Přítel a cestování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
70
5.7.22 22:14

Přítel a cestování

Ahoj, zajímaly by mne vaše názory ;)
S přítelem jsme spolu více jak 7 let máme myslím dobrý vztah.
Ale nyní nastal trochu problém, odjakživa jsem chtěla více cestovat, dřív nebyly moc peníze, takže jsme byli maximálně po Česku a v Itálii (bylo to super) a tak jednou do roka. Pak už peníze byly, ale zase Covid, takže se moc cestovat nedalo. Nyní se to otevírá, ale narazila jsem na to, že přítelovi cestování moc neříká… Ne že by byl úplně proti, ale stačila by mu dovolená někde na Moravě (nejsem proti). A bojí se létání. Neprizna to naplno, ale když se o tom bavíme, tak pořád zmiňuje letecké katastrofy (můj oblíbený pořad :lol:) a jak si vezme s sebou padák (prostě to zahazuje do outu). Maminka i kamarádky mi říkají, že ho mám nechat být a prostě si jet kam chci. Taky to tak dělám, už jsem byla letos s kamarádkami v UK a s matkou jedu do Alp v létě… Ale ráda bych jela i někam s ním… Vadilo by vám to? Chci letět na podzim k moři, jsem rozhodnuta, že i bez něj, ale trochu mě to mrzí… Co byste na to říkaly, po takhle dlouhém vztahu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
522
5.7.22 22:22

Spíš bych to s ním probrala, zda by chtěl někam do světa a případně jakou dopravu by volil. Pokud by do světa nechtěl, tak bych s ním jela někde u nás a do ciziny s rodinou, či kamarádkou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
5.7.22 22:29
@Dahlia0409 píše:
Spíš bych to s ním probrala, zda by chtěl někam do světa a případně jakou dopravu by volil. Pokud by do světa nechtěl, tak bych s ním jela někde u nás a do ciziny s rodinou, či kamarádkou :nevim:

Jasně já o tom s ním mluvím, ale zatím asi sám neví.. Jako Česko je fajn, vlastně už jsme letos i byli v Čechách na kratší dovolené, bylo to skvělý.. Ale nebude mi to stačit doaleluja a ráda bych se s ním podělila o nějaké další zážitky.. Jestli to dává smysl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13365
5.7.22 22:32
@Luthien1556 píše:
Ale nyní nastal trochu problém, odjakživa jsem chtěla více cestovat, dřív nebyly moc peníze, takže jsme byli maximálně po Česku a v Itálii (bylo to super) a tak jednou do roka. Pak už peníze byly, ale zase Covid, takže se moc cestovat nedalo. Nyní se to otevírá, ale narazila jsem na to, že přítelovi cestování moc neříká… Ne že by byl úplně proti, ale stačila by mu dovolená někde na Moravě (nejsem proti). A bojí se létání. Neprizna to naplno, ale když se o tom bavíme, tak pořád zmiňuje letecké katastrofy (můj oblíbený pořad :lol:) a jak si vezme s sebou padák (prostě to zahazuje do outu). Maminka i kamarádky mi říkají, že ho mám nechat být a prostě si jet kam chci. Taky to tak dělám, už jsem byla letos s kamarádkami v UK a s matkou jedu do Alp v létě… Ale ráda bych jela i někam s ním… Vadilo by vám to? Chci letět na podzim k moři, jsem rozhodnuta, že i bez něj, ale trochu mě to mrzí… Co byste na to říkaly, po takhle dlouhém vztahu?

Mě by to vadilo hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
5.7.22 22:33
@Luthien1556 píše:
Jasně já o tom s ním mluvím, ale zatím asi sám neví.. Jako Česko je fajn, vlastně už jsme letos i byli v Čechách na kratší dovolené, bylo to skvělý.. Ale nebude mi to stačit doaleluja a ráda bych se s ním podělila o nějaké další zážitky.. Jestli to dává smysl..

Jasně, chápu, pokud nechce, je škoda nikam nejet, třeba se ještě rozmyslí a bude rád, že se někam podívá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
5.7.22 22:33

V životě bych nezahazovala své sny kvůli chlapovi. Cestuj s někým jiným, anebo sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
5.7.22 22:35
@Kockazvysocan píše:
Mě by to vadilo hodně.

Jj, mně to právě vadí jen trochu.. Jaký jsi cestovatel? Lítáš často někam?
On přítel nikdy nikam neletel.. Takže doufám, že po prvním letu se přestane bát :lol: ale. Zase nechci ho nutit „násilím“.
Já třeba se lítání bojím malinko, co mě víc stresuje, jsou ty security checky a problémy s odbavenim.. Takže v letadle si vždycky oddechnu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
5.7.22 22:36
@Traceyy píše:
V životě bych nezahazovala své sny kvůli chlapovi. Cestuj s někým jiným, anebo sama

To nedělám, cestuji u bez něj a budu dál, pokud se neodhodla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43756
5.7.22 22:38
@Luthien1556 píše:

Vadilo. S člověkem, se kterým žiju, chci trávit své volno. Né si pořád vyjíždět jak malá s mami a tati nebo sestrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43756
5.7.22 22:39
@Luthien1556 píše:
Jj, mně to právě vadí jen trochu.. Jaký jsi cestovatel? Lítáš často někam?
On přítel nikdy nikam neletel.. Takže doufám, že po prvním letu se přestane bát :lol: ale. Zase nechci ho nutit „násilím“.
Já třeba se lítání bojím malinko, co mě víc stresuje, jsou ty security checky a problémy s odbavenim.. Takže v letadle si vždycky oddechnu :lol:

Ale v letadle to přece teprve začíná. Akorát když už spadneš, nemusí tě to mrzet. Je větší pravděpodobnost, že to nepřežiješ. A ta uhlíková stopa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
5.7.22 22:42

Vadilo by mi to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
5.7.22 22:42
@Russet píše:
Vadilo. S člověkem, se kterým žiju, chci trávit své volno. Né si pořád vyjíždět jak malá s mami a tati nebo sestrou.

S mamkou jezdím, protože taťka je úplně stejny a do zahraničí nejede a jsme rady spolu.. Není to jakože náhrada :) Jela bych s ní samostatně, i kdyby přítel by jako Willy Fog :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
5.7.22 22:45
@Russet píše:
Ale v letadle to přece teprve začíná. Akorát když už spadneš, nemusí tě to mrzet. Je větší pravděpodobnost, že to nepřežiješ. A ta uhlíková stopa…

Omg ne asi, racionálně si to uvědomuju, ale já jsem typ člověka, co má hroznou úzkost z pračky, že nám rozboura byt a v největší bource běhá po poli.. Takže s tímhle jsme ok :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
5.7.22 22:49
@Luthien1556 píše:

Můj expartner neuměl jazyky a proto nerad cestoval. Oficiální verze ale byla, že se bojí létat, až po rozchodu z něj vypadlo, že tohle je ten pravý důvod. Nebyl to důvod rozchodu, ale vadilo mi to hodně, neboť cestování je pro mě významný zdroj životní inspirace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43756
5.7.22 22:49

A do auta si ten Bojínek sedne? Autonehod jsou denně desítky. Možná stovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat