Reklama

Přítel nechce děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mildred
Nováček 5 příspěvků 11.03.18 19:40
Přítel nechce děti

Dobrý večer, chtěla bych poprosit o radu nebo alespoň názor, zkušenosti…s pří­telem jsme 7 let, máme myslím hezký vztah, ale já bych chtěla příští rok, až dokončím vzdělání, už rodinu. Věk na to máme (30), dokonce dle mě už je to až dost. Ale on má bohužel jiné představy, chce cestovat a užívat si a pak se prý uvidí, jestli bude chtít děti. Zatím si to prý neumí vůbec představit a v hlavě má jen cestování. Já už ale nic takovýho nechci, v mojí hlavě už je prostě rodina…nechci ani pomyslet co bude, v hlavě mě straší buďto rozchod a samota nebo další soužití, ve kterém bude minimálně jeden z nás nešťastný. Myslíte, že je šance, že změní názor? Bohužel ani vzít si mě nechce. Je to určitě i moje vina tohle všechno, protože jsem dost zaneprázdněná, mám hodně starostí a stresů v práci a nemám na společné chvíle moc času. Jak z toho teď ven… :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4766 příspěvků 11.03.18 19:45

Tvoje vina to neni. Rozejdete se, najdete si partnery s kterymi budete mit stejne predstavy o zivote a bude vam fajn. To se proste behem vztahu muze stat, ze najednou se kazdy vidite nekde jinde a v jine roli. Bud se jeden prizpusobi, ale pak taky bude nestastny. A to neni ve vztahu nic dobreho.

Petruna21
Echt Kelišová 9859 příspěvků 11.03.18 19:46

Šance tam určitě je :) může změnit názor ze dne na den. Ale kdy by jako chtěl děti? Věk na to opravdu už máte :think:

nostress
Extra třída :D 12917 příspěvků 11.03.18 19:50
@Mildred píše:
Dobrý večer, chtěla bych poprosit o radu nebo alespoň názor, zkušenosti…s pří­telem jsme 7 let, máme myslím hezký vztah, ale já bych chtěla příští rok, až dokončím vzdělání, už rodinu. Věk na to máme (30), dokonce dle mě už je to až dost. Ale on má bohužel jiné představy, chce cestovat a užívat si a pak se prý uvidí, jestli bude chtít děti. Zatím si to prý neumí vůbec představit a v hlavě má jen cestování. Já už ale nic takovýho nechci, v mojí hlavě už je prostě rodina…nechci ani pomyslet co bude, v hlavě mě straší buďto rozchod a samota nebo další soužití, ve kterém bude minimálně jeden z nás nešťastný. Myslíte, že je šance, že změní názor? Bohužel ani vzít si mě nechce. Je to určitě i moje vina tohle všechno, protože jsem dost zaneprázdněná, mám hodně starostí a stresů v práci a nemám na společné chvíle moc času. Jak z toho teď ven… :,(

Tomu se říká přechozený vztah. Taky si myslím, že ve třiceti už máte věk na to, aby jste měli dítě. Pokud on odmítá, a něchce si tě ani vzít, což jsi měla tedy řešit už dávno, bych já takový vztah ukončila, a našla si někoho, kdo to bude mít stejně jako já.

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 11.03.18 19:54

Proč si tě nechce vzít? On taky studuje nebo jak? Ve 30 stále studovat už je trošku dlouhé, ne?

Hroznej puberťák
Závislačka 4098 příspěvků 11.03.18 19:56
@nostress píše:
Tomu se říká přechozený vztah. Taky si myslím, že ve třiceti už máte věk na to, aby jste měli dítě. Pokud on odmítá, a něchce si tě ani vzít, což jsi měla tedy řešit už dávno, bych já takový vztah ukončila, a našla si někoho, kdo to bude mít stejně jako já.

Přesně.

lachtanice86
Kelišová 5748 příspěvků 11.03.18 19:59

Když si tě nechce vzít a ani o té možnosti, spolu s možností mít dítě neuvažuje, tak bych to ukončil a. Nemůžeš ho nutit jako on nemůže nutit tebe. I když mě zarazilo že ve 30 ještě studujes.

Mildred
Nováček 5 příspěvků 11.03.18 20:04

Prostě svatbu odmítá, má rozvedené rodiče, chce se mnou žít bez svatby. Neřešili jsme to, protože já na tom nijak extra netrvala, věděla jsem, že se k tomu staví takto, ale protože pro mě bylo vždycky důležité to, jak se ke mně chová a že je hodný a klape nám to, tak jsem neřešila to, že nechce svatbu. Studuju jen já, zjistila jsem, že obor, který jsem vystudovala, nemá budoucnost a nelze ho dělat dlouhodobě, tak si měním kvalifikaci, dokud to ještě jde.

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 11.03.18 20:05

Poslala bych ho dal.

Mildred
Nováček 5 příspěvků 11.03.18 20:07

Přála bych si, aby to byla jen krize, stejně jako ta, co přišla po 3 letech a kterou jsme překonali :,(…máte pro mě někdo naději v podobě osobní zkušenosti, kdy muž změnil názor? V okolí vídám spíše opak, kdy muž chce miminko a partnerka moc ne…

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 11.03.18 20:10

Cemu se divite? :think:
Taky jsem starsi student. Ve 30r. jsem zacala. A patrim mezi vekovy stred v rocniku. Mame i kolegy, kteri se blizi pulstoleti.

TamaraAlmara 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 20:10

Uprimne bych v tomhle stavu s tebou taky nechtěla deti. Pracuješ, studujes, on ma sve konicky, zajmy, praci atd. Proc si to ted komplikovat jeste ditetem? On ho muze mit i ve 40 az k tomu myslenkove dozraje. Ty uz moc ne, nebo na prvni je to celkem pozde. Rozesla bych se. Kazdy mirite jinym smerem a mate od sebe jina očekávání. Pro nej bude mladsi pritelkyne lepší. Ted s nim bude cestovat, pak pracovat a ve 30 muze mit dite. Jemu bude 40 a bude to pro oba akorát. Ty musis najit hnizditele, co chce dite ted, ne za 10 let.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 11.03.18 20:11
@nostress píše:
Tomu se říká přechozený vztah. Taky si myslím, že ve třiceti už máte věk na to, aby jste měli dítě. Pokud on odmítá, a něchce si tě ani vzít, což jsi měla tedy řešit už dávno, bych já takový vztah ukončila, a našla si někoho, kdo to bude mít stejně jako já.

tak nějak. nemůžu se ubránit dojmu, že někteří chlapi ve vztazích zohlednují jen vlastní potřeby a nechávají si pootevřaná vrátka, kdyby se naskytlo něco „lepšího“. Oni mají času na děti relativně dost, ženy už méně.
Též bych tu ukončila, než odevzdaně doufat 8)

Markéta80
Hvězda diskuse 39330 příspěvků 11.03.18 20:12

@Mildred jste spolu 7 let. To jste se nikdy nebavili co děti? On děti nechce :?

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 11.03.18 20:15

@Mildred A to jste doteď necestovali a neužívali si, nebo na co čekáte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama