Přítel mé kamarádky

Anonymní
15.3.21 13:43

Přítel mé kamarádky

Ahoj, kamarádka má nového přítele. Nedávno mi ho představila. Je to takový hlučný extrovert. Můj přítel nebyl doma, jelikož musel něco zařídit v práci, tak jsem jen já, on a moje kamarádka poseděli a popovídali si.
Zdál se takový hodně sebevědomý. Najednou nám začal povídat nějaký sexuální vtip o tom, že muž se chtěl se ženou vyspat, ale měl skleslý péro.
Jak by jste zareagovaly? Vůbec nevím, že ho napadlo nám něco takového povídat..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7740
15.3.21 13:46

Pokud by to bylo vtipný tak bych se zasmála, pokud ne tak bych mu rekla ze to je blbej vtip nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
15.3.21 13:49

Třeba byl nervózní a tak hloupě žvanil, někteří lidé to tak mají. Dej mu ještě šanci a uvidíš, jak se bude jevit dále. Tak jako tak, je to přítel kamarádky a kdyby ti nesedl, nenaděláš nic, jen můžeš omezit společné setkávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
15.3.21 13:51

Máš mu rict, že jsi cnostna dáma v letech a k tomu křesťanka a že tě tento humor uráží a nepřejes si, aby takto před tebou mluvil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16052
15.3.21 13:51

Pokud by mi to vadio, tak bych to okomentovala v tom smyslu, že když už musí dělat lechtivé vtipy, tak by si měl vybrat nějaké lepší a nebo spíš se tomu rovnou vyhnout a dál to neřešila.

Pokud lidem nesdělíš, kde překračují tvoje hranice, tak oni si toho nevšimnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
15.3.21 14:06

Každý máme ty hranice o čem se bavit jinde. Možná mu to přijde normální a nestydí se bavit o sexualitě na „plnou hubu“. 😂 😂 Já bych se nad tím asi ani nepozastavila. Sama si nedělám hlavu v tom jestli něco náhodou nebude za hranou pro toho druhého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4018
15.3.21 14:10

No pokud jsi stydlivá a o pohlavních orgánech se nebavíš ani nevtipkuješ, měla jsi mu dát najevo, že se ti tento styl humoru příčí a budeš ráda, když ho v tvé přítomnosti příště vynechá. Tvá kamarádka je snad svepravna, vybrala si ho i s jeho povahou. Každý prostě má limity stran humoru a sexuality jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 14:16
@Anonymní píše:
Ahoj, kamarádka má nového přítele. Nedávno mi ho představila. Je to takový hlučný extrovert. Můj přítel nebyl doma, jelikož musel něco zařídit v práci, tak jsem jen já, on a moje kamarádka poseděli a popovídali si.
Zdál se takový hodně sebevědomý. Najednou nám začal povídat nějaký sexuální vtip o tom, že muž se chtěl se ženou vyspat, ale měl skleslý péro.
Jak by jste zareagovaly? Vůbec nevím, že ho napadlo nám něco takového povídat..

A ten vtip znel presne jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11627
15.3.21 14:33

No a?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
15.3.21 14:39

Jen te chtel pripravit na to, ze mu obcas nestoji  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
15.3.21 15:04

Napiš sem ten vtip :mrgreen: podle toho se uvidí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49015
15.3.21 15:05

No a? Tak řekl vtip. Co je na něm tak pobuřujícího? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6599
15.3.21 15:18
@Fukitol píše:
Jen te chtel pripravit na to, ze mu obcas nestoji :nevim:
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53008
15.3.21 16:17

Tak řekl vtípek no :lol: Osobně už bych o tom druhý den ani nevěděla ;) Třeba si řekl že je tam divné ticho tak plácnul první vtip co ho napadl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
15.3.21 16:32

Jé, pokud se ti to ( nebo vám oběma) zdálo trapný, stačilo udělat nějakej xicht v tom duchu. Snad by pochopil. Nemusí se to rozepisovat na diskuzní fórum. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat