Přítel a spaní u kamarádů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
45
26.1.22 07:52

Přítel a spaní u kamarádů

Zdravím,
jsme s přítelem 3 roky. Jakž takž nám to ve vztahu klape, ale mám jeden problém. Můj přítel má často potřebu spávat u kamarádů. Nevadí mi, když někam zajde, ale nechápu proč by měl někde spávat. Bude mu už 30 let. Často se kvůli tomu hádáme. Chci poradit co mám dělat. Nechci se s ním rozejít, ale asi to nedokážu tolerovat. Jsme každý jiný. On má potřebu být často s kamarádama a já zas chci radši trávit čas s ním. Co si o tom myslíte? Máte to někdo stejně?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
571
26.1.22 07:58

Co znamená často?

• Nahlásit
642
26.1.22 07:58

Nemusíš (a ani nemůžeš) mít chlapa pořád u sebe a trávit s ním všechen čas.

Proč u těch kamarádů přespává? To jsou tak daleko? Nejezdí spoje domů? Nebo jen tak?

• Nahlásit
14904
26.1.22 08:01

Jakž takž to klape, ale casto se hadate a chcete kazdej neco jinyho. Vztah je o kompromisu z obou stran. Jak často chodí za kamarády?

• Nahlásit
45
26.1.22 08:03

@PanenkovaMakova
Tak každý měsíc třeba na 2,3 noci. Když začal covid tak tolik nejezdil, ale pak zas začal.

• Nahlásit
45
26.1.22 08:04

@adamcoka
No on jezdí autem, ale samozřejmě si s něma dá alkohol..a když jsem mu řekla že pro něho zajedu tak nechce.

• Nahlásit
14904
26.1.22 08:06
@Yvanna7 píše:
@PanenkovaMakova
Tak každý měsíc třeba na 2,3 noci. Když začal covid tak tolik nejezdil, ale pak zas začal.

Takže 2-3 noci v měsíci je pryč a 28 noci je s tebou? Bydlíte spolu ne? To není zas taková tragédie. Ty kamarády nemáš?

• Nahlásit
642
26.1.22 08:09

Můj to tak měl s rodinou. Jezdili jsme tam často a často tam přespávali a odjížděli až druhý den večer. Pak jsem začala jezdit autem já a teď nás vozím domů a když je to pánská akce, tak ho odvezu a pak si pro něj jedu. U nás to zabralo no, použila jsem něco jako: „Doma jsi tady, takže tady budeš jezdit po akcích a spát tady. Až budeme mít děti, tak taky nebudeš spát bůhví kde.“ A nějak to zabralo. :nevim:

Co s těmi kamarády dělá? To musí 2-3× do měsíce jen někam pít? :think:

• Nahlásit
23774

Vztah je o důvěře. Proč se ti to nelíbí? 2-3 noci měsíčně nic není, ty mu v něčem nevěříš?
Diskuze o trávení času se mnou na věčné časy a nikdy jinak jsou tu denně. Není to pro vztah zdravé, každý potřebuje svůj čas pro sebe.

• Nahlásit
3201

Udělej si na ty ' osamělé,, noci vlastní program, a přestane ti to vadit.
A třeba to zase bude vadit jemu :mrgreen:

Příspěvek upraven 26.01.22 v 08:11

• Nahlásit
45
26.1.22 08:10

@JancaS84
No právě. Nemám kamarádku u které bych mohla přespat, nebo trávit tolik času. Většina kamarádek má děti, nebo bydlí daleko…

• Nahlásit
3201
26.1.22 08:12

@Yvanna7
Nemusí to být kamarádka. Kamaráda si pořiď :palec:

• Nahlásit
267
26.1.22 08:13

Buhvi kam chodi spát… divne

• Nahlásit
45
26.1.22 08:13

@adamcoka
Jo mám strach právě, že kdybysme měli děti tak se to nezmění. Jen kecají nevím co tam dělají..ale musí pít.

• Nahlásit
4008
26.1.22 08:14

Mně by to vadilo. Radu nemám, ale myslím, že se nezmění ani s narozením případných dětí. Jestli mu i nabízíš odvoz, ale on trvá na přespání..nevím, je to divný. Něco jinýho je chodit s kamarádama pařit, to by mi nevadilo, každý má právo na kamarády. A ve třiceti je to fakt zvláštní. Ale tady ti většina velkorysých partnerek napíše, že je to ok a ty jsi stíhačka, protože jejich chlapi chodí pařit každej týden, neřeknou kam a s kým a ženy to ani nezajímá, protože si přece věří..

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat