Panna muž, žena Vodnář

Anonymní
15.3.21 08:34

Panna muž, žena Vodnář

Ahoj, seznámila jsem se s mužem ve znamení Panny..
Ne, že bych na tohle nějak extra věřila, ale na mě jako na Vodnářku to celkem sedí.

Píšeme si cca týden (ne nějak aktivně)
Měly jsme spolu schůzku, byl hrozně přítulný, něco i proběhlo.. ale jinak celkově mi přijde takový uzavřeny. Nemusí nic říkat, stačí když sedí vedle a kouká na televizi.. ani nijak extra nepíše žádné zprávy..
Já naopak potřebuji ten kontakt, aby mi psal, věděli jsme o sobě..
Nechci na nej nějak tlačit a ptát se na čem jsem..
Zajímalo by mě, jestli Vy mate doma muže pannu a jaký je. Jestli je nějaká šance, že bychom mohly být spolu.. jestli mám začínat konverzaci já nebo mám čekat a dělat nedobytnou.. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30228
15.3.21 08:37

On někdo v dnešní době věří na horoskopy?! Jestli se ti líbí, tak nedělej netýkavku. Jestli už „něco“ proběhlo, tvoje cudnost stejně dostala trhliny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 08:40
@Russet píše:
On někdo v dnešní době věří na horoskopy?! Jestli se ti líbí, tak nedělej netýkavku. Jestli už „něco“ proběhlo, tvoje cudnost stejně dostala trhliny :roll:

Jen nevím, jestli mu mám cpát do hlavy, že mi chybí a bla bla.. když on to sám od sebe nenapíše :roll: například..

• Citovat
  • Nahlásit
30228
15.3.21 08:45
@Anonymní píše:
Jen nevím, jestli mu mám cpát do hlavy, že mi chybí a bla bla.. když on to sám od sebe nenapíše :roll: například..

Tak po týdnu bych mu nepsala, že mi chybí. On ti po týdnu taky nebude slibovat manželství a dvě děti.
Ale kdybych byla s ním, dala bych najevo zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
15.3.21 08:49

Já bych neřekla, že je to znamením, asi bude introvert. Holt jestli máš zájem, tak musíš převzít iniciativu sama. Já jsem ve znamení panny nevím, jak se to liší mezi mužem a ženou, ale v horoskopu mi to nesedí, měsíční znamení střelec, tam mi pár věcí sedí víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30228
15.3.21 08:56
@Jolka86 píše:
Já bych neřekla, že je to znamením, asi bude introvert. Holt jestli máš zájem, tak musíš převzít iniciativu sama. Já jsem ve znamení panny nevím, jak se to liší mezi mužem a ženou, ale v horoskopu mi to nesedí, měsíční znamení střelec, tam mi pár věcí sedí víc.

Introvert není člověk, co s druhým „něco“ má po týdnu známosti. Je to chlap. Nebude po týdnu slintat, že je to lásečka jeho života a jak trpí, když se nevidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
15.3.21 08:58
@Russet píše:
Introvert není člověk, co s druhým „něco“ má po týdnu známosti. Je to chlap. Nebude po týdnu slintat, že je to lásečka jeho života a jak trpí, když se nevidí.

Introvert nemůže mít sex na jednu noc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30228
15.3.21 08:59
@Jolka86 píše:
Introvert nemůže mít sex na jednu noc?
Řekla bych, že ne. Protože mu chvíli trvá, než se otevře
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
15.3.21 09:08

Ségra je vodnar a její manžel je panna, mají dvě děti, normalni manželství :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 09:18
@JancaS84 píše:
Ségra je vodnar a její manžel je panna, mají dvě děti, normalni manželství :nevim:
:andel: Asi se ho budu muset zeptat jak to bere no..
jestli to bere jako občasné povyražení nebo nevím.. Já mám rada, když se projevuje zájem i když se s tím člověkem nevidím (například ty smsky nebo tak).. nebo jestli mám být rada, že mi napíše alespoň “dobré ráno” :mrgreen: a cely den pak nic..
  • Citovat
  • Nahlásit
30228
15.3.21 09:21
@Anonymní píše: :andel: Asi se ho budu muset zeptat jak to bere no..
jestli to bere jako občasné povyražení nebo nevím.. Já mám rada, když se projevuje zájem i když se s tím člověkem nevidím (například ty smsky nebo tak).. nebo jestli mám být rada, že mi napíše alespoň “dobré ráno” :mrgreen: a cely den pak nic..

Buď ráda, že není „psací“ typ. Protože ti pisálisti většinou vážně nemyslí nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
15.3.21 09:25

Jako já jsem na znamení nikdy moc nevěřila a u ostatních znamení opravdu člověka nijak neposuzuji, kromě panny :-D v životě už nechci mít nikdy nic společného s někým ve znamení Panny, ostatní je mi úplně jedno. Muj již brzy exmanzel je panna, v životě jsem se od něj nedočkala nějakého soucitu, myslela jsem, že se s tím dokážu žít, no nedokážu. Žádná empatie, hrozná sobeckost. Moje už bývalá kamarádka panna, úplně to samý…moje teta měla za manželu pannu, mohl by si s mým manželem podat ruku a to samé moje druhá teta, taky manžela pannu, obě rozvedené. Teď moje sestřenice má za manžela pannu a já už začínám vidět úplně stejný rysy…zdar všem znamením panny :-D už nikdy více :-D ostatní znamení vůbec neřeším, jen toto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
15.3.21 09:29
@Anonymní píše: :andel: Asi se ho budu muset zeptat jak to bere no..
jestli to bere jako občasné povyražení nebo nevím.. Já mám rada, když se projevuje zájem i když se s tím člověkem nevidím (například ty smsky nebo tak).. nebo jestli mám být rada, že mi napíše alespoň “dobré ráno” :mrgreen: a cely den pak nic..

No on je švagr grafik a je tím i docela postizenej musí jim doma všechno ladit, ségra musí mít cokoliv co koupí do domácnosti odsouhlaseny předem. Jinak mám kamaráda taky pannu a ten je něco podobnyho. Ale zase se říká, že když se panny zamiluji tak pro ně nikdo jiný neexistuje a jsou věrni. Jinak já na znamení taky docela věřím. U nás to na všechny docela sedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 09:35
@Russet píše:
Buď ráda, že není „psací“ typ. Protože ti pisálisti většinou vážně nemyslí nic.

Asi ano.. tak já to beru asi jinak. Nevím kolik je Tobě, ale mě je 23.. takže asi více žijí touhle dobou internetu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
30228
15.3.21 09:36
@Anonymní píše:
Asi ano.. tak já to beru asi jinak. Nevím kolik je Tobě, ale mě je 23.. takže asi více žijí touhle dobou internetu :zed:

43. A svoje poslední randění jsem zažila ve 24 letech. Tenkrát jsem neměla ani internet, telefon tlačítkový. Radši jsme šli ve volnu ven, než ze bychom si psali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat