Přítel bude pryč 3 měsíce

Anonymní
2.9.21 17:34

Přítel bude pryč 3 měsíce

S přítelem jsme už skoro 7 let. Nyní letí na 3 měsíce pracovat do USA. Už to chtěl dříve, ale vždy z toho nakonec sešlo, teď už je to ale definitivní. Jenže on mi to oznámil jako hotovou věc. Já jsem mu už dříve říkala, že s tím nesouhlasím a že to tady nevydržím. Úplně jsem se teď zhroutila, jenom brečím, prostě to ty 3 měsíce nedám a bojím se, že to náš vztah neustojí. Mohla bych letět taky, ale musela bych tu dát výpověď, finance sice mám abych tam ty 3 měsíce nepracovala, i když jsou to ušetřené peníze třeba na bydlení, atd. V USA bych asi většinu dne trávila sama a po návratu bych si zas musela hledat práci. Moc se mi do toho nechce, ale já ty 3 měsíce prostě nedám. Vůbec nevím, co dělat. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21986
2.9.21 17:38

A z ceho se hroutiS? 8o Snad jsi člověkem i bez nej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58759
2.9.21 17:39

A co jako nevydrzis??
Jsou to 3 měsíce, je to jeho sen
Hoď se do klidu a přej mu to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3029
2.9.21 17:40

Po sedmi letech neustojíte 3 měsíce odloučení?
A Ty se hroutí? Pro přítele to bude dobrá zkušenost.
Dřív se chodilo na 2 roky na vojnu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 17:41

@jahuhudka prostě ho miluju a nedokážu být bez něj takovou dobu, ještě je tam velký časový posun a v týdnu nebudeme mít skoro šanci spolu komunikovat a to fakt 3 měsíce nezvládnu

• Citovat
  • Nahlásit
21986
2.9.21 17:43
@Anonymní píše:
@jahuhudka prostě ho miluju a nedokážu být bez něj takovou dobu, ještě je tam velký časový posun a v týdnu nebudeme mít skoro šanci spolu komunikovat a to fakt 3 měsíce nezvládnu

A co se ti stane? Rozpadne se tvůj svět? Život? To je teda na psychiatra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
2.9.21 17:45
@Anonymní píše:

Naprosto vás chápu, ale pokud je ten vztah silný, určitě vydrží. Pokud není, nevydržel by ani tady. Můžete jen věřit a pomoct mu sbalit, když ho budete dusit a nedopřejete mu to, tak vás taky může spustit.

Příspěvek upraven 02.09.21 v 17:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52381
2.9.21 17:46
@Anonymní píše:

Aspoň na něm přestaneš být nezdravě závislá. Pokud ho skutečně miluješ, tak mu snad umožníš splnit si sen. Jsou to jen 3 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
2.9.21 17:46

Tak snad mas nejaky svuj zivot a konicky ne?😊 tri mesice nejsou tak silena doba. My tohle zazili hned na zacatku vztahu, manzel, tehdy jeste pritel, byl 5 mesicu v zahranici, pak jsme spolu byli mesic a ja pak odletela na 4 mesice do USA. Bylo to narocny, i proto, ze jsme byli uplne na zacatku, ale dalo se.
Pokud jeste nemas, tak si najdi neco, cim vyplnis volny cas a uvidis, jak to utece :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7798
2.9.21 17:47

Trochu chápu, že se bojíš. Ale, buď ráda, že ještě nemáte děti a že to není třeba 3/4 roku. 3 měsíce utečou rychle, věř mi. Když budete chtít, uslyšíte se i s časovým posunem, to se dá. Určitě nemá cenu jezdit s přítelem jen proto, že bez něj nevydržíš a sedět tam doma a čekat až se večer vrátí z práce. Jestli je váš vztah pevný, určitě ho to nijak neohrozí :kytka:

Příspěvek upraven 02.09.21 v 17:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2325
2.9.21 17:47
@Anonymní píše:

8o Tak se nech na 3 mesice uspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12026
2.9.21 17:48
@Anonymní píše:
S přítelem jsme už skoro 7 let. Nyní letí na 3 měsíce pracovat do USA. Už to chtěl dříve, ale vždy z toho nakonec sešlo, teď už je to ale definitivní. Jenže on mi to oznámil jako hotovou věc. Já jsem mu už dříve říkala, že s tím nesouhlasím a že to tady nevydržím. Úplně jsem se teď zhroutila, jenom brečím, prostě to ty 3 měsíce nedám a bojím se, že to náš vztah neustojí. Mohla bych letět taky, ale musela bych tu dát výpověď, finance sice mám abych tam ty 3 měsíce nepracovala, i když jsou to ušetřené peníze třeba na bydlení, atd. V USA bych asi většinu dne trávila sama a po návratu bych si zas musela hledat práci. Moc se mi do toho nechce, ale já ty 3 měsíce prostě nedám. Vůbec nevím, co dělat. :,(

Tak jestli tě to takhle rozložilo, i když jsou to jen tři měsíce, tak leť s ním :nevim: Finance na to máš, a po návratu si najdeš jinou práci. I když tedy nevím jestli by to šlo, teď v době covidu to asi nebude jednoduché. Jste spolu 7 let, fakt by váš vztah nevydržel odloučení? Chápu, že je to dlouho ale vydržet se to dá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12026
2.9.21 17:50
@jahuhudka píše:
A co se ti stane? Rozpadne se tvůj svět? Život? To je teda na psychiatra

Tak logicky se jí nestane nic že jo. Jen si to prostě nedokáže představit. Svět se jí nerozpadne, ale je to prostě najednou něco jinýho, to je celkem i pochopitelný ne? Proč hned psychiatr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
2.9.21 17:50

A to nemáš vlastní hobby? To si na něm nezdravě závislá. To neni normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
2.9.21 17:52

Tři měsíce je za mě v pohodě. Třeba v půlce bych tam za ním na týden prijela. Jinak taky bych nebyla nadšená, ale mne přijde, že si na něm trochu nezdravě závislá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat