23

Mlátí to se mnou neuvěřitelně, ale vice emociálně… sexuálně taky… háravá fena, to sedí úplně přesně…nejradeji bych vyla, jak je to mučivé…ale ve mně to probudil jeden člověk, takže ostatní pro mě nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 22:31

Proto mám dva milence, nemůže jeden, zaskočí druhý. A to je mi přes 50. Zrovna nedávno mi jeden řekl, že se nemusím bát přechodu, že ho přechodím. Nebo přemasturbuju 8) :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 22:35
@Královna Kosmíru píše:
Dělej s Němcema.. tě v praci chuť na sex hned přejde :P

Dělám v německým korporátu a tato rada zdá se být nefunkční :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 22:38
@bigl píše:
Jsi nezadaná, když ti jde jen o sex a tento jeden ti nestačí, tak jich můžeš mít víc, ne? :D
@MeloryNox píše:
Přesně to jsem chtěla říct. Je jaro. Datové vyťukávaj díru do kmene. Ty zase, zakladatelko, potřebuješ vyťukat mozek z hlavy. Znám tyhle neukojené stavy z těhotenství. Nebyla jsem člověk. Byla jsem chodící hormon :mrgreen:
@Anonymní píše:
Proto mám dva milence, nemůže jeden, zaskočí druhý. A to je mi přes 50. Zrovna nedávno mi jeden řekl, že se nemusím bát přechodu, že ho přechodím. Nebo přemasturbuju 8) :mrgreen:

Jo, to je řešení který mi taky přijde optimální, ale zase chci spát jen s týpkama, co mě přitahují. Já naštěstí nemám s tímto problém, ale chce to čas, a já chci HNED :mrgreen: tak mám zatím jen jednoho.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 22:40
@Kaffe píše:
Mlátí to se mnou neuvěřitelně, ale vice emociálně… sexuálně taky… háravá fena, to sedí úplně přesně…nejradeji bych vyla, jak je to mučivé…ale ve mně to probudil jeden člověk, takže ostatní pro mě nejsou.

Chápu Tě. Taky už se mi dnes chtělo výt. Potřebuju se soustředit a prostě to nejde, mám v hlavě jen š. u.k.. A blbý je, že když si zasouložím, tak je mi ještě hůř a klidně bych souložila celej den. V práci se mi nedaří plně se koncentrovat, i kvůli tomu, že tam jsou v 90% samý chlapi. Budu muset hodit udičku na nějaký firemní akci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 22:45

No na mě taky letos leze jako jako sviň, akorát, že já jsem vdaná a poprvé po 12letech myslím na jiný chlapy než na manžela :)…I se mi o tom zdá…O jednom strasně nesympatickym sousedovi a nebo máme v práci mladýho kolegu a tam jsou takový lehce dvojsmyslný narážky a letmý dotyky, nechcíc, ale vyvolávají ve mě husinu…Nevím, co se to semnou děje :P Chudák manžel, kdyby jen tušil…Prosím anonymně, mám tu známé a možná i manžela :D

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
20789
16.5.22 22:48

Tindr a spolehlivé kondomy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 22:55
@Ou píše:
Tindr a spolehlivé kondomy?

Kdyz tam musíš mít fotku a to já nerada, tuhle modernu. Já jsem klasik, někdo se mi líbí, hodím očko, a buď se chytí nebo ne. I když to chvíli trvá. Ale mám ráda pak to očekávání. ale možná k tomu dojde, no.

• Citovat
  • Nahlásit
10080
16.5.22 23:11
@Anonymní píše:
Dělám v německým korporátu a tato rada zdá se být nefunkční :think: :mrgreen:

Ale s Čechama :nevim: … To chce přímo bavorské hochy :mrgreen: s knírkem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat