Přítel na výletě s ex manželkou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.1.22 17:11

Přítel na výletě s ex manzelkou

Ahoj, jsem tak rozčilená…
Přítel mě pořád nazývá nestabilní, vůbec ne benevolentní apod. Ale je těžké být dobrá přítelkyně, když se on nechová normálně.

Je rok rozvedený, my jsme spolu půl roku, jeho děti mají 2 a 7 let. Manželka má nového chlapa teď měsíc, ikdyz tomu asi ani nevěřím.
Jeho děti znám, občas jdeme na výlet, jinak jsme spíš sami, začali jsme spolu žít nedávno.

Problém je, že včera odjel na víkend s dětmi a s exmanželkou k jejich společné známé, mě to teda normální nepřijde. Oni mají dobré vztahy, jsou jako kamarádi, ale prostě mě tím ubližuje. Do toho občas jede hlídat, když ex manželka potřebuje a je tam klidně 2 dny včetně noci…

Tak přemýšlím, jestli jsem teda tak divná a nebo si mám radši najít chlapa bez děti. Děti problém nejsou vůbec, ale ta exka. Pořád mu posílá fotky, i svoje, vtipné obrázky… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2719
8.1.22 17:14

Problém není ex, ale tvůj přítel. Našla bych si jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4249
8.1.22 17:14

Najdi si někoho jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
8.1.22 17:18

Kolik ti je že jsi hledala chlapa co má dvě děti? Si myslím že ji tam bude teď dva dny klatit a nakonec odkopne tebe a vrátí se kni.
Pošli ho do oběhu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 17:22
@JiříkMazlík píše:
Kolik ti je že jsi hledala chlapa co má dvě děti? Si myslím že ji tam bude teď dva dny klatit a nakonec odkopne tebe a vrátí se kni.
Pošli ho do oběhu :kytka:

Já mám dceru, tak mě to nevadilo, jinak já 28 a on 36…

Tvrdí, že každý mají svůj program, že ona je s dětmi a známou a on s manželem te známé obráží hospody…
No taky mě to přijde už divné a hlavně mě tím dost trápí a pak mi jen nadává, že jsem vadná, že jde o děti…ale prd…

• Citovat
  • Nahlásit
692
8.1.22 17:24

Najdi si chlapa bez dětí.
On už své závazky má napořád, s exkou bude muset chtě nechtě komunikovat minimálně ohledně dětí a pokud ti to už teď po půl roce vadí, bude jen hůř… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13158
8.1.22 17:26
@Anonymní píše:
Já mám dceru, tak mě to nevadilo, jinak já 28 a on 36…Tvrdí, že každý mají svůj program, že ona je s dětmi a známou a on s manželem te známé obráží hospody…
No taky mě to přijde už divné a hlavně mě tím dost trápí a pak mi jen nadává, že jsem vadná, že jde o děti…ale prd…

Jasně, jde o děti, a proto obráží hospody s manželem známé svě ex. Ale divná jsi ty, aha. Poslala bych ho do háje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
8.1.22 17:28

Jako upřímně, já bych taky asi neskákala nadšením do stropu, ale pokud to dělá kvůli dětem, aby cítili, že pořád mají mámu i tátu, tak je to v jistém směru v pořádku.
Jeho děti jsou ještě malé, mají v hlavě zmatek, tak se jim to třeba snaží ulehčit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.22 17:30

Nejsi divná, není to normální.

Najdi si jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 17:33
@jamik1416 píše:
Jako upřímně, já bych taky asi neskákala nadšením do stropu, ale pokud to dělá kvůli dětem, aby cítili, že pořád mají mámu i tátu, tak je to v jistém směru v pořádku.
Jeho děti jsou ještě malé, mají v hlavě zmatek, tak se jim to třeba snaží ulehčit :think:

To je právě možné, ale aby mu pořád posílala fotky děti. Ve 22.00 večer mu volali, že je jim smutno a teď ještě odjeli na víkend…nevím jestli si exka nevymyslela přítele, aby on žárlil…a toho času, kdy tam s něma je u ní doma :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9854
8.1.22 17:35

Tak blbý je to, že ti říká, že jsi vadná :nevim:

Jinak…jsou lidi, co se nad toto dokážou povznést a žijou v takových vztazích v klidu, ty to nejsi, tak bez od toho…pro mě by to taky nebylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2350
8.1.22 17:45
@Anonymní píše:
To je právě možné, ale aby mu pořád posílala fotky děti. Ve 22.00 večer mu volali, že je jim smutno a teď ještě odjeli na víkend…nevím jestli si exka nevymyslela přítele, aby on žárlil…a toho času, kdy tam s něma je u ní doma :nevim:

No hele, že mu ex posílá fotky dětí nebo, že mu děti volají (klidně večer), že je jim smutno, na tom nic zarážejícího nevidím. Spíš je mi těch dětí líto. Dokonce ani to, že s nimi jede (ve společnosti dalších známých nebo přátel) na víkend. To, že tam obráží hospody s manželem té známé bych viděla jako lepší variantu, než kdyby tam „obrážel“ Ex, ne? :mrgreen: Na tom je spíš vidět, že mu o ní jako o ženu nejde, a celý den asi v hospodě nesedí, nebo jo? Takže jdou třeba, když už se děti koupou atd.
Nemusí se hned všichni rozvedení nenávidět a při předávání dětí na chodbě na sebe házet vražedný pohledy. Já jsem teda obecně za dobré vztahy s Ex, a to i když v tom děti nejsou dokonce :lol: Tady to není moc populární, tento postoj, tady je nejlíp, když je Ex zalitá do betonu…

Je to otázka i sebevědomí a toho, jak to mají všichni v hlavě srovnaný. Samozřejmě má to svoje meze, protože se rozešli, takže pokud by mu ona posílala denně mraky blbin, jen aby na sebe nějak upoutala pozornost, nebo se ho nějak snažila přetáhnout k sobě, to bych chápala, že jsi rozhozená. Ale přijde mi, že i to podezření, že ona nikoho nemá, že si vymýšlí, a jen na něj něco hraje, by mohla ve skutečnosti být spíš tvoje nejistota, žárlivost, strach, že o něj přijdeš… :think:

Jako jednoduché to není, chlap s malými dětmi s Ex. A každý na to prostě není stavěný. Pak jsi si ale měla najít fakt bezdětného. Není na tom nic špatného, že to prostě zrovna ty takto nedáváš. Na druhou stranu - napadlo mě, jak to máš s tatínkem dítěte tvého ty? Bere si ho? Věnuje se mu? nebo někam vysublimoval? Já bych byla ráda, kdyby se můj chlap po případném rozchodu staral tak, aby to ty děti moc nezasáhlo citově.

PS - nadávat a urážet se od něj nenech. Podle mě je řešení fakt hledat jinde v tvém případě.

Příspěvek upraven 08.01.22 v 18:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692

Mě teda přijde, že on to v sobě ještě nějak nemá vyřešený :think:
A jako pokud by mi chlap po půlročním vztahu řekl, že jsem vadná… to teda nevím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11012
@jamik1416 píše:
Najdi si chlapa bez dětí.
On už své závazky má napořád, s exkou bude muset chtě nechtě komunikovat minimálně ohledně dětí a pokud ti to už teď po půl roce vadí, bude jen hůř… :think:

Proc by měla hledat chlapa bez dětí. Sama dítě má, takže chlap s dětmi pro ni nemůže být překážkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
8.1.22 17:51

Mně by nevadilo, že jede s dětmi a ex pryč. Ale chápu, že někomu jo.
Jenže pokud tráví čas s jiným chlapem po hospodách, tak pak nemůže tvrdit, že to dělá pro děti.
A kdoví jak to je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat