Přítel nebo pes

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 07:49
Pritel nebo pes

Zdravim, jsem v neskutecne tezke situaci, kdy uz ani ja sama nevim co mam delat. Uz druhy den placu a jsem bezmocna.
Mam pritele, zname se od noveho roku, jsme z dalky, ale on za mnou jezdil a ted jsem na par tydnu jela i ja k nemu, jsme spolu casto. Jsem s nim moc stastna, dava mi hodne a miluje me, nikdy se ke me nikdo nechoval tak jako on, predchozi partner byl hruby a ten pred nim me mlatil a ted jsem konecne stastna. Vlastne ted v lete se k nemu mam stehovat.
Ale jde o to, ze pritel je alergik a nema rad velke psy, chtel to zkusit, rikal mi za tahle moznost muze i nemusi prijit, kvuli me to chtel vydrzet, ale k tomu psovi se nema. Vcera mi rekl, je ten pes je u nej naposledy, ma na nej averzi. Snazil si ho nevsimat, ale nechce takove psa ve svem byte, nedokaze to prekousnout a tak mi rekl, ze on nebo pes. Snazili jsme se to resit, ale zadna moznost. Samozrejme me vedl k tomu, abych ja byla stastna a vybrala si psa, ze partnera si najdu v budoucnu, ze i kdyz to tak nechce, pochopi to, mrzho ho ze psa nezvladl, a proto chce abych byla stastna ja.
Pejskovi bude rok, je to Border Collie s PP.
Nedokazu si bez pejska predstavit zivot, ze bych o toho chlupace prisla, ale nedokazu si predstavit, ze bych prisla o cloveka, ktery me konecne dela opravdu stastnou, ktereho tak miluji. Nevim kudy kam, jsem na prasky. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
Reakce:
lilith1
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 17.06.19 07:52
@Anonymní píše:
Zdravim, jsem v neskutecne tezke situaci, kdy uz ani ja sama nevim co mam delat. Uz druhy den placu a jsem bezmocna.
Mam pritele, zname se od noveho roku, jsme z dalky, ale on za mnou jezdil a ted jsem na par tydnu jela i ja k nemu, jsme spolu casto. Jsem s nim moc stastna, dava mi hodne a miluje me, nikdy se ke me nikdo nechoval tak jako on, predchozi partner byl hruby a ten pred nim me mlatil a ted jsem konecne stastna. Vlastne ted v lete se k nemu mam stehovat.
Ale jde o to, ze pritel je alergik a nema rad velke psy, chtel to zkusit, rikal mi za tahle moznost muze i nemusi prijit, kvuli me to chtel vydrzet, ale k tomu psovi se nema. Vcera mi rekl, je ten pes je u nej naposledy, ma na nej averzi. Snazil si ho nevsimat, ale nechce takove psa ve svem byte, nedokaze to prekousnout a tak mi rekl, ze on nebo pes. Snazili jsme se to resit, ale zadna moznost. Samozrejme me vedl k tomu, abych ja byla stastna a vybrala si psa, ze partnera si najdu v budoucnu, ze i kdyz to tak nechce, pochopi to, mrzho ho ze psa nezvladl, a proto chce abych byla stastna ja.
Nedokazu si bez pejska predstavit zivot, ze bych o toho chlupace prisla, ale nedokazu si predstavit, ze bych prisla o cloveka, ktery me konecne dela opravdu stastnou, ktereho tak miluji. Nevim kudy kam, jsem na prasky. :,(

Obávám se, že si budeš muset najít jiného partnera, chlupáče samozřejmě neopouštěj. Já jsem na tom jako Tvůj partner, velkého psa bych do svého bytu taky nikdy nechtěla, tedy ani kočku.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 17.06.19 07:52

Podle slov, ktere rekl k psovi myslim, ze tim naznacil, ze vaha nad vztahem vas dvou…

Mel nejake alergicke reakce?

Lychee13
Závislačka 3241 příspěvků 17.06.19 07:52
@Anonymní píše:
Nedokazu si bez pejska predstavit zivot, ze bych o toho chlupace prisla, ale nedokazu si predstavit, ze bych prisla o cloveka, ktery me konecne dela opravdu stastnou, ktereho tak miluji. Nevim kudy kam, jsem na prasky. :,(

Vybrala bych si psa.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15074 příspěvků 17.06.19 07:53

Poslechla bych přítele a našla si někoho, kdo tě bude mít rad se vším všudy. A psa si nechala

Elzaaa
Kecalka 291 příspěvků 17.06.19 07:55

Tak ma na nej alergii. Nebo ho proste nema rad?

Pajule25
Kecalka 261 příspěvků 17.06.19 07:56

Pokud by mi někdo řekl ať se rozhodnu jestli pes nebo on…Každopádně volím psa a jeho bych poslala do haje. Pes nemůže za to on má nějaky problém a kdyby tě měl opravdu rád tak se ho snaží tolerovat. Bože…nedokázala bych si to ani představit…dat to nejvěrnější stvoření pryč kvůli chlapa :zed: :zed:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 17.06.19 08:00
@Pajule25 píše:
Pokud by mi někdo řekl ať se rozhodnu jestli pes nebo on…Každopádně volím psa a jeho bych poslala do haje. Pes nemůže za to on má nějaky problém a kdyby tě měl opravdu rád tak se ho snaží tolerovat. Bože…nedokázala bych si to ani představit…dat to nejvěrnější stvoření pryč kvůli chlapa :zed: :zed:

Tak je to jeho byt, každý není nadšený mít doma psa nebo kočku, kdyby ho chtěl, tak si ho pořídí dávno sám..

Pajule25
Kecalka 261 příspěvků 17.06.19 08:04
@lilith1 píše:
Tak je to jeho byt, každý není nadšený mít doma psa nebo kočku, kdyby ho chtěl, tak si ho pořídí dávno sám..

Tak už jen proto bych k němu bydlet nešla. Našla bych si někoho kdo se psem nemá problém a určitě bych ho nedala pryč jen proto že se někomu prostě nelíbí… To ani náhodou :cert:

Příspěvek upraven 17.06.19 v 08:05

TopSecret
Závislačka 4684 příspěvků 17.06.19 08:05
@Anonymní píše:

Souhlasim s ostatnimi. Vyber si psa, ale musis pocitat s tim, ze mas omezeny vyber. Kazdej nesnese psa doma.
Ja bych taky psa doma nechtela. Kor chlupatyho. :nevim: nevim, jak ho mas vychovanyho, vycvicenyho, ale bez vychovy a mlady je ten pes docela divokej.

Minimali
Nováček 4 příspěvky 17.06.19 08:07

Ultimáta ‚buď pes nebo já‘ do vztahu nepatří. Psa nemáš týden, je na Tebe zvyklý. Co mu bude vadit příště? Já mám taky zkušenost, že můj pes vadil. Pak přišel můj nyní už manžel a vše bylo bez podmínek… Taky najdeš někoho, kdo vás bude mít rád oba :srdce:

Příspěvek upraven 17.06.19 v 08:10

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 08:07

Sveo psa miluju, ale hodne premyslim, ze proste bez meho pritele nedokazu zit, ze to bude pro me rana opustit pejska, ale musim.

ludmilaadamkova
Závislačka 2760 příspěvků 17.06.19 08:07

Pokud je opravdu alergik tak ho i chapu. Ono kdyz ti pak stipe celej oblicej blbe se ti dycha…
Ale otazka ke zda je to alergik nebo jem nema rad psy.

ludmilaadamkova
Závislačka 2760 příspěvků 17.06.19 08:08
@Anonymní píše:
Sveo psa miluju, ale hodne premyslim, ze proste bez meho pritele nedokazu zit, ze to bude pro me rana opustit pejska, ale musim.

Tak aby za rok to nebylo tak ue nemas ani pritele ani psa.

Pajule25
Kecalka 261 příspěvků 17.06.19 08:11
@Anonymní píše:
Sveo psa miluju, ale hodne premyslim, ze proste bez meho pritele nedokazu zit, ze to bude pro me rana opustit pejska, ale musim.
:zed: nechápu, přesně tak jak píše ludmilaadamkova za rok se pak můžeš bít do hlavy když nebudeš mít ani jedno. Chudák pejsek :,(
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
Váš příspěvek
Reklama