Přítel a plastická operace

Anonymní
8.9.20 15:36

Pritel a plasticka operace

Zdravim vsechny, chtela bych poprosit o nestranne nazory. Jiz dlouho chci podstoupit zmenseni prsu (pro predstavu velikost 65G) a pritel je kategoricky proti tomu. Prsa zaprve nejsou nejpevnejsi a stydim se naha, zadruhe me to omezuje pri sportu a ve vyberu pradla. S pritelem jsem se o tom chtela nekolikrat bavit, pokazde ale diskuzi smetl ze stolu a nastval se. Vadi mu, ze budu mit jizvy, pak to chtel odlozit po detech (deti nemam a hned jsme neplanovali), pak ze to stoji penize. Pripadalo mi spis, ze tim cekanim po detech me chtel uchlacholit a doufal, ze na to zapomenu. Je mi jasne, ze je to lepsi po kojeni, ale cekat na otehotneni, pak treba cekat na druhe dite, to mi ten muj problem muze taky vadit dalsich deset let. Sla jsem tajne na konzultaci a zaplatila zalohu. Vim, ze jsem to nemela resit bez neho, zase na druhou stranu s nim nebyla rozumna diskuze a nechtel slyset zadne moje argumenty. Pak jsem mu to rekla a dostala jsem ultimatum. Bud bude zakrok nebo rozchod. Jsem nestastna a zadne rozhodnuti nebude spravne. Bud zahodim fungujici vztah a pujdu na zakrok nebo ustoupim a budu se sebou dal nespokojena. Navic ustoupim jednou, mozna pak budu ustupovat pokazde. Co byste delaly v mem pripade?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
802
8.9.20 15:39

Šla bych na zákrok. Je to tvoje tělo, normální chlap by to pochopil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
8.9.20 15:40

Kdyby tě měl rád, tak by mu jizvy ani menší prsa nevadily a nedával by ti ultimáta. Pokud ti zmenšení pomůže, tak do toho jdi. Tělo je tvé a rozhodovat si o něm můžeš sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16945
8.9.20 15:41

Ty nemáš fungující vztah. Ty máš doma sobce. Normální člověk respektuje zdravotní problémy druhého a nestaví nad ně svoje fetiše. Šla bych na zákrok a jeho postavila před hotovou věc. Buď mě bude respektovat a milovat i s jizvama nebo ať jde k čertu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
8.9.20 15:42

Ten vztah asi moc fungující nebude, když Ti partner dává taková ultimáta :think:

Šla bych na operaci a jeho kopla do zádele. Má asi prostě rád velká prsa a nechce, aby sis je zmenšila, tak vymýšlí blbé výmluvy proč to nejde. V první řadě je nejdůležitější tvá spokojenost. Když se sebou budeš spokojená ty, bude s Tebou spokojený i potencionální partner. Ne ale tenhle, protože chlap který dá přednost svému fetiši před zdravím a spokojeností partnerky, to není dobré. Je mraky chlapů, kterým se budeš líbit i s menším poprsím ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3751
8.9.20 15:43

Mě to jako fungující vztah nepřijde, promiň. Kdyby to bylo opačně a tys chtěla silikony (ač proti nim nic nemám) a přítel nechtěl, to bych i chápala. Ale v tomto, řekněme zdravotním případě, tě nepodporuje a já nechápu proč? :nevim: Kdo už jiný než on? Jizvy dnes umí šikovný chirurg udělat krásné a se správnou péčí téměř neviditelné. Já bych na zákrok šla. Mě manžel vždy podpořil ve všech mých výmyslech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2542

Kolik ti je? A kdy chceš výhledově děti? Já chtěla podstoupit zvětšení a doktor mi vyloženě řekl, ať neblnu a počkám po dětech, že by to pak přešívali. Bylo mi 22 a zpětně mu musím dát za pravdu, že to tělo se po těhotenství změní opravdu dost. Přítel by tě ale měl podporovat, ať se rozhodneš jakkoliv. Taková ultimáta do vztahu nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18832

Tohle ale neni funhujici vztah, radsi bych se citila dobre ve svem tele, nez se zuby nehty drzela chlapa, co se me snazi omezovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.20 15:44

Nechci lhat, zdravotni problemy z toho nemam, zase si rikam, ze nektere slecny maji mnohem vetsi..Moje duvody jsou hlavne, ze se nelibim sama sobe, prsa jsou uz ted povislejsi a pri nekterych sportech mi to vadi.

• Citovat
  • Nahlásit
3751
8.9.20 15:50
@Anonymní píše:
Nechci lhat, zdravotni problemy z toho nemam, zase si rikam, ze nektere slecny maji mnohem vetsi..Moje duvody jsou hlavne, ze se nelibim sama sobe, prsa jsou uz ted povislejsi a pri nekterych sportech mi to vadi.

Tak zdravotní problémy nemáš. Ale je to tvoje tělo. Jestli se necítíš dobře, máš právo to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
990
8.9.20 15:52

Fotka by nebyla? Jinak teda zákrok. Je to tvoje tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
8.9.20 15:52
@Anonymní píše:
Nechci lhat, zdravotni problemy z toho nemam, zase si rikam, ze nektere slecny maji mnohem vetsi..Moje duvody jsou hlavne, ze se nelibim sama sobe, prsa jsou uz ted povislejsi a pri nekterych sportech mi to vadi.

To je dost důvodů k tomu do toho jít. Fakt, jdu do toho - když si se sebou nespokojená, bude to čím dál horší. A proč, když ti při pohledu do zrcadla může být dobře?

Navíc čím mladší jsi, tím lépe se budeš hojit a celkově zotavovat, to je taky dost podstatný faktor. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.20 15:53

Mám tenhle zákrok za sebou a od té doby se mi změnil život. Žádný člověk nemá právo ti mluvit do toho, jestli to máš nebo nemáš udělat. Ať si tvůj milý uváže dva pytle kolem krku, do každého dá meloun a zkusí si s tím fungovat, pak si můžete podiskutovat. Pokud jeho láska k tobě stojí na pár jizvách, tak určitě nemáte fungující vztah, kdyby tě opravdu miloval, tak tě podpoří.

• Citovat
  • Nahlásit
3240
8.9.20 15:53

Při 80G jsem šla sama přes nesouhlas manžela, bylo mi úplně jedno co si o tom myslí, protože ta bolest zad byla šílená…
strašně se mi po opce ulevilo, prsa nádherná, jizvy velké, ale časem vybledly a celkem OK..
nikdy bych na zákrok ale nešla před kojením - prsa po operaci se mění už samy gravitací, věkem, změnou váhy a při operaci může dojít k narušení mléčných žláz apod., můžeš si koledovat o obrovský zdravotní problém při kojení, to bych určitě neriskovala.. takže děti co nejdřív a hned po odstavení operace, tak bych to vyřešila já.
A nechápu, proč by o tvých prsou měl rozhodovat tvůj Přítel! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15862
8.9.20 15:57
@Anonymní píše:

přítele chápu,
P. S. líběj se ti štíhlí chlapi nebo ufuněný zpocený tlusťoši?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama