Reklama

Já a můj přítel - lajkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:01
Já a můj přítel - lajkování

Ahoj holky :*
Jsem maličko žárlivá. Přítel neustále lajkuje polonahé fotky holek na Instagramu. Když jsem mu to řekla, nechal toho, ale přešel na lajkovani na fb. Je v jedné skupině o motorkách a tam zde přidávají fotky holek na motorkách, výstřihy, zadky, uplé kožené kombinézy, někdy i úplně nahé fotky a přítel na to reaguje ještě tím srdíčkem. Užírá mě to když to vždycky vidím. S klukama na fb si ty posílají mezi sebou a říkají jaký to jsou kocky. Jednou jsem zahlédla i v jeho galerii jak má některé ty fotky uložené. Přítel po mně také vyžaduje nosit sexy spodní prádlo a jako dárky nesmí chybět vždy nějaké kalhotky. Je mi 19, nebydlíme spolu ještě, a vždy když jsme spolu, je děsně nadržený a pořád ode mě vyžaduje ať ho uspokojím. Občas už mě to začíná štvát. Nejste na tom některá podobně? Jaký na to máte názor? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4714 příspěvků 04.09.18 18:06

Mě záleží víc na tom jak se ke mě chová v reálu at si lajkuje co chce ;) začni lajkovat pěkný chlapy a máš to :mrgreen: jste mladí ještě se nejspíš nevybouřil :mavam:

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 04.09.18 18:06

..že vás fb jednou v tomhle rozdělí…Žárlit na lajkování.? jak hloupé.před pár roky ještě nikdo nevěděl, co to lajk je…Ach ta doba.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18122 příspěvků 04.09.18 18:07

Jste ještě děti. FB, motorky, nahý zadky a tak. Ve vašem věku pohoda.

Meily
Stálice 73 příspěvků 04.09.18 18:07

Vztah by měl být o kompromisu a vzájemné souhře. Nenuť se do něčeho, co je ti nepříjemné a vysvětli mu to. Kolik mu je? Jestli jako tobě, tak je to ještě mladý nevybouřený kluk.. :D takže na nahotinky se koukat asi bude..

samá práce
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 04.09.18 18:08

To je ještě houno nadrženej. Až bude chtít anální sex a balit tě do potravinářské folie, to teprva bude nářez. ;)

P4ja
Kelišová 5386 příspěvků 04.09.18 18:13
@Anonymní píše:
Jsem maličko žárlivá. Přítel neustále lajkuje polonahé fotky holek na Instagramu. Když jsem mu to řekla, nechal toho, ale přešel na lajkovani na fb. Je v jedné skupině o motorkách a tam zde přidávají fotky holek na motorkách, výstřihy, zadky, uplé kožené kombinézy, někdy i úplně nahé fotky a přítel na to reaguje ještě tím srdíčkem. Užírá mě to když to vždycky vidím. S klukama na fb si ty posílají mezi sebou a říkají jaký to jsou kocky. Jednou jsem zahlédla i v jeho galerii jak má některé ty fotky uložené. Přítel po mně také vyžaduje nosit sexy spodní prádlo a jako dárky nesmí chybět vždy nějaké kalhotky. Je mi 19, nebydlíme spolu ještě, a vždy když jsme spolu, je děsně nadržený a pořád ode mě vyžaduje ať ho uspokojím. Občas už mě to začíná štvát. Nejste na tom některá podobně? Jaký na to máte názor? :nevim:

Aneb o důvod víc proč nelézt na sociální sítě.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 04.09.18 18:17
@samá práce píše:
To je ještě houno nadrženej. Až bude chtít anální sex a balit tě do potravinářské folie, to teprva bude nářez. ;)

co je na tom rajcovního? 8o

Meily
Stálice 73 příspěvků 04.09.18 18:20
@pe-terka
@pe-terka píše:

Lidi mají různé chutě :D

nataniela1
Povídálka 15 příspěvků 04.09.18 18:21
@Anonymní píše:
Jsem maličko žárlivá. Přítel neustále lajkuje polonahé fotky holek na Instagramu. Když jsem mu to řekla, nechal toho, ale přešel na lajkovani na fb. Je v jedné skupině o motorkách a tam zde přidávají fotky holek na motorkách, výstřihy, zadky, uplé kožené kombinézy, někdy i úplně nahé fotky a přítel na to reaguje ještě tím srdíčkem. Užírá mě to když to vždycky vidím. S klukama na fb si ty posílají mezi sebou a říkají jaký to jsou kocky. Jednou jsem zahlédla i v jeho galerii jak má některé ty fotky uložené. Přítel po mně také vyžaduje nosit sexy spodní prádlo a jako dárky nesmí chybět vždy nějaké kalhotky. Je mi 19, nebydlíme spolu ještě, a vždy když jsme spolu, je děsně nadržený a pořád ode mě vyžaduje ať ho uspokojím. Občas už mě to začíná štvát. Nejste na tom některá podobně? Jaký na to máte názor? :nevim:

Ja to resila s pritelem a repsektuje to. Nedela nic takoveho ani nema zadne holky na fb.. holt socialni site kazi vztah..

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16305 příspěvků 04.09.18 18:32
@pe-terka píše:

Psychopati mají své oblíbené libůstky. :lol: @samá práce o tom ví své. :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 04.09.18 18:37
@Kobliha51 píše:
Psychopati mají své oblíbené libůstky. :lol: @samá práce o tom ví své. :lol:

z toho vyplývá, že jsme s mužem v normě :dance: :mrgreen: Když bych na něj v rámci předehry vytáhla roličku potravinové fólie, asi bych ho dost zaskočila 8o Ale vůbec netuším, na jakou úžasnou praktiku tuto nestandardní pomůcku použít :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:40

:zed: Byl naštvaný když jsem to s ním řešila ohledně toho Instagramu. Také bych nejradši žádné sociální sítě neměla a byla bych ráda kdyby neměl ani on. Neříkám, že když mám čas, neprojíždím si fb, ale když jsme spolu, skoro nikdy mobil nevytáhnu, zatím co on, když jdu třeba na WC, udělat pití prostě jen maličkosti, hned bere do ruky mobil a fb a opět jede ty motorky a když ja přijdu, hned mobil vypíná a dělá jakože nic. Stále to prede mnou schovává. Souhlasim s tím, že dnešní doba je s tímhle opravdu hrozná. Dřív se tohle řešit nemuselo.

Micaella22
Kecalka 162 příspěvků 04.09.18 18:41

Bud rada, ze jen lajkuje… muze taky pak rovnou zahejbat kdyz mu nedas trochu volnosti

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18122 příspěvků 04.09.18 18:41
@Anonymní píše: :zed: Byl naštvaný když jsem to s ním řešila ohledně toho Instagramu. Také bych nejradši žádné sociální sítě neměla a byla bych ráda kdyby neměl ani on. Neříkám, že když mám čas, neprojíždím si fb, ale když jsme spolu, skoro nikdy mobil nevytáhnu, zatím co on, když jdu třeba na WC, udělat pití prostě jen maličkosti, hned bere do ruky mobil a fb a opět jede ty motorky a když ja přijdu, hned mobil vypíná a dělá jakože nic. Stále to prede mnou schovává. Souhlasim s tím, že dnešní doba je s tímhle opravdu hrozná. Dřív se tohle řešit nemuselo.

A kdo tě nutí mít takového člověka za partnera?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama