Reklama

Přítel nepomáhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 23:22
Přítel nepomáhá

Ahoj :) potřebovala bych poradit co by jste udelaly na mém místě… S přítelem jsme spolu 2 roky a máme 4 měsíčního prcka, všechno bylo fajn než se prcek narodil to se vším pomáhal a byl hodny. Od té doby co se malej narodil je jako vyměněný nepomáhá mi sničím, pořád jen nadává na mě že doma nic neudělám, není uvařené jídlo nebo že není vyprano a co celý dny dělám, taky mu hodně vadí že s malým chodím ven. Na malého pořád nadává že brečí, má hlad nebo že nechce spát… Mě dokonce teď nedávno vyčetl že malý má kvůli mě zdravotní problem(měla jsem těžký porod a malý musel jít vexem) že ho obtěžuje sním cvičit… Už nevím jak mu mám vysvětlit že by malého mohl vzít aspoň na procházku nebo pohlídat chvilku abych došla třeba nakoupit… Teď jsem po něm chtěla aby malého pohlídal že jsem pozvána na oslavu tak mi bylo řečeno že je to můj problem ať si zařídím hlídání že on hlídat nebude že má své plány… Jenže já už jsem z toho docela unavená a nechci pořád otravovat mamku ať mi ho pohlídá… Přemýšlím o tom zda sním zůstat a doufat že se to zlepší a nebo to ukončit :( děkuji za rady

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3270 příspěvků 04.09.18 23:25

8o no to mas doma pekneho…

Co bych delala? Nevim, nejsem priznivce rozchodu jako prvniho reseni, ale takto bych to nenechala. Prestala bych mu varit, prat a pripadne bych s ditetem i nekam odjela. Treba by pak zacal mit zajem situaci nejak resit.

A do vyletu ven bych si urcite nenechala mluvit.

Samo se to nezlepsi urcite. Proc by melo? Musi mit nejakou motivaci ;)

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 04.09.18 23:27

Tak tak.. Samo sa to nezlepší. Nevidíme do toho ako často vediete debatu na túto tému a ako to prebieha no.. Ale pokiaľ by som nevidela reálnu šancu na zmenu tak by som mu dala zbohom

poHanka89
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 04.09.18 23:28
@Limi123 píše:
8o no to mas doma pekneho…

Co bych delala? Nevim, nejsem priznivce rozchodu jako prvniho reseni, ale takto bych to nenechala. Prestala bych mu varit, prat a pripadne bych s ditetem i nekam odjela. Treba by pak zacal mit zajem situaci nejak resit.

A do vyletu ven bych si urcite nenechala mluvit.

Samo se to nezlepsi urcite. Proc by melo? Musi mit nejakou motivaci ;)

S tim souhlasim…jen si nejak nedovedu predstavit to - nenechala bych si do toho kecat - jak bys to chtela udelat? Kdyz ho da k mamce, tak chlap opet uvidi, ze je to takhle v poradku (on se starat nemusi)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 04.09.18 23:29

Já tak nějak nevěřím,že předtím byl jiný. Spíš si to všechno zvládala a neměl důvod si stěžovat. A nebo je to jeden z těch blbů,co si myslí,že ženská na rodičáku jen válí šunky na gauči. Já bych mu dala díl…

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 04.09.18 23:31

Ja nechapu jak si nekdo mize udelat dite po dvou letech proste… :nevim: takhle to dopada no

Limi123
Závislačka 3270 příspěvků 04.09.18 23:33
@poHanka89 píše:
S tim souhlasim…jen si nejak nedovedu predstavit to - nenechala bych si do toho kecat - jak bys to chtela udelat? Kdyz ho da k mamce, tak chlap opet uvidi, ze je to takhle v poradku (on se starat nemusi)

No jak? Proste bych chodila ven, jak se mi zlibi a kdyz by mel kecy nad prijatelnou uroven, tak bych prcka nechala doma a sla ven sama, nebo odjela, nebo udelala neco, aby si to priste rozmyslel.

Muz mel take na zacatku me materske tendenci mi do nekterych veci kecat (navstevy u nas doma pri jeho nepritomnosti, navraty domu s miminkem v lete kolem 22h, prilis casu venku - od rana do vecera, to, ze jezdim co tri tydny k nasim). Nenenchala jsem se a dnes uz to povazuje za standard.

Limi123
Závislačka 3270 příspěvků 04.09.18 23:35
@poHanka89 píše:

Jo takhle, uz jsem pochopila dotaz. Jak jsem psala, neperu, nevarim, jedu pryc na delsi dobu. Pripadne prestavam delat neco jineho v domacnosti, co muze dokope k tomu, aby se ke sve nove roli postavil trochu konstruktivne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 23:37
@poHanka89 píše:

Já ho právě k mamce moc nedávám maximálně když jedu k doktorovi jelikož mi mamka řekla že mi odmítá hlídat když si přítel může lítat po výletech atd. A řekla to i jemu a jeho odpověď byla vždyť je to vaše vnouče tak se starejte takže spolu nemluví…

Limi123
Závislačka 3270 příspěvků 04.09.18 23:38
@Anonymní píše:
Já ho právě k mamce moc nedávám maximálně když jedu k doktorovi jelikož mi mamka řekla že mi odmítá hlídat když si přítel může lítat po výletech atd. A řekla to i jemu a jeho odpověď byla vždyť je to vaše vnouče tak se starejte takže spolu nemluví…

De*il. Pardon. Po dobrem to ale urcite nepujde.

Malina7
Závislačka 2648 příspěvků 04.09.18 23:45

Zakladatelko, neznamená, že když máš s někým děcko, že nesmíš vystrčit paty a dělat otroka. Mmch chlap si dovolí k Tobě to, co mu dovolíš. Takže bych řekla větu ,, a frejere dost, co to tady na mě hraješ, a co si ti vůbec ke mě dovoluješ, a co si jako o sobě vubrcz myslíš?" Buď budeme tandem, nebo jdu s malou/malým od Tebe. Holka, zní to drsně, ale věř, že je to účinné… Na takové ,, manipulátory,, neplatí žádné slzy a smlouvání, ale musíš razantně jednat. To, co Tvůj chlap vůči Tobě předvádí je svinstvo. Mmch nemá náhodou někoho bokem? Signály náhlé změny, doma vše špatně, atd.Nechci ti dát brouka do hlavy, ale zkus se podívat i jiným úhlem pohledu.....

Prtulak
Kecalka 201 příspěvků 04.09.18 23:46
@Anonymní píše:
Ahoj :) potřebovala bych poradit co by jste udelaly na mém místě… S přítelem jsme spolu 2 roky a máme 4 měsíčního prcka, všechno bylo fajn než se prcek narodil to se vším pomáhal a byl hodny. Od té doby co se malej narodil je jako vyměněný nepomáhá mi sničím, pořád jen nadává na mě že doma nic neudělám, není uvařené jídlo nebo že není vyprano a co celý dny dělám, taky mu hodně vadí že s malým chodím ven. Na malého pořád nadává že brečí, má hlad nebo že nechce spát… Mě dokonce teď nedávno vyčetl že malý má kvůli mě zdravotní problem(měla jsem těžký porod a malý musel jít vexem) že ho obtěžuje sním cvičit… Už nevím jak mu mám vysvětlit že by malého mohl vzít aspoň na procházku nebo pohlídat chvilku abych došla třeba nakoupit… Teď jsem po něm chtěla aby malého pohlídal že jsem pozvána na oslavu tak mi bylo řečeno že je to můj problem ať si zařídím hlídání že on hlídat nebude že má své plány… Jenže já už jsem z toho docela unavená a nechci pořád otravovat mamku ať mi ho pohlídá… Přemýšlím o tom zda sním zůstat a doufat že se to zlepší a nebo to ukončit :( děkuji za rady
no já teda úplně nesnáším když má přítel nebo manžel „pomáhat“. Nechápu jako v čem… Pomáhali mi rodiče, když mě něco učili, pomáhá mi kamarádka s výběrem nových šatů… Ale jak mi má „pomáhat“ chlap, se kterým žiju a mám dítě? To on bere tak jako, že ty mu také „pomáháš“? Prostě se dělíme o práci, co je potřeba udělat. Pomáháme si max. u vaření, když on loupe brambory a já cibuli. Ale jinak… Já tohle neuznávám, jsem ráda, že můj chlap mi nepomáhá, ale podílí se nesobecky na chodu domácnosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 23:46
@Limi123 píše:
De*il. Pardon. Po dobrem to ale urcite nepujde.

Jenže ono to nejde ani po zlým. Opravdu nevím co sním…když mu to říkám tak jsem blbá a pořád si na ně o stěžuju a pak se radši sebere a zmizí a vůbec se neozve třeba i den když se mu neozvu já když mi napise tak jsem hned někde s jiným chlapem..můj táta ho nemůže ani cejtit a já vždycky doufám že se nepotkají protože by bylo zle..

Limi123
Závislačka 3270 příspěvků 04.09.18 23:48

A zkousela jsi přestat varit, nakupovat pro nej, prat?

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 04.09.18 23:51
@Anonymní píše:

Máš doma blbečka a těžko ho předěláš. Jdi ven, nevař mu, per jenom sobě a řekni mu, že je velkej kluk a může si to udělat sám, když se nehlásí k dítěti. Trochu vojny na cvičišti a buď to vyjde nebo půjdete od sebe, protože to nedáš. Ať ti dává dost peněz na domácnost, aby nakonec neříkal, že Tě má sponzorovat matka, když jsi její dcera.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >