Ženy, vlhnete?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 23:55
Ženy, vlhnete?

Zajímalo by mne, jak to mají jiné holky. Mám problém s vlhnutím. Vždy jsem vlhká jen v začátcích vztahu, pak to celkem rychle přejde a i když mám pocit, že mne protějšek stále vzrušuje, tak dole prostě vhlnu velmi málo nebo vůbec. A štve mne to, protože pak vypadám jako frigida, i když nejsem… Myslím, že chlapi mají radi, když tam ženě zajedou rukou a je tam pěkně kluzká, což já jsem hooodne vyjimecne a stve me to :( nedá se s tím nic dělat, žádné představy, uvolnění se, nic nepomáhá. Jen lubrikační gel, což ale není řešení, protože si myslím, že muž chce, at z nej zena vlhne, ne, at se tam necim maze… kolikrat když se dělam sama, tak se udelam a pritom jsem tam sucha… mate to nekdo taky tak?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tomkins
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 17.06.19 00:23

Chlapům je to jedno. Ano, jednodušší je to bez lubrikantu, ale rozhodně bych netvrdil, že chlapovi záleží na tom, jak je žena vlhká. Resp. alespoň já to beru, že každá žena je jiná a tenhle aspekt nemá žádnou spojitost s mojí osobou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 02:06

Nikdy jsem nevlhla a se vzrusenim to nemelo vubec co delat. Neresim to, maximalne si z toho udelam srandu. A lubrikant jsem nikdy nepouzila. Vzdy stacily „sliny“ :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 02:08

A pokud vim, muz spis kouka, zda zenu udela. Pokud to nejde, muze byt vlhka jak chce, stejne „selhal“ :mrgreen:

kve-tinka
Kelišová 5186 příspěvků 2 inzeráty 17.06.19 06:32

V nocnim stolku mame vzdy lubrikant, pouzivame ho skoro furt :nevim: vubec v tom nevidim problem ;) vlhka jsem tak v obdobi ovulace :mrgreen:

honzek86
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 17.06.19 08:56

Zas když to dělám pusou, tak jsem radši, když to tam nevlhne :mrgreen: kdo se v tom má topit… za mě dobrý, jestli jsi při chuti.

radek9
Kecalka 217 příspěvků 17.06.19 10:06

Každá to máte jinak - některá trochu víc mokrá, některá míň, z jiné to vyloženě teče :)
Nemusíš se tím vcelku zabývat, chlapi to moc neřešej.
Nejdůležitější pro nás je, že TO chceš a dáš to nějak nejevo, někdy pár vzrušivých slov je víc něž vodopád z frndy :) :)

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18538 příspěvků 17.06.19 10:26

Samozřejmě. Pokaždé když odklepnu tlačítko přihlásit na emimino

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 17.06.19 10:37
@Mango_Lassi píše:
Samozřejmě. Pokaždé když odklepnu tlačítko přihlásit na emimino
emo.law
Kecalka 224 příspěvků 17.06.19 15:29

Mně na tom teda záleží. Já když manželce sáhnu mezi noha a je vlhká, tak je to super a mrzelo by mě, kdyby tomu tak nebylo - teda samozřejmě občas vlhká není a to mě mrzí, ale u ní vím že stačí chvilka a už to půjde :)

Ale jako řešení asi neexistuje, byly doma, kdy nám to úplně nefungovalo (ona byla moc stažená, já ne úplně tvrdej) a prostě časem to nějak přešlo, ono se to pořád mění, někdy máme období že jsme jak králíci, někdy je to umírněnější atd.

A teda při lízání mi vlhkost vůbec nevadí, ba naopak.

GabinkaCh
Závislačka 3661 příspěvků 17.06.19 20:08

Cože můžům je to jedno jestli je vlhko? vždyť když není tak je to může bolet ne?

Hamouzka
Kecalka 271 příspěvků 17.06.19 20:13

Třeba je to jen přechodný. Nejsi ve stresu?

Lumius
Extra třída :D 10713 příspěvků 17.06.19 20:14
@Lexter píše:

Dobřeeee :potlesk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 13:19

Můj manžel to hodně resi :nevim: jeden čas s emi stávalo to stejný. A upřímně jakmile jsem byla suchá po chvíli se naštval a odešel a usoudil že mě nepritahuje přitom to nebyla pravda. Mám strach aby se mi to zase nestalo. On miluje když jsem vlhká. A prý byhc mohla být ještě víc. Ted ten problém nemám tecu až na zadek i na postel. :oops: ale ten čas jsem tam měla období opravdového suchá. :pocitac:

emo.law
Kecalka 224 příspěvků 20.06.19 08:46
@GabinkaCh píše:
Cože můžům je to jedno jestli je vlhko? vždyť když není tak je to může bolet ne?

Jo může to bolet no (chlapa i holku), ale spíš jde o to psychično (teče=rajcuju jí), styku se může dopomoct lubrikanty. My je máme spíš na anální sex teda nebo na divočejší prstění, ale je od toho člověk pak celej upatlanej, všechno mu klouže atd.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama