Dotěrný manžel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 11:25
Dotěrný manžel

Co mám dělat…
Když jsem manželovi řekla, že ho nemiluju, nepřitahuje mě, a jsem s ním jen kvůli dětem, a on za mnou pořád dolejzá, at mu dám ještě šanci (těch šancí už bylo), at to zvážím, že bude od ted úplně jinej…atd.
Mě už ale svýma výlevama (je cholerik) tak znechutil dlouhá léta, vždy jsem mu nějak dala šanci, ale ted už jsem nějak rezignovala…a už prostě nechci…
Už se do něj nedokážu zamilovat, i kdybych chtěla…

Do toho začne brečet, že jestli odejdu, tak mi děti nenechá…
Když je nejhůř volá mé mámě…a chodí za ní, aby mi asi domluvila, nebo nevím co…

Mám i o něj ale strach, kdybych fakt odešla, že si něco udělá, někdy mi připadal jako psychouš…

Táhne se to asi 3 měsíce…

Reakce:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8303 příspěvků 04.09.18 11:28

a nezapomněla jsi dodat, že máš taky milence ? tohle tu jedeš už několik diskuzí

Sany80s
Kelišová 6542 příspěvků 04.09.18 11:32

No, co máš dělat, podej žádost o rozvod, svěření dětí do péče.
Jestli máš nějakou kamarádku nebo příbuzné, kteří mají čas, tak bych si je nastěhovala k sobě. Mám trošku obavy, aby to nedošlo až k nějakému násilí, až se dozví, že konáš.
Jak to máš s bydlením, příjmem?
Možnost, že si něco udělá, je vždy, i když dost malá.

Uživatel je online1mila2
Kecalka 361 příspěvků 04.09.18 12:00

A co bys chtela? Aby byl rad, ze od nej odchazis? Ze nezvladne ani udrzet rodinu a udrzet si zenskou? Ja ho chapu, je z toho znicenej. U nas se k tomu pridala i moje matka, ktera mi rekla, ze jestli se fakt rozvedu, tak manzelovi pomuze, aby kluka u soudu dostal do pece on :roll: No, nezabralo to. Jestli jsi rozhodnuta, tak se rozved a necekej, ze poda zadost on. Nechapu, jak spolu muzete byt kvuli detem, chudaci deti. Koukat na to, jak rodice se vlastne nesnasi, nemluvi spolu, jsou chladni.....a nebo se treba i hadaji a sproste po sobe rvou :roll: to je pro ne urcite lepsi, nez aby se rodice rozesli a deti videli spokojenost na vsech frontach.

Ja do dneska nechapu, proc moje mama s tatou zustala i kdyz se delo co se delo. Neustalej mamky plac jak se s tim hajzlem rozvede a ze je zas nekde v hospode, psychicky tyrani z jeho strany (kdyz ona chtela aby doma neco udelal, tak se rano hned zhadal ze je hnusna snidane a ze je lina krava.....aby ona uz nic nechtela). Takze asi tak.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16788 příspěvků 04.09.18 12:17

@1mila2

Jestli šťastný vztah znamená někoho si udržet, tak v tom případě tedy :zed:
Myslela jsem si, že lidi jsou spolu proto, že se mají rádi a chtějí spolu být. :mrgreen:

Uživatel je online1mila2
Kecalka 361 příspěvků 04.09.18 12:24

@Kobliha51 ted nevim na co z meho prispevku narazis :nevim: taky si myslim, ze je nesmysl byt s nekym kvuli detem nebo penezum, nebo majetku..... to moje matka taky rikala, ze se nemuze rozvest, protoze by nemela kde bydlet a sama by nas neuzivila :zed:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 04.09.18 13:47

zkus nějakého psychologa, jsi nerozhodná a moc času trávíš čuměním na net. Koukni se, jak rostou kytky.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16788 příspěvků 04.09.18 14:23
@1mila2 píše:
@Kobliha51 ted nevim na co z meho prispevku narazis :nevim: taky si myslim, ze je nesmysl byt s nekym kvuli detem nebo penezum, nebo majetku..... to moje matka taky rikala, ze se nemuze rozvest, protoze by nemela kde bydlet a sama by nas neuzivila :zed:

Jde o to slovo udržet. Nikdo nikoho nemůže nikde držet.

kelynka77
Kecalka 151 příspěvků 04.09.18 17:10
@Anonymní píše:
Co mám dělat…
Když jsem manželovi řekla, že ho nemiluju, nepřitahuje mě, a jsem s ním jen kvůli dětem, a on za mnou pořád dolejzá, at mu dám ještě šanci (těch šancí už bylo), at to zvážím, že bude od ted úplně jinej…atd.
Mě už ale svýma výlevama (je cholerik) tak znechutil dlouhá léta, vždy jsem mu nějak dala šanci, ale ted už jsem nějak rezignovala…a už prostě nechci…
Už se do něj nedokážu zamilovat, i kdybych chtěla…

Do toho začne brečet, že jestli odejdu, tak mi děti nenechá…
Když je nejhůř volá mé mámě…a chodí za ní, aby mi asi domluvila, nebo nevím co…

Mám i o něj ale strach, kdybych fakt odešla, že si něco udělá, někdy mi připadal jako psychouš…

Táhne se to asi 3 měsíce…

Citový vyděrač..budeš to mít těžké.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 04.09.18 20:58

Nejlepší bude, když mu najdeš novou přítelkyni. Třeba se potom odstěhuje sám :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >