Hodne špatnej v posteli

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 11:24

Hodne špatnej v posteli

Ahoj holky mam par měsíců přítele. Jemu 42let, a nejspíš máme nějaký problém který nevím jak úplně řešit. Ze začátku vydržel 20-30min. Vesměs se ale věnoval v začátku jen mě, sám byl celkem rychle. Já však orgasmu nikdy nedosáhla. Vidíme se 1-2× do týdne a přijde mi to čím dál horší. Jsem zamilovaná až po uši, ale tohle mě štve. Posledně snad jen dvakrát zasunul a byl hotovej, minutová akce. Já z toho neměla tuplem vůbec nic. Mrzí mě to, vypadá že ho to taky mrzí..ale co s tím? :nevim: popravdě jsem tohle nikdy nezažila, nechci se s ním rozcházet jen kvůli tomuhle, pořád tomu dávám sanci… Není to žádný bl.bec bez zkušeností, nechápu kde je problém. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4205
5.7.22 11:35

Možná by pomohlo, kdybyste se vidali častěji :lol: a společný bydlení by bylo vůbec nejlepší, po pár letech zaručuji kvalitní výdrž :lol: :lol:

Třeba je z tebe fakt jen tak hotovej a vzrušenej, že to prostě nejde vydržet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 12:01

Ze své zkušenosti vím, že jestli dosáhnu orgasmu ani tak nezáležíí na chlapovi, nýbrž na mě, jak moc se dokážu psychicky hodit do pohody a uvolnit se. Jsou dny, kdy prostě orgasmus nemám, i kdyby se manžel na uši stavěl. Takže jen chci říci, že pokud se ti věnuje předem (sex není pouze zásun), pak nemusí být jeho vina, že nemáš orgasmus.

• Citovat
  • Nahlásit
7868
5.7.22 12:06

20-30 minut je málo? Samozřejmě minutová akce, je málo, tak můžete druhé kolo, nebo se mu nepostaví? Asi by měl předem masturbovat, aby pak něco vydržel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35400
5.7.22 12:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky mam par měsíců přítele. Jemu 42let, a nejspíš máme nějaký problém který nevím jak úplně řešit. Ze začátku vydržel 20-30min. Vesměs se ale věnoval v začátku jen mě, sám byl celkem rychle. Já však orgasmu nikdy nedosáhla. Vidíme se 1-2× do týdne a přijde mi to čím dál horší. Jsem zamilovaná až po uši, ale tohle mě štve. Posledně snad jen dvakrát zasunul a byl hotovej, minutová akce. Já z toho neměla tuplem vůbec nic. Mrzí mě to, vypadá že ho to taky mrzí..ale co s tím? :nevim: popravdě jsem tohle nikdy nezažila, nechci se s ním rozcházet jen kvůli tomuhle, pořád tomu dávám sanci… Není to žádný bl.bec bez zkušeností, nechápu kde je problém. :?

Takže jsi s ním nedosáhla orgasmu ani když se Ti věnoval 20-30 minut?

A s někým jiným to šlo lépe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4555
5.7.22 12:16

Uprimne, pokud za 20-30 minut, kde se chlap venuje vicemene tobe, nedosahnes orgasmu, tak bych nerekla, ze to je uplne vina toho chlapa. To, ze se ted uz na tebe vykaslal a jenom udela hrcprc, aby se udelal sam, je spatne. Jestli jsou praktiky, pri kterych te dokaze udelat (rukou, pusou), tak ho nasmeruj tam v ramci predehry, at te bud udela prvni, nebo at zasune az uz skoro budes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3760
5.7.22 12:42
@Anonymní píše:
Ze své zkušenosti vím, že jestli dosáhnu orgasmu ani tak nezáležíí na chlapovi, nýbrž na mě, jak moc se dokážu psychicky hodit do pohody a uvolnit se. Jsou dny, kdy prostě orgasmus nemám, i kdyby se manžel na uši stavěl. Takže jen chci říci, že pokud se ti věnuje předem (sex není pouze zásun), pak nemusí být jeho vina, že nemáš orgasmus.
…to můžu souhlasit :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72105
5.7.22 12:54
@Lainaire8 píše:
Možná by pomohlo, kdybyste se vidali častěji :lol: a společný bydlení by bylo vůbec nejlepší, po pár letech zaručuji kvalitní výdrž :lol: :lol:Třeba je z tebe fakt jen tak hotovej a vzrušenej, že to prostě nejde vydržet :nevim:

raději nic nezaručuj, protože to není pravda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 14:06
@Silverine247 píše:
Uprimne, pokud za 20-30 minut, kde se chlap venuje vicemene tobe, nedosahnes orgasmu, tak bych nerekla, ze to je uplne vina toho chlapa. To, ze se ted uz na tebe vykaslal a jenom udela hrcprc, aby se udelal sam, je spatne. Jestli jsou praktiky, pri kterych te dokaze udelat (rukou, pusou), tak ho nasmeruj tam v ramci predehry, at te bud udela prvni, nebo at zasune az uz skoro budes.

Jednou jedinkrát se mi věnoval asi 10 minut, pak už jen chviličku… Třeba tři minuty, a nakonec už vůbec

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 14:07
@Anonymní píše:

Poprvé se mi věnoval celkem dlouho, pak už to bylo zhruba třeba jen tři minuty, když šlo vidět že spěchá na sebe. :nevim: a pak už vůbec.

• Citovat
  • Nahlásit
4555
5.7.22 14:08
@Anonymní píše:
Jednou jedinkrát se mi věnoval asi 10 minut, pak už jen chviličku… Třeba tři minuty, a nakonec už vůbec

Ja tomu nerozumim, co jste teda delali tech 20-30 minut, o kterych pises na zacatku? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 14:15
@Silverine247 píše:
Ja tomu nerozumim, co jste teda delali tech 20-30 minut, o kterych pises na zacatku? :think:

Tak znovu. Nás úplně prvni sex trval zhruba 20-30min odhadem. To se mi poprve věnoval zhruba těch 10minut. Kdy jsem prostě orgasmu nedosáhla, nejspíš z nervozity. Teď už z něj nervozni nejsem, avšak na me docela kašle. Ano, říkala jsem mu to. Čím dál je ten sex horší, a posledně byl fakt jen ani ne minutu. Kdy na mě kašlal úplně. :nevim: Já jen nechápu že jednou vydrží aspoň 10 minut, a teď ani to ne. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
21000
5.7.22 14:21

Nepiš o tom na emimino a běž si s ním promluvit proboha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10634
5.7.22 14:23
@Anonymní píše:
Tak znovu. Nás úplně prvni sex trval zhruba 20-30min odhadem. To se mi poprve věnoval zhruba těch 10minut. Kdy jsem prostě orgasmu nedosáhla, nejspíš z nervozity. Teď už z něj nervozni nejsem, avšak na me docela kašle. Ano, říkala jsem mu to. Čím dál je ten sex horší, a posledně byl fakt jen ani ne minutu. Kdy na mě kašlal úplně. :nevim: Já jen nechápu že jednou vydrží aspoň 10 minut, a teď ani to ne. :nevim:

No, blby…

Teoreticky, nejdriv by mel on, at si bouchne…pak vklidu ty, to by se ti mohl venovat…a nakonec jakoby oba, ne

To by slo? A vyjde vam to na tech 40 -120 minut :P

Je potreba si promluvit :think: pokud nebude ochoten, tak vymena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21000
5.7.22 14:24
@FlorenceF Jenkins píše:
No, blby…

Teoreticky, nejdriv by mel on, at si bouchne…pak vklidu ty, to by se ti mohl venovat…a nakonec jakoby oba, ne

To by slo? A vyjde vam to na tech 40 -120 minut :P

Je potreba si promluvit :think: pokud nebude ochoten, tak vymena…

ja jsem asi fakt líná, ale š*kat víc jak půl hodiny, to by mě teda mohlo :lol: :oops:

Příspěvek upraven 05.07.22 v 14:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat