Přítel je prase

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 12:53
Přítel je prase

Ahoj, prosila bych o radu, protože si nevím vůbec sama rady… Mám přes čtvrt roku přítele. Vztah se vším všudy.

Ale je tu problém. Sice dba o sebe, učesaný, upraveny, voňavý, čisté oblečení… Ale doma je to dobytcinec. Dnes jsem poprvé u něj spala(jinak u mě nebo hotel, ale jemu vadi spolubydlící). No a spala naposledy. Povlečení bylo cítit. Všude bordel, v koupelně i umyvadlo, místo podlahy nevím co tam bylo, špinavé WC pod prkynkem, smaltovaná vana a zašla špína nebo odřená barva(prý),vše po jeho rodičích xx let staré, odrbane zdi… Nádobí má čisté to ano. Ale zbytek je opravdu hrozný. Nehledě na stůl, kde je plno věcí, zbytečně. Přijdu domů vezme si pantofle ale jde v nich i ven…

Jak mu to šetrné??říct, že tohle prostě nemůžu ať s tím něco děla??? Dům má po rodičích a popravdě v koupelně má i kotel- prý to jinak nejde… Domu chodí v botech a přezuje se až u sebe v ložnici. Všude šedý hustý prach.

Přitom práci má čisto, uklizeno :roll: je mi z toho  :poblion:

Prosím anonymně, citlivé údaje,… Děkuji vám

Kamarádka tvrdí, že by to s ním skončila, když není schopný kvůli mě uklidit. Že mu za to nestojim a vezme si mě do hnojniku. Jinak… Všimla jsem si, že utřel prach (tv, elektronika a vitrinu-jednu poličku, ) dal si do vitríny skleničky, které vylestil… Sám od sebe. Viděl, že je tam v té části páté přes deváté.

Předtím jsem mu zmínila, že kdyby chtěl dělat rekonstrukce a myslel vážně dát do kupy bydlení, mužu mu pomoct. Žádná reakce. A čas na to jsme se šli dívat na nabytek-nic se neděje, ač se mu líbily nějaké věci.

Má náročnou práci po-pá od 4-20 hodin pryč, 1× 14 dní volno, ale stejně neberu, že má takový svincik!!! Kdybyste to videly :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Šáruší
Kecalka 213 příspěvků 02.02.19 13:00

No záleží na tobě, 3 měsíce je nic. Já jsem celkem na pořádek. Z tohoto by mě švihlo. Bude bordelář i doma. Prostě čistotný člověk nežije v bordelu a bordelář se nezmění kvůli přítelkyni. Prase zůstane prasetem. Já bych ve vztahu nepokračovala.

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 02.02.19 13:02

Místo toho škytání zde na netu, zvedni pr.del a pomoz mu uklidit :roll:
Bude to užitečnější.

Chtěla bych vidět tebe, jak by jsi s takovou pracovní dobou měla doma naklizeno ;)

Přezouvat by se mohl, ale jinak až tak nic zlého nevidím. Je to prostě chlap. Mají to jinak než my …

axelina
Závislačka 2611 příspěvků 02.02.19 13:02
@Anonymní píše:
Ahoj, prosila bych o radu, protože si nevím vůbec sama rady… Mám přes čtvrt roku přítele. Vztah se vším všudy.

Ale je tu problém. Sice dba o sebe, učesaný, upraveny, voňavý, čisté oblečení… Ale doma je to dobytcinec. Dnes jsem poprvé u něj spala(jinak u mě nebo hotel, ale jemu vadi spolubydlící). No a spala naposledy. Povlečení bylo cítit. Všude bordel, v koupelně i umyvadlo, místo podlahy nevím co tam bylo, špinavé WC pod prkynkem, smaltovaná vana a zašla špína nebo odřená barva(prý),vše po jeho rodičích xx let staré, odrbane zdi… Nádobí má čisté to ano. Ale zbytek je opravdu hrozný. Nehledě na stůl, kde je plno věcí, zbytečně. Přijdu domů vezme si pantofle ale jde v nich i ven…

Jak mu to šetrné??říct, že tohle prostě nemůžu ať s tím něco děla??? Dům má po rodičích a popravdě v koupelně má i kotel- prý to jinak nejde… Domu chodí v botech a přezuje se až u sebe v ložnici. Všude šedý hustý prach.

Přitom práci má čisto, uklizeno :roll: je mi z toho  :poblion:

Prosím anonymně, citlivé údaje,… Děkuji vám

Kamarádka tvrdí, že by to s ním skončila, když není schopný kvůli mě uklidit. Že mu za to nestojim a vezme si mě do hnojniku. Jinak… Všimla jsem si, že utřel prach (tv, elektronika a vitrinu-jednu poličku, ) dal si do vitríny skleničky, které vylestil… Sám od sebe. Viděl, že je tam v té části páté přes deváté.

Předtím jsem mu zmínila, že kdyby chtěl dělat rekonstrukce a myslel vážně dát do kupy bydlení, mužu mu pomoct. Žádná reakce. A čas na to jsme se šli dívat na nabytek-nic se neděje, ač se mu líbily nějaké věci.

Má náročnou práci po-pá od 4-20 hodin pryč, 1× 14 dní volno, ale stejně neberu, že má takový svincik!!! Kdybyste to videly :roll:

ahoj tak přesne tohle je muj táta… potřebuje ženskou která to bude dělat ale počítej s tím že se nezmění čili ty uklidíš a on bude delat nepořádek… pokud ti to vadí tak s ním raději nebud protože by jste oba dva trpěli. Moje máma na pořádek taky uplně nebyla takže to s tátou vydržela 30 let :-) dělal vše co píšeš neviděl v tom problem. určitě ho nezměníš :-)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 02.02.19 13:03

No a co my s tim :nevim: asi tam potrebuje mit zenskpu ruku, jako skoro kazdy chlap co zije sam. Ale ze ma i odrbane zdi a s tim nabytkem co pises, jde videt ze nema snahu tam cokoli menit, opravovat atd…na baraku musis porad neco delat. Tak pokud ho milujes a on neni barakovy typ tak to prodejte a kupte si bytecek a starej se o neho :nevim: ale je to hovado pokud se vyzuje az v loznici. To asi nepredelas

anahita
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 02.02.19 13:03

No. Vis co. Kdyz uz bys to s nim mela ukoncit ciste pro ten bordel, ktery je teda asi fakt sadlo maso. Tak to nejdriv zkus narovinu. Ze je to sila, co jsi tam videla a ze to chce uklidit. Ja osobne bych se do toho uklidu jeho kvartyru pustila sama a pak sledovala zda to udrzuje, nebo uz budu vzdy jen uklizecka :-D. Jestli on je cisty a vonavy, slusny a hodny, tak bych tomu dala sanci. Nemas co ztratit. Bud se rozejdete, protoze se urazi anebo ze ty to takto nevydychas - coz chapu! ;-)

Příspěvek upraven 02.02.19 v 13:05

axelina
Závislačka 2611 příspěvků 02.02.19 13:04

až ted jsem si přečetla jakou m šilenou pracovní dobu…takzas pokud mu uklidíš tak nebude mit moc casu to tam rozbordelařit :-) takže teoreticky by stačil jednou týdně větší uklid kterýby jsi mu mohla udělat ty a asi by to šlo… :-)

Janli
Kelišová 7270 příspěvků 02.02.19 13:05

Pokud máš po třech měsících potřebu titulovat přítele prase, tak jdi od něj. Jak by jsi se k němu chovala za pár let? Když ho nedokážeš akceptovat takového jaký je, nemá to smysl. Najde si lepší…

Lekninka91
Extra třída :D 10524 příspěvků 02.02.19 13:05

Vybodni se na něj.. Bude mu líp bez takové stračeny :palec:

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 02.02.19 13:06
@Lekninka91 píše:
Vybodni se na něj.. Bude mu líp bez takové stračeny :palec:

To jsem si přesně říkala taky. :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 13:09

Vyrostl v domě, kde je. Pak bydlel v bytě...... Sama jsem hodně! Na pořádek a celý život v domě,nemám potřebu,aby mě kopíroval,ale prostě aby měl normálně uklizeno.

Viděla jsem snahu-ta vitrína. Ale potom co mi řekla kamarádka pochybuji,pochy­buji..... A opravdu mi nepřijde normální, zout se v místnosti, když jdu t venku, přes verandu a chodbu a až tam si vzít bačkory a zas jít potom bordelu....... Nehledě na to, že kotel je v koupelně. Na podlaze nebyly dlaždice. Ale něco černého ..... Nevím hrůzou,jsem se moc nedíval. :roll:

Jak mu to říct???

Kelliee
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 02.02.19 13:09

Jednou, hodně dávno jsem měla taky takovýho přítele. Ve skříni navěšeny obleky od Armaniho a po kredenci šváby :? Já to taky přičítala jeho pracovnímu vytížení a z lásky k němu jsem mu tam uklízela, pač jsem bydlela v „šéru“, on ve vlastním, tak to bylo u něj pohodlnější. Bohužel to bylo opravdu prasátko a stejně to nedopadlo. Je to dávno, ale ještě teď vidím ty šváby :roll:

Šáruší
Kecalka 213 příspěvků 02.02.19 13:09

Prý tak mu ukliď. On tam má stoletý nechutný bordel a uklízet bude ona :mrgreen: chceš-li chlapa, uklízej mu. To je super. Jednou týdně mu vygruntuješ barák, umyješ pochcatý záchod a budeš doufat, že nenadělá tolik bordelu. A třeba ho naučíš zouvat se už před ložnicí. TVL. A jestli ne, jsi kravka 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 13:11

@Šáruší Proč bych mu měla uklízet? Taky mi nikdo neuklizi,když si ho nebo kohokoli odpovědi. Hanba by mi byla :roll: je to základ mít normální úklid a ne toto.....

Jen pro info,nádobí myje v koupelne :roll:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 02.02.19 13:12

A s tou pracovni dobou co.pises, to chapu ze nema cas uklizet ale podle toho co pises tam neni binec po jednom tydnu neuklizeni ale asi peknej nanos za nekolik tydnu..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >