Přítel odmítl milování

Anonymní
29.2.20 18:57

Přítel odmítl milování

Ahoj ahoj :)
Ráda bych znala názor zkušenějších žen, případně i mužů.
No, uf, mám teď své aktivní dny - plodné dny, kdybych mohla objedu i veverku :mrgreen:
S přítelem, se kterým jsem přes rok, jsme se viděli :srdce:
Prostě mě odmítl, udělal mi masáž, ale milování odmítl. Vykrucovani, že by se musel jít osprchovat. :zed:
Ležela jsem vedle něj napůl nahá, v objetí. A on prostě nechtěl. Nechal se líbat, hlídal mě. Ale nic víc.
Byla jsem docela v šoku a hlavně jsem na to měla hodně velkou chuť. A pořád mám :oops: :pankac: :mrgreen:

Tak si tak říkám, vzpomínám. Vždycky, krom asi jednou dvakrát, když chtěl on, tak pokaždé k tomu došlo. Vždy jsem mu, dala,.

On mě vícekrát.

Přemýšlím, zda příště ho odmítnout já??? Ne, žádná pomsta nebo tak. Nic takového. Ale prostě abych byla vzácnější. Nebo je to blbý nápad holky???

Přítel je starší, mě je 31 a popravdě po 30 mi začaly křičet rozmnožovací hodiny o 106. Přítelovi je 23 let více. :srdce:
Přitom kolikrát jsou dny, kdy může během týdne i 5×. :pankac:

Ale dnešek mě moc mrzel :zed: :pocitac: Hormony si jedou svoje

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.2.20 19:02

Tak v čtyřiapadesáti bych si to taky radši udělal sám, než pak tlačil kočárek a do osmdesáti musel platit alíky… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
29.2.20 19:03

Já myslela, že ti je tak 17… nech ho dedka odpocinout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 19:05

No a co? Tak jednou neměl chut no. Proč z toho děláš takovej cirkus?

A třeba on chce taky děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 19:06

Ale ja děti nechci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
29.2.20 19:07
@Anonymní píše:

A co teda znamená ze ti “od 30 začaly říkat rozmnožovací hodiny”?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 19:08
@Anonymní píše:

Tak asi tvůj hlas překřičí rozmnožovací hodiny, no… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3313
29.2.20 19:09
@Anonymní píše:

A proč tedy píšeš, že ti „začaly křičet rozmnožovací hodiny?“ Dost si odporuješ. Jinak k situaci - tak neměl chuť, no a co? Nechápu, proč to řešíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5924
29.2.20 19:10

Přítel nejspíš taky slyší tvé rozmnožovací hodiny a zcela rozumně do toho nejde, protože ve svém věku není ideálním kandidátem na otce. Sežeň si někoho perspektivnějšího, pokud se hodláš množit. Přečti si tu pár diskusí na stejné téma, on je o dvacet let starší, nevypadá na ty roky, věk je jenom číslo, je úžasně mladý i duchem… a následně, přítel dědkovati, dítě ho obtěžuje, práce ho obtěžuje, utíká ke své původní rodině…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
29.2.20 19:10

Chacha najít si 60letýho dedka a myslet si ze bude pri síle neustále… nehlede na to ho povazovat dopredu za tátu dětí. ses blazen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19484
29.2.20 19:11

To je tak těžké pochopit, že a) někdy je člověk prostě utahanej (fyzicky nebo psychicky), takže priority jsou někdě jinde b) že s věkem prostě chuť na sex klesá? :roll:
A platí to vzájemně. Ženské s miminem díky nevyspání a hormonům na tom co se sexuálního apetitu týče taky nejsou často nějak extra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 19:14

Rozmnožovací hodiny u mě znamená jen milování. Nic víc. Přítel ví, že děti nechci

• Nahlásit
  • Citovat
3427
29.2.20 19:15

Má už chudák věk tak ho nech odpočinout :roll: :lol: tikají rozmnožovací hodiny ale děti nechceš? :lol: kup si vibrátor a můžeš si to udělat sama když to tak moc potřebuješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
29.2.20 19:16
@Anonymní píše:
Rozmnožovací hodiny u mě znamená jen milování. Nic víc. Přítel ví, že děti nechci
:think: hele jestli jsi takova kdyz jednou odmitne sex, tak bych se nedivila kdyby ses za mesic zblaznila a zacaly ti fakt pořádně tikat… a mas dedka na krku…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 19:17

@Ravedd To mi nepomáhá v těchto dnech :mrgreen: :roll:
Sama se nepoznáváme. Antikoncepci neberu skoro dva roky a on mi voní. Kolikrát když jen vedle sebe ležíme, tak mám co dělat ho neznasilnit. Nepoznavam se. Tohle jsem s nikým nikdy nezažila :oops: 8)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama