Přítel mi lže do očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leefa
Stálice 63 příspěvků 16.12.17 10:07
Přítel mi lže do očí

Zdravím všechny.
Máme s přítel dohodu, že si může zahulit 2krát do měsíce. Nejsem z toho nijak nadšená, ale s tím jsem do vztahu šla. Jinak do hospody nechodí skoro vůbec, je hodný na mě i na zvířata, s domácností pomáhá a věřím že mě opravdu miluje…takže potud žádný problém. ALE, několikrát jsem mu řekla, že jestli zjistím, že hulí před noční, nebo přímo v práci, roztrhnu ho na dva kusy. On se mi samozřejmě dušoval že to nikdy neudělá. No a včera jsem zjistila, že minimálně jednou si těsně před nástupem na noční trávu dal. Já byla zrovna na odpolední, takže to měl dobře posichrovaný :roll:
No a aby toho nebylo málo, minulý týden mi tvrdil, že u nás nikdo na návštěvě nebyl (já opět na odpolední) a pak z něj vypadlo, že u nás byla jeho bývalka na kafi. Ok, to jsme si vyříkali a věřím že tu byla opravdu jen na té kávě.
A já teď nevím co mám dělat…má smysl vztah s někým, kdo mi klidně lže do očí???
Prosím nevyjadřujte se v tom smyslu, že je feťák a tak, to mě nezajímá a není to předmětem otázky. Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 16.12.17 10:11

No tak můžeme doufat, že jeho práce neobnáší něco, kde by něco řídil nebo pracoval s lidma, nebo mohl někomu ublížit. Kolik mu je 15?

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 16.12.17 10:11

Upřímně, není dobrý nápad sem něco takového psát. Je tu hromada moralistek, které tě tu budou zasypávat nehezkými komentáři a tvoje psychika půjde do kopru už úplně :nevim:.
Možná by stálo za to si s přítelem řádně a rázně promluvit, sdělit mu svoje pocity, obavy a promluvit si jako dva dospělí. Pokud nebude mít snahu se změnit, asi bych ho nechala jít. Pokud má potřebu scházet se s bývalou, pak si tě neváží a nemá vyřešenou minulost natolik, aby se od ní oprostil. Držím palce, ať je brzy líp :hug:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 16.12.17 10:14

Pritel je nesvepravny?
Mne rict chlap, ze muzu za mesic jen litr vina, tak mu koupim jednosmernou do…
Bud ho toleruj nebo posli do obehu. Nejsi jeho matka.

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 16.12.17 10:15

Já bych mu teda moc nevěřila. To stejně neuhlídáš, když si zahulí, až půjdeš do práce :roll: Když jsi s tím do vztahu šla, tak se to dalo čekat. Mně by spíš vadila ta vývalka.

Leefa
Stálice 63 příspěvků 16.12.17 10:15

@pikola Mohl by ublížit „JEN“ sám sobě. Ale to si on samozřejmě nepřipustí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 10:16
@Leefa píše:
Zdravím všechny.
Máme s přítel dohodu, že si může zahulit 2krát do měsíce. Nejsem z toho nijak nadšená, ale s tím jsem do vztahu šla. Jinak do hospody nechodí skoro vůbec, je hodný na mě i na zvířata, s domácností pomáhá a věřím že mě opravdu miluje…takže potud žádný problém. ALE, několikrát jsem mu řekla, že jestli zjistím, že hulí před noční, nebo přímo v práci, roztrhnu ho na dva kusy. On se mi samozřejmě dušoval že to nikdy neudělá. No a včera jsem zjistila, že minimálně jednou si těsně před nástupem na noční trávu dal. Já byla zrovna na odpolední, takže to měl dobře posichrovaný :roll:
No a aby toho nebylo málo, minulý týden mi tvrdil, že u nás nikdo na návštěvě nebyl (já opět na odpolední) a pak z něj vypadlo, že u nás byla jeho bývalka na kafi. Ok, to jsme si vyříkali a věřím že tu byla opravdu jen na té kávě.
A já teď nevím co mám dělat…má smysl vztah s někým, kdo mi klidně lže do očí???
Prosím nevyjadřujte se v tom smyslu, že je feťák a tak, to mě nezajímá a není to předmětem otázky. Děkuji :kytka:

Jak ses dozvěděla, že byla na návštěvě byvalka? Mě přijde, že je dost uprimny když ti tohle řekl. Já když bych zjistila že mi přes práh prosla ženská když byl muž doma sám, tak bych možná i vrazdila (myšleno v nadsazce ;) ). K tvému případu- nechala bych tomu čas a pozorovala ho jak se chová obecně a pak se rozhodla.

Leefa
Stálice 63 příspěvků 16.12.17 10:18

@Manhattan Ne, opravdu jsem nečekala, že bude dělat takovýhle kraviny a že mi bude lhát.

Leefa
Stálice 63 příspěvků 16.12.17 10:18

@Kachorra Děkuju :hug:

Leefa
Stálice 63 příspěvků 16.12.17 10:23

Anonymní : Instantní kafe bylo jinde (on ho nepije) a byli našpiněné 2 hrnky…zní to hrozně divně, já vím :think: Tak jsem se ho zeptala, jestli u nás někdo byl a on že ne-jsme spolu přes 2 roky a poznám když je nesvůj. Tak jsem na něj uhodila proč mi sakra lže a z něj vylezlo, že to byla jeho bývalka, dala si kafe a šla. A že mi to nechtěl říkat, páč se bál že bysme se pohádali.

Sany80s
Kelišová 6624 příspěvků 16.12.17 10:23

Tyhle sliby nemá cenu od feťáka vůbec chtít. To je jako naléhat na kuřáka(běžných cigaret), že má přestat, on ti to líbí, aby měl klid. Ale jen proto, rozhodně ne proto, že by to hodlal dodržet.
Rozešla bych se s ním kvůli té trávě.

Leefa
Stálice 63 příspěvků 16.12.17 10:25
@Sany80s
Prosímnevyjadřujte se v tom smyslu, že je feťák a tak, to mě nezajímá a není to předmětem otázky. Děkuji :kytka:
Leefa
Stálice 63 příspěvků 16.12.17 10:27

@VitaminC No, kdyby jeho matka zasáhla včas, nemusel hulit vůbec že. Ale ona to neřešila, jeho otec už vůbec ne.

warita
Echt Kelišová 8468 příspěvků 16.12.17 10:29
@pikola píše:
No tak můžeme doufat, že jeho práce neobnáší něco, kde by něco řídil nebo pracoval s lidma, nebo mohl někomu ublížit. Kolik mu je 15?

my sice s lidmi u nas v praci nepracujeme (IT obor), ale u nas se snad nenajde nikdo, kdo by nehulil. Alespo ten dojem mam, kdyz na to obcas prijde rec a kolik lidi nonsalantne pripusti, ze trava nejsou drogy a ze jako co na tom.

Tuhle jsem se zaslechla, jak cely hloucek u nas v praci diskutuje, jak prestali kourit. Tak jsem se tomu zasmala a rikam jednomu z nich, ze vzdyt jsem ho vcera videla pred vchodem kourit. Koukal na mne chvilku a pak rika: „no ja mam na mysli to "jine“ huleni!" Jo ahaaaaaa… sodoma gomora tohlecto.

Jako, ja vedela, ze jsou lide, kteri travu pravidelne kouri, ale ze jich je TOLIK?

Jo a 15 neni u nas v praci nikomu mimochodem.

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 16.12.17 10:33
@Sany80s píše:
Tyhle sliby nemá cenu od feťáka vůbec chtít. To je jako naléhat na kuřáka(běžných cigaret), že má přestat, on ti to líbí, aby měl klid. Ale jen proto, rozhodně ne proto, že by to hodlal dodržet.

Naprosto souhlasím.

Když se někdo rozhodne žít s feťákem, jeho volba, však proč ne - ale nemá smysl po něm chtít sliby, kdy ano a kdy ne. Slíbí, ale stejně nedodrží. Buď ho beru takového jaký je - i s tím, že se vlastní vinou zhulený přizabije v práci - nebo ho neberu vůbec.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >