Přítel a placení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Silmarilion
Povídálka 16 příspěvků 29.10.14 22:02
Přítel a placení

Ahoj, mám takový asi trochu netradiční dotaz. Jak to máte, nebo jste měli vy s přítelem s placením (když jste spolu ještě nežili) třeba v restauraci, nebo kdekoliv jinde? Já jsem byla od bývalého přítele zvyklá, že když jsme někde jedli, někam jeli nebo někde pili, tak bral jako normální že za mě platí on, ačkoliv jsem se vždy ptala, jestli mu mám něco přispět. Můj současný přítel je tak trochu opak - třeba v čajovně přijde obsluha a řekne „platit budete asi společně, že?“ a on řekne že ne, že každý zvlášť - takže běžně přesně na korunu spočítá kolik bude kdo platit za jeden společný čaj :roll:. Nebo když mě veze na nějakou akci, hned si řekne, kolik že mu za tu cestu dám. Mě by samozřejmě vůbec nevadilo cokoliv platit, běžně mu i třeba dost peněž nechám, aby mi nemusel vracet. Kolikrát jsem mu i navrhovala, že třeba jednou něco zaplatím já, potom zase on a tak, ale on že né. Mě jen trochu mrzí, že je tohle „přesně půl na půl“ a „na korunu přesně“ takové dost, no.. jako bysme si byli úplně cizí. :( Ani moc nevím, jak o tom s ním mluvit aby to nevyznělo tak, že chci aby za mě platil. Nebo si myslíte že jsem příliš rozmazlená od bývalého přítele a kamarádů?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
valina1
Kelišová 5131 příspěvků 29.10.14 22:08

To bych nedala.ale znam taky takovy par.

krtek7489
Kelišová 5827 příspěvků 29.10.14 22:08

@Silmarilion Je to pěknej škrt a lakomec, s takovým bych nevydržela ani minutu. :roll: Já jsem to mívala vždycky tak, když jsme někam šli, tak jsem předem řekla, že dneska platím já, nebo dneska tě zvu do kina já a tak… Většinou jsme se střídali, i když někteří muži to neradi viděli.

Levandulina
Kelišová 6292 příspěvků 21 inzerátů 29.10.14 22:09

A jak jste spolu dlouho?

Silmarilion
Povídálka 16 příspěvků 29.10.14 22:10
@Levandulina píše:
A jak jste spolu dlouho?

Půl roku :?

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 29.10.14 22:11

Měli jsme jedny známé, co to taky takhle měli. Šli jsme na blbou zmrzlinu a on jí povídal, že teď platí ona, že minule platil on a ona mu dluží zmrzlinu. Lístky do kina spočítal, dokonce se někam jelo, třeba společně autem, a on jí spočítal půlku za benzín. Pak spolu žili a vše napůl, i v lednici měl svou poličku jen na jeho věci. Nakonec ho nakopala. V tomhle bych nechtěla žít, bylo to šílený. A jí to děsně vadilo, nešlo o to placení, že byneměla na svou zmrzlinu, spíš o tu potupu, všichni se vždycky tlemili, on byl schopný rozpočítávat i v partě před lidmi.

mooch
Extra třída :D 13851 příspěvků 29.10.14 22:12

Zeptej se ho schvalne, jak to bude, az budes mit napr. 6000,– materskou a on normalni vyplatu. Mozna by Te mohly nektere vezdejsi diskuze varovat predem.

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 29.10.14 22:13

Holka utíkej dokud je čas. Znám jeden případ z okolí a věř, že bude hůř

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 29.10.14 22:14

Tak to bych nedala 8o
A kolik vam je a jakou mate praci? Mate podobny prijem?

kaja00
Extra třída :D 13532 příspěvků 29.10.14 22:14

@terinka4444 Nedá mi to, ale musím pochválit metříky, vážně krásný :potlesk: :kytka:
Jinak teda nechtěla bych v tom žít :| Promluvila bych si sním, pokud by to nezabralo tak nevím :nevim:

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 29.10.14 22:15
@terinka4444 píše:
Měli jsme jedny známé, co to taky takhle měli. Šli jsme na blbou zmrzlinu a on jí povídal, že teď platí ona, že minule platil on a ona mu dluží zmrzlinu. Lístky do kina spočítal, dokonce se někam jelo, třeba společně autem, a on jí spočítal půlku za benzín. Pak spolu žili a vše napůl, i v lednici měl svou poličku jen na jeho věci. Nakonec ho nakopala. V tomhle bych nechtěla žít, bylo to šílený. A jí to děsně vadilo, nešlo o to placení, že byneměla na svou zmrzlinu, spíš o tu potupu, všichni se vždycky tlemili, on byl schopný rozpočítávat i v partě před lidmi.

A nenasel si pak zakladatelku? :mrgreen:

mooch
Extra třída :D 13851 příspěvků 29.10.14 22:17
@kaja00 píše:
@terinka4444 Nedá mi to, ale musím pochválit metříky, vážně krásný :potlesk: :kytka:

To jo, teda! :palec: A malá je celá Ty.

veria
Generální žvanilka 24686 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 22:17

Rychle od nej, to myslim uplne vazne. Skrblik je do vztahu druhy nejhorší po alkoholikovi.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 29.10.14 22:18

@Silmarilion to bych nedala… ani omylem.

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 29.10.14 22:19
@Oudrey píše:
A nenasel si pak zakladatelku? :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >