Přítel mi nedal dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 10:51
Přítel mi nedal dárek

Ahoj holky, jak by jste reagovali, kdyby jste pod stromkem nenasly dárek od své polovičky? Ano, Vánoce jsou o tom být spolu hlavně, ale ten můj moc dobře ví, že já mam pro nej 4 dárky a jako tak pusobí, že on nema pro nikoho nic, vím to, postou nic nedoslo, po práci jede hned domů a doma by to předemnou neschoval :cert: nevím jak reagovat, pokud tam nic nenajdu a on odemně 4 dary :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
cilly
Generální žvanilka 22098 příspěvků 20.12.18 10:56

Já bych se ho zeptala.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 20.12.18 10:56

To je desny, jak jsou ted Vanoce o darcich :roll: ja uz treba roky nedostala nic od sveho taty a vubec to neresim a stejne mu ja kazdy rok neco koupim.. a ja si treba letos koupila darky od manzela pro sebe sama :mrgreen: a pak jsem mu taky poslala hodinky, ktere jsou fakt bozi a vim urcite, ze je objednal a ma je v praci :lol: a jinak jsi dobra stihacka :palec:

Příspěvek upraven 20.12.18 v 11:21

Zkai
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 42 inzerátů 20.12.18 10:58

Třeba si nechává posílat balíky do práce. Já dostávala věčně vstřiky, alternátor, gumy.. Ale pod stromečkem to fakt nebylo.. Když by nic, tak bych si všimla, ale neřešila bych, dostávám dárky i od rodiny.

Kriss Tina
Kelišová 7095 příspěvků 20.12.18 10:59

Třeba ti dá peníze ať si něco vybereš sama. Můj ex to tak dělal, na jednu stranu mi to bylo líto že si nedal praci, nadruhou sem zas věděla že by se mi určitě netrefil do vkusu a tak sem se vyhla tej trapnej situaci kdy dostanu něco co nechci :D můj přítel pro mě taky nic nemá, včera říkal že to musí jet ještě vyzvednout, ale nevím kdy když z práce jede pro syna do skolky, pak domu a pak má vánoční večírek z práce :D

cecetka
Echt Kelišová 7660 příspěvků 20.12.18 10:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jak by jste reagovali, kdyby jste pod stromkem nenasly dárek od své polovičky? Ano, Vánoce jsou o tom být spolu hlavně, ale ten můj moc dobře ví, že já mam pro nej 4 dárky a jako tak pusobí, že on nema pro nikoho nic, vím to, postou nic nedoslo, po práci jede hned domů a doma by to předemnou neschoval :cert: nevím jak reagovat, pokud tam nic nenajdu a on odemně 4 dary :nevim:

A to jsou vase prvni vanoce? Pokud ne, tak minule jsi darky dostala? A co narozeniny? Byvas bez darku?
Proc si myslis, ze zadny darek nema? Se ho zeptej. Ze se uz tesis na pondeli, co hezkeho od neho pod stromkem najdes ;)

cilly
Generální žvanilka 22098 příspěvků 20.12.18 10:59

@Twixinka Tady nejde ale přece o nějaké dary za x tisíc, ale třeba jen o nějakou drobnost, o projev lásky a pozornosti, o to udělat druhému radost a ukázat, ze na nej mysli.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 20.12.18 11:02

Mame spolecne dite, staci mi, kdyz dokoupi darky jemu… Me by nejvic potesila obalka, ale kdyz nedostanu nic, tak co… Loni mi koupil boty, ja jemu jen cigarety, dostal ode me neplanovanej darek pred vanoci, pac byl potreba driv a na vanoce uz ne(z)bylo :lol: a treba neco objednal do prace, nebo k rodicum… Jinak muj taky vi, ze darek pro nej mam, ale kupovala jsem ho, protoze mu to chci dat…

veria
Generální žvanilka 24032 příspěvků 1 inzerát 20.12.18 11:02

Jejdamane, Vánoce ještě nebyly a ty už kricis zes nedostala dárek? 8o 8o doporucuju počkat, Štědrý den je až v pondělí ma ještě hafo času něco koupit anebo už to dávno má,nemusíš o všem vědět.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44448 příspěvků 20.12.18 11:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jak by jste reagovali, kdyby jste pod stromkem nenasly dárek od své polovičky? Ano, Vánoce jsou o tom být spolu hlavně, ale ten můj moc dobře ví, že já mam pro nej 4 dárky a jako tak pusobí, že on nema pro nikoho nic, vím to, postou nic nedoslo, po práci jede hned domů a doma by to předemnou neschoval :cert: nevím jak reagovat, pokud tam nic nenajdu a on odemně 4 dary :nevim:

Bych se predem dohodla. A muzes se mylit, nakoupeno muze mit.

Jinak pro me je dulezity ten pocit, ze se ten druhy snazil a dal si tu peci neco vymyslet. Ignorace Vanoc a zadny darek by mi vadilo hodne.

vannilka
Stálice 66 příspěvků 1 inzerát 20.12.18 11:02

Jak nedal? Vzdyt jeste Vánoce budou. Třeba nějaký voucher, cokoliv. Ale opravdu hrozné, taková kontrola, spekulace…

Valkýra88
Kecalka 170 příspěvků 20.12.18 11:02

No u nas to mame tak, ze od doby co se nam narodila dcera, tak darky kupujeme jenom ji a sobe si nic nedavame.Pro me je darek, kdyz vidim ze dcera ma radost. Ale driv jsme si darky s manzelem davali, ja mu sice vzdy dala vic darku a on me jenom nejakou malickost ale nikdy jsem to neresila, pro me darky nejsou podstatne.

nostress
Extra třída :D 14001 příspěvků 20.12.18 11:04
@Anonymní píše:

Normálně bych si s ním sedla, a v klidu se ho zeptala, jakou má představu ohledně slavení Vánoc, dávání dárků navzájem, a pokud ano, v jaké cenové relaci.Případně, že si můžete koupit nějaký společný dárek/třeba dovolenou, nebo wellness pobyt, nebo třeba televizi, to je na domluvě/. Základ každého kvalitního vztahu je v komunikaci. Nejhorší je takové to očekávání.Ale partner/ka nemá křišťálovou kouli, a nemusí ani tušit, že my máme nějaké očekávání. :) Pokud řekne, že pro tebe nic nemá, tak mu opět v klidu řekni, „miláčku, ale já pro tebe mám už několik dárků, mám to takto v sobě nastavené už od dětství z domu, a pokud bych nenašla pod stromečkem žádný dárek, byla bych hodně zklamaná, a velmi by mi to bylo líto. Pokazilo by mi to Vánoce.“ A klidně mu dej tip, co by jsi si přála pod stromeček. ;) A nech mu třeba den na to, aby tuto informaci v sobě zpracoval. Pokud je jenom trochu normální a empatický, tak bude tvoje přání respektovat. V opačném případě bych se zamyslela, jestli je to ten pravý partner pro mě.

Bebuše
Echt Kelišová 7963 příspěvků 20.12.18 11:05

Já bych to neřešila a nechala se překvapit. Ač narozeniny připomínám, na Vánoce mi nějaká pozornost vždy pod stromečkem přistála.
Taky bych neměla chuť nechat si dárky najít od stíhačky, vlastně bych se stíhačkou být vůbec nechtěla…

zrcadlo
Kelišová 7115 příspěvků 20.12.18 11:06

V životě by mě nenapadlo dopředu hlásit, kolik mám pro koho dárků. Takže už jen po tvé větě „můj moc dobře ví, že mám pro něj 4 dárky“ mi naskočila kopřivka.
Stěžuj si v úterý.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >