Srovnávání s jeho ex

Anonymní
1.9.21 23:55

Srovnávání s jeho ex

Zdravím, s přítelem jsme spolu rok. Nedávno jsem zjistila jak vypadá jeho ex nějak si říkám co vlastně na mě vidí když vypadám úplně jinak než ona. Ona je umělá blondýna, chodí hezky oblékáná, má napíchanou pusu, zmalovaná, umělé řasy, umělé nehty, velká prsa a dokonalou postavu. Já jsem dlouhovlasá bruneta, většinu času se nelíčím, pusu mám od přírody plnou :lol: postavu mám nezpevněnou, prsa malá ( spíš žádná ) a ruce zničené z práce. Nemyslím si že jsem ošklivá ale oproti ní jsem šedá myška. Každopádně mě to teď hlodá ikdyž možná zbytečně. Kdybych se mu nelíbila tak semnou není :D má nebo měl to někdo stejně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17927
1.9.21 23:57

Zádrhel je v tvé hlavě a sebevědomí. Pokud svého partnera nenutíš nabitou pistolí a nebo psychickým vydíráním aby s tebou byl, tak jaksi když už nevěříš sobě, tak věř jemu že ví proč si tě vybral.

začni třeba s touhle knížkou

https://www.grada.cz/…vedomi-8974/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10803
1.9.21 23:59

Řešíš kraviny. Možná vypadala jak barbie, ale ty mají většinou v hlavě nasrá. no. Kdyby jsi se mu nelíbila tak s tebou není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
2.9.21 06:51

Možná se mu ta umelotina přestala líbit a u tebe si ceni přirozenou krásu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.9.21 07:28

Prostě má raději přirozenou krásu, než tu umělou. A možná jsi prostě fajn holka, kterou má rád. Tak to neřeš, neporovnávej se. :hug:

Známe to ale asi každá, i já nad sebou občas pochybuji, když si partnerova ex každý týden mění profilovku a má tam přes 100 palců a komentářů, jaká je to kočanda a číča. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
2.9.21 07:29

Tak asi jsi ženská do zivota a ne na plakat :nevim: ona má evidentně dost mindráků když potřebuje tolik úprav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3723
2.9.21 07:33
@hospodki píše:
Tak asi jsi ženská do zivota a ne na plakat :nevim: ona má evidentně dost mindráků když potřebuje tolik úprav.

Přesně. Zkušenosti z mého okolí říkají, že čím víc si žena zlepšuje vzhled umelyma rasama, Vlasama, nehtama, nalepenyma kaminkama na zubech, rasach, napichanymi rty a tak dále, tím víc mindráků /psychickych problémů má. Takže, zakladatelko, nech to bejt :-) A hlavně jí nenapodobuj, to už tvůj chlap doma jednou měl a stačilo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1049
2.9.21 07:36

Hele ono to má už svůj důvod proč je ona EX a ty jeho nová přítelkyně.
Srovnávat se, nemá absolutně cenu jelikož my ženský vidíme na sobě vždycky hlavně ty nedokonalosti a na ostatních zase dokonalosti.
Kolik mindrákú ta holka asi má když potřebuje tolik umělotin na sobě?
Kašli na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2092
2.9.21 07:37

Vlastně ne, ať byly jeho ex jakýkoliv, teď je se mnou, tak nevím proč bych se tim měla zabývat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.21 08:53

@Ou děkuji, na knížku se podívám.

• Citovat
  • Nahlásit
4738
2.9.21 13:07

Kromě toho, co už bylo napsáno o sebevědomí: jsou chlapi, kteří vůbec nemají vyhraněný typ partnerek, takže tím, jak vypadala nebo nevypadala ex a jak vypadáš ty bych se vůbec nezabývala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
2.9.21 13:24

Já vypadám taky úplně jinak než chlapova ex. Vzhledem k tomu, že s ní neměl dobrou zkušenost, tak automaticky hledal úplně jiný typ. To že vypadáš jinak než ona je spíš lepší varianta než kdyby jste byly stejné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7554
2.9.21 13:29
@Anonymní píše:
Zdravím, s přítelem jsme spolu rok. Nedávno jsem zjistila jak vypadá jeho ex nějak si říkám co vlastně na mě vidí když vypadám úplně jinak než ona. Ona je umělá blondýna, chodí hezky oblékáná, má napíchanou pusu, zmalovaná, umělé řasy, umělé nehty, velká prsa a dokonalou postavu. Já jsem dlouhovlasá bruneta, většinu času se nelíčím, pusu mám od přírody plnou :lol: postavu mám nezpevněnou, prsa malá ( spíš žádná ) a ruce zničené z práce. Nemyslím si že jsem ošklivá ale oproti ní jsem šedá myška. Každopádně mě to teď hlodá ikdyž možná zbytečně. Kdybych se mu nelíbila tak semnou není :D má nebo měl to někdo stejně?

Je s tebou, ne s ní. Je mu s tebou líp… To znamená strašně moc. A možná bys mohla být i zaskočená, jak se mu třeba líbíš. Ono probouzet se vedle někoho, kdo ven chodí upravený jako jeho ex jsou někdy dobré ranní šoky. Zatímco ty můžeš mít v sobě přirozenou krásu, kterou ty sama nevnímáš tak (a je to škoda), jako ji vnímá on. A ráno, když otevře oči, místo šoku… vidí pořád tebe. Takovou, jakou tě zná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
2.9.21 16:21

Tak možná je frigida.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11983
2.9.21 19:18
@Anonymní píše:

tak já bych se zeptal v první řadě jeho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat