Chybí mi touha

Anonymní
2.9.21 14:36

Chybí mi touha

Vím že si to musím vybojovat sama, ale snad mi to pomůže. Svého přítele jsem poznala v době kdy jsem byla drogově závislá. Že začátku vztahu jsme si jen psali a já poprvé v životě poznala hodného a milého člověka. Začla jsem k němu něco cítit. Když jsme se po 4 měsících poprvé viděli nebyla to z mé strany taková ta láska na první pohled, ale byl velmi milí a pomohl mi zbavit se drogové závislostí. Teď jsme spolu 11 let a máme spolu 4 letou holčičku. Vím že mě miluje a můžu se ve všem na něj spolehnou a udělal by pro nás cokoliv. Jenže já ho nemiluji. Mám ho ráda a jsem mu vděčná za to co mám,. Přesto všechno jsem mu byla několikrát nevěrná a i když mi na to dvakrát přišel a vše odpustil, ale nemůžu si pomoct. Chybí mi ten pocit někoho milovat a ta touha být s ním v posteli. Nevím co mám dělat.. Vím jak se přítel trápí i když to nedává na sobě znát a já ho nechci ztratit, ale když budu bez lásky budu se trápit zase já.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
743
2.9.21 14:42

Blbé je, že z Tvé strany je ten vztah od začátku o soucitu, že tam nikdy ten chtíč nebyl, to se pak těžko hledá zpět. Tohle moc často nepíšu, protože jsem vždy pro udržení rodiny, když to jen trošku jde. Ale toto mi přijde, že by spíš vyřešil citlivý rozchod, Ty i muž budete ve finále spokojenější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8363
2.9.21 14:51

Zkus touzit po botach, ktery si nemuzes dovolit, nadela to min skod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
2.9.21 14:55

Tady ti budou nejspíš ženské radit „hledání lásky“, ale já bych ti v tvé situaci spíš poradila sebeovládání a studené sprchy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
2.9.21 15:00

Samozřejmě tě žádná neznáme, ale trochu bych se bála aby jsi nespadla zase tam kde jsi byla, matka samoživitelka to má těžké samo o sobě… Je lehké se vrátit, možná asi aspoň počkej až bude dcera větší na nějaké větší drama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
2.9.21 15:01
@Layana píše:
možná asi aspoň počkej až bude dcera větší na nějaké větší drama…

To je mimořádně hnusný k tomu chlapovi. Využít, dokud potřebuje, pak odhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
2.9.21 15:05
@Pluschball píše:
Blbé je, že z Tvé strany je ten vztah od začátku o soucitu, že tam nikdy ten chtíč nebyl, to se pak těžko hledá zpět. Tohle moc často nepíšu, protože jsem vždy pro udržení rodiny, když to jen trošku jde. Ale toto mi přijde, že by spíš vyřešil citlivý rozchod, Ty i muž budete ve finále spokojenější.

Nemyslím že bych byla po rozvodu spokojená. Spíš se obávám to že jednou řekne dost a odejde. On je takový maják v mém životě. Obdivuji jak vše zvládá přesto jak se já chovám. Snažím se ovládnout, ale to bych musela sedět doma jak v kleci a to bych byla nešťastná zase já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
2.9.21 15:08

Zvaž, jestli to, co k němu cítíš není hlubší cit než láska (nebo spíš sexuální poblouznění)
Ať je ti vděk přátelství, či něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
2.9.21 15:38
@pouzitychlap píše:
Zvaž, jestli to, co k němu cítíš není hlubší cit než láska (nebo spíš sexuální poblouznění)
Ať je ti vděk přátelství, či něco jiného.

Spíš než cit je to pro mě opravdové přátelství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66203
3.9.21 06:43
@MrsNorris píše:
To je mimořádně hnusný k tomu chlapovi. Využít, dokud potřebuje, pak odhodit.

Byt s nekym z vdecnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33264
3.9.21 07:11
@Anonymní píše:
Vím že si to musím vybojovat sama, ale snad mi to pomůže. Svého přítele jsem poznala v době kdy jsem byla drogově závislá. Že začátku vztahu jsme si jen psali a já poprvé v životě poznala hodného a milého člověka. Začla jsem k němu něco cítit. Když jsme se po 4 měsících poprvé viděli nebyla to z mé strany taková ta láska na první pohled, ale byl velmi milí a pomohl mi zbavit se drogové závislostí. Teď jsme spolu 11 let a máme spolu 4 letou holčičku. Vím že mě miluje a můžu se ve všem na něj spolehnou a udělal by pro nás cokoliv. Jenže já ho nemiluji. Mám ho ráda a jsem mu vděčná za to co mám,. Přesto všechno jsem mu byla několikrát nevěrná a i když mi na to dvakrát přišel a vše odpustil, ale nemůžu si pomoct. Chybí mi ten pocit někoho milovat a ta touha být s ním v posteli. Nevím co mám dělat.. Vím jak se přítel trápí i když to nedává na sobě znát a já ho nechci ztratit, ale když budu bez lásky budu se trápit zase já.

A budeš schopna se po rozchodu o holčičku postarat?

Je i možné, že bude střídavka, dnes nic neobvyklého.

Jak si představuješ, že bude vypadat, když budeš někoho milovat, nepleteš si to spíš s chemií a tou touhou po sexu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
3.9.21 14:29
@Lucka2a píše:
Spíš než cit je to pro mě opravdové přátelství.

A to je míň, než hormonální poblouznění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
3.9.21 15:52
@free333 píše:
A budeš schopna se po rozchodu o holčičku postarat?

Je i možné, že bude střídavka, dnes nic neobvyklého.

Jak si představuješ, že bude vypadat, když budeš někoho milovat, nepleteš si to spíš s chemií a tou touhou po sexu?

O malou se dokážu postarat sama. Peníze nejsou v mém případě problém. Vydělávám dost. Já bych si moc přála milovat toho svého, ale prostě tam není ta chemie. Sex sním je úžasný, ale jsme zase u toho že tam není ta chemie. Chybí mi to těšení na milování. Když potkám jiného chlapa co se mi líbí hned je tam ta chemie. Ta touha, ale není to tak že bych sním chtěla spát. Prostě se mi líbí to okouzlení. To doma prostě nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
3.9.21 16:02
@Lucka2a píše:
O malou se dokážu postarat sama. Peníze nejsou v mém případě problém. Vydělávám dost. Já bych si moc přála milovat toho svého, ale prostě tam není ta chemie. Sex sním je úžasný, ale jsme zase u toho že tam není ta chemie. Chybí mi to těšení na milování. Když potkám jiného chlapa co se mi líbí hned je tam ta chemie. Ta touha, ale není to tak že bych sním chtěla spát. Prostě se mi líbí to okouzlení. To doma prostě nemám.

Ale je ti jasný, že takhle budeš pendlovat od jednoho k druhýmu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4054
3.9.21 16:05
@pouzitychlap píše:
A to je míň, než hormonální poblouznění?

Ja genau! Myslet hlavou je vždy lepší. Vždycky když jsem přemejšlela rozkrokem tak to blbě dopadlo 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat