Zakázané ovoce

Anonymní
15.3.21 11:20

Zakázané ovoce

Zdravím dámy, holky, dívky.
Jdu na vás s otázkou, setkali jste se někdy se zakázaným ovocem? Žiju 4 roky s přítelem, už tedy snoubencem, plánujeme rodinu apod., ale teď se do toho přimotal chlap a k němu mě něco neuvěřitelně táhne, vždy mi napíše,,kočko" apod, včera mi třeba napsal,,ani nevíš co bych dělal, kdybys byla vedle mě." Podlamují se mi kolena. Touha dostat ho do postele je silná, vím že on by to chtěl taky. Jenže i on má přítelkyni, ke které se bude stěhovat:
Má otázka tedy zní, kdy podle vás začíná nevěra, jak se ovládnout, co byste dělali.
PS: kontakt omezit nemohu, a kdyby někdo chtěl vědět věk: Já- 21
Přítel:24
Chlap: 38
Děkuji urcite za komentare

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
496
15.3.21 11:25

Zkušenej proutník,… teda, že bych padala na zadek z každýho, kdo mě osloví kočko? :)))
Zkušenost od slova zkusit si…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
15.3.21 11:30

Pozor na to. To co píše a jak píše má (může mít) jen jeden účel a to užít si hezky zadáčo a dál neřešit.

Je to takový klasický klišé které se tu neustále propírá: To že ti někdo ukrutně lichotí maže med kolem huby, ještě neznamená, že stojí za to vzít dlouhé roky a hodit je mezi nohy pro pár minut sexu, který bude sice chvilku úžasný, ale postupem času to bude už jen o tom lichotky zmizí a svůdník taky… zbydou oči pro pláč s pocitem Jsem jen další zářez u někoho, komu jde jen o sex.

Třeba se pletu, ale je to tak často stejný, až se těžko snaží myslet jinak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
15.3.21 11:33

Kontakt nemuzes omezit proc? Je to tvuj sef nebo svagr? Urcite muzes kontakt omezit..minimalne tak, aby ti nepsal takove veci…Tady plati jedine, sejde z oci, sejde z mysli..mesic si ho predstavuj pri sexu a tohle „poblouzneni“ zmizi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10993
15.3.21 11:39

Já bych doporučovala neplánovat rodinu v období, kdy jsi evidentně nevybouřená. Být s někým od 17 let a zůstat mu věrná a chtít s ním zestárnout pro každého není. Neříkám, že to nejde, ale jsou to podle mě spíš výjimky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
15.3.21 11:52

Něco takového je tady obden, kočko.

Podlomila se ti kolena?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
15.3.21 11:58

Některým ženským stačí fakt málo k tomu, aby padly zábrany i kalhotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
15.3.21 12:13

@K-á-č-k-o pěkně napsáno. souhlasím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3707
15.3.21 12:15

Jdi do toho :jazyk:

Na 99,99 % zjistíš, že ten „chlap“ je ve skutečností pěknej hajzlík.
Prostě takovou zkušenost potřebuješ,
Stejně tak i tvůj přítel potřebuje tu zkušenost - pořádně se zklamat v „lásce“ aby příště tak ochotně neplánoval společnou budoucnost :jazyk:

Kdyby taková zkušenost přišla za deset let kdy budete mít děti a opravdu o něco půjde, bylo by to mnohem horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5446
15.3.21 12:18

Očividně se nemáš vdávat - teď a s tímto partnerem. Je čas si trochu užít života a počkat na toho pravého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 12:22
@Maria37 píše:
Očividně se nemáš vdávat - teď a s tímto partnerem. Je čas si trochu užít života a počkat na toho pravého.

Myslite toho praveho hledat, az ji bude 35 a bude hledat darce spermatu? S povesti radodajky, kdyz tak snadno podlehla mistnimu proutnikovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7754
15.3.21 12:27

Kdyz nad necim takovym vůbec premylsis tak tvůj partner není ten pravý, nebo spíš ty pro něho. A ten chlap tě chce jen na sex, to ti je doufám jasný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
15.3.21 12:32

Určitě bych neplánovala svatbu a rodinu, když máš takové myšlenky. Jsi dost mladá, asi si potřebuješ ještě užít života, ne si vzít prvního kluka. Tím nechci říct, že to nikdy nikomu takto nemůže vyjít. Jen ce vašem případě si tím opravdu jistá nejsem, když chceš spát s jiným.

Proč nemůžeš utnout kontakt? Být tebou, tak zapřemýšlím nad vaším vztahem. Proč ti stačí, aby ti jiný napsal pár pěkných slovíček a už jsi z něj hotová. Proč máš touhu někoho dostat do postele, když máš snoubence. Prostě bych si to srovnala v hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16054
15.3.21 12:54

No jsem si dost jisté, že tvému snoubenci by dost vadilo už odhalení toho, že flirtuješ s tím chlapem a reálně plánuješ jak si to s ním rozdáš. Nevěry na mentální a fantazijní rovině ses už dopustila a s tím velmisterm do té postele taky hupsneš, nenamlouvej si, že to máš pod kontrolou.

Co kdyby tvůj přítel měl takhle rozdělanou nějakou kočenku? To bys brala jako pohůdku?

A ty bys především měla být vůči sobě upřímná a opravdu důůsledně prozkoumat, jestli ty sama chceš svatbu a rodinu, nebo prostě je to něco, co máš pocit že by se mělo dělat, protože to chce okolí/partner/kámoška už je vdaná/cokoliv jiného.

protože to vážně nevypadá na to, že bys byla ve stavu, kdy se doopravdu chceš usadit a hnízdit.

A je lepší to zrušit včas a před tím, než lidem ublížíš ještě víc. nebo do toho dokonce zatáhneš dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
15.3.21 12:54

Já si dovolím ještě napsat pár řádků k myšlenkám zakladatelky.

Osud nejméně 4 rodin, jeden rok, několik cest.

Na začátku všeho je ON, chudák, doma zanedbávaný, nefungující manželství, domluvený volný vztah, který přetrvává pro majetek a děti.

On zalichotí a oblbne jednu vdanou paní. Je jedno, že používá stejné lichotky jako manžel té paní, zkrátka je to někdo cizí a ty jeho slova mají větší váhu než ty manželovo po tolika letech… Co osud nechce, tihle 2 to spolu začnou táhnout, občas se spolu vyspí… Jak čas letí, intenzita opadá a najednou je z toho konec vztahu. Bohužel v tu dobu se to manžel dozvídá a stojí před rozhodnutím

Stále je tu on, chudák…blablabla… A někde v mezičase prvního poměru vzniká nový… Ten už tak dlouho netrvá a partner té druhé zjišťuje co se stalo a končí vztah, soudně získává děti a ta co si nabrnkla milence, končí sama na ulic… Milenec slibuje, že brzy budou spolu… Dodnes nejsou

Mezitímco druhá milenka bojuje o slíbený společný život, nachází si manželka proutníka kamaráda, nemá s ním nic, ale jiskří to. Zvyžuje, že se vykašle na manžela a jeho kur**ní a jakmile si vše vyřeší zkusí nový vztah… Bohužel už když to začala řešit, se zlou pořídila a ten chudák zanedbaný ji zbil dost surově… Smolík, že si chlapec vybral hloupé období a druhá milenka zrovna při této bitce byla s prstem na dveřích u nich doma a chtěla vše vyřešit a rozlousknout… Utíkaly obě… řval na ně, byl vulgární…

Po čase s milenkou 2 urovnává vztahy, vysvětluje, že musel před manželkou hrát divadlo, že si myslí, že to je její kamarádka bla bla bla, on je přece chudáček a tohle by někomu komu na něm záleží neudělal…

Čas letí, milenka 1 s manžou trpí, protože on prochází deprese, a doufá, že manža bude v pohodě a ustojí to její kurv*ní, že děti a vše budou mít stále tu hezkou rodinu.
Milenka 2 stále čeká

Na scénu přichází milenka 3, která má taky super fungující rodinu, ale děsně se nudí…A taky nemá tušení co se kolem chudáčka děje a dělo…

Díky milence 3 má konečně možnost Jeho Manželka s dětmi odejtí a začít znova a v klidu.

Má to smysl?
Já za sebe a své deprese mohu v klidu říct, že bych se bez toho obešel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat