Příspěvek na tábor

Anonymní
13.5.16 11:31

příspěvek na tábor

Ahoj holky, chci se zeptat: Přispívá Vám Váš ex dětem na prázdniny? Případně jak? Jakou částkou? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7592
13.5.16 11:44

Ne, nepřispívá. Tábory platím sama, nic víc jak alimenty neposílá. A to se mu ještě zdaj přemrštěný. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
13.5.16 11:46

Ne, nikdy…syn jezdil na tábor každý rok od 1. třídy, až od 15 byl praktikantem, tak už platit nemusel a platili jemu:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kobea
13.5.16 12:03

Můj nedá korunu navíc na nic :nevim:. Dětem tyhle záležitosti dopřávám jen já. Kdyby to bylo na něm, tak budou děti celé prázdniny sedět doma u tabletu :cert:. Protože je to levné :zed:.

• Citovat
  • Nahlásit
671
13.5.16 12:38

Díky holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.16 12:41

Ne. Kromě soudem vyměřeného výživného nedává ani ň. A po dobu, kdy má o prázdninách děti, s nimi vyleze akorát na dvůr.

• Citovat
  • Nahlásit
7592
13.5.16 12:44
@Anonymní píše:
Ne. Kromě soudem vyměřeného výživného nedává ani ň. A po dobu, kdy má o prázdninách děti, s nimi vyleze akorát na dvůr.

Tak to máš ještě dobrý, můj bejvalej po mně loni chtěl alimenty za dva týdny nazpátek, když on bude přece děti živit. :roll: Že z alimentů nekupuju jenom jídlo, ale například pomůcky na další školní rok a několikatery boty, to ho nezajímalo a na to mi samozřejmě nedal ani korunu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.16 12:48

Ne, plati alimenty, nic víc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.16 12:49
@PetraJ píše:
Tak to máš ještě dobrý, můj bejvalej po mně loni chtěl alimenty za dva týdny nazpátek, když on bude přece děti živit. :roll: Že z alimentů nekupuju jenom jídlo, ale například pomůcky na další školní rok a několikatery boty, to ho nezajímalo a na to mi samozřejmě nedal ani korunu. :roll:
:lol: :lol: To je vtipálek. Kdyby ten můj neměl dlouhý vedení, čekám, že by ho to napadlo taky.
  • Citovat
  • Nahlásit
7592
13.5.16 13:00
@Anonymní píše: :lol: :lol: To je vtipálek. Kdyby ten můj neměl dlouhý vedení, čekám, že by ho to napadlo taky.

No nech bejt, on byl taky naočkovanej, nejspíš od chlapů z práce. Nechtěla jsem se s ním hádat, ty peníze jsem mu dala, ale letos na něj kašlu. O tom, že prázdniny byly nějakých devět týdnů, on měl děti dva týdny (vlastně 10 dní, protože mezitím mi je dvakrát poslal na dva dny domů) a ani se nezajímal, jak pokreju těch zbylých sedm týdnů, se snad ani zmiňovat nemusím. Přitom má stejně jako já, 30 dní dovolený. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kobea
13.5.16 13:01
@PetraJ píše:
Tak to máš ještě dobrý, můj bejvalej po mně loni chtěl alimenty za dva týdny nazpátek, když on bude přece děti živit. :roll: Že z alimentů nekupuju jenom jídlo, ale například pomůcky na další školní rok a několikatery boty, to ho nezajímalo a na to mi samozřejmě nedal ani korunu. :roll:

Hele, nevymýšlej si. Určitě za to chodíš na nehty, ke kadeřníkovi, na masáže, do fitka, do restaurací a já nevím kam ještě (stejně jako já a kopa dalších :jazyk: ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

Je to vtip, samozřejmě :mrgreen:.

• Citovat
  • Nahlásit
7592
13.5.16 13:04

@Kobea - tak já to nechtěla psát, ale letos za alimenty asi pojedu na nějakou luxusní dovolenou s milencem. :lol: Samozřejmě v době, kdy budou děti na táboře, kterej jim sama zacvakám. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.16 13:05

@PetraJ 8o Ty jsi mu to dala?

@Kobea píše:
Hele, nevymýšlej si. Určitě za to chodíš na nehty, ke kadeřníkovi, na masáže, do fitka, do restaurací a já nevím kam ještě (stejně jako já a kopa dalších :jazyk: ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.Je to vtip, samozřejmě :mrgreen:.
:mrgreen: :mrgreen: A zbytek prochlastáš a rozházíš s milenci.
  • Citovat
  • Nahlásit
Kobea
13.5.16 13:08
@Anonymní píše:
@PetraJ 8o Ty jsi mu to dala?:mrgreen: :mrgreen: A zbytek prochlastáš a rozházíš s milenci.

No, já jo. Jsem abstinent samotář :jazyk:. Fakt.

• Citovat
  • Nahlásit
Kobea
13.5.16 13:09
@PetraJ píše:
@Kobea - tak já to nechtěla psát, ale letos za alimenty asi pojedu na nějakou luxusní dovolenou s milencem. :lol: Samozřejmě v době, kdy budou děti na táboře, kterej jim sama zacvakám. :lol:

Můžu jet s vámi? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat