Přítel je otrok své matky

Anonymní
5.1.21 18:13

Přítel otrok mami

Dobrý večer. Už si nevím rady… Mám pár let přítele, dříve jsme spolu chodili a byli. Roky teď bydlí u mami, stará se o ní. Je to starší paní, sama… A přítel si připadá jak otrok, dneska jsme si volali a zase zmínil že je jen otrok, že myje nádobí, nosí dřevo, nosí uhlí, nakupuje - a to musí hned co si maminka vymyslí ihned chce.

Upřímně, na jedné straně jsem to, že v tom vidí problém neviděla. Byla bych s ní rychle hotová nakoupit se pojede jednou týdně, a pořádně nakoupit napíše se seznam, a ne skoro každý den nebo obden. Má chuť na rajčata a chce je, ještě ten den. 8o :zed: Osobně, ani by mě nehlo a je jedno, že mají Jednotu km vzdálenost 5 km. Podej mi kečup z lednice, přines mi vodu apod… Chápu má berle, ale chodit může.

Nevím oroavdu už nevím co mu poradit a radit a už mě to, ani nebaví poslouchat. Chápu sice, že myčku nemají kam dát, že automatický kotel by taky neměli kam dát a navíc museli předělat elektriku. (Jde o starý barák) ale všechno šedá řešit… Když se chce, to je můj názor.
Jeho fňukají mě občas otravuje, nechápu ho, proč se jí nepostaví a nenastoupí normální fungování a nechápu, ani j proč???se tak chová???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1101
5.1.21 18:18

8o Kolik je mamince let? Když ho to tak obtěžuje, ať se odstěhuje. :roll: Mě to co jsi popsala jako otročina teda nepřipadá, spíš je on línej. Mají barák, maminka je o berlích, tak ji snad pomůže ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25408
5.1.21 18:18

Kolik mu je proboha? :roll: proč by nemohl umýt nádobí, když spolu bydlí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:21

@Hotaru přesně tak. Přijde mi to stejně

• Citovat
  • Nahlásit
19241
5.1.21 18:22

Jestli je tak neschopný, že nedokáže upravit barák k normálnímu bydlení, tak ať litá. Přece si ženská o berlích nebude nosit vodu a dřevo. A ty píšeš jako tatar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:28

Pardon, psala jsem to na mobilu a u smažení řízků. Zapomněla jsem připsat, že mi řekl, že běžná praxe a starost o domácnost by to i dle něj byla, kdyby to bylo bez věčného komandovani. Všechno co prý udělá ke špatně… :nevim:
Když jsme spolu byli, jeho mámu jsem něco nemusela. Má hodně nálady.

• Citovat
  • Nahlásit
383
5.1.21 18:31

To je divný že do baráku se nevejde kotel ani myčka :lol: a elektrika pro nový kotel není vůbec problém když násypka a čerpadlo žere pomalu to samé jako pár žárovek :lol: a myčka nemusí být v kuchyni umí mýt klidně i na chodbě opravdu :lol:. No hold lenochod :nevim:
A ty každodenní nákupy? Tak chápu že asi mamka si nevzpomene na vše má na to věk ale to by měl on použít mozek a rozumně nakoupit a ne mrhat každý den benzín na cestu do konzumu a místo cestování už mohl mít dávno předělaný barák :zed:
TO JI TAM PODLE TEBE MA NECHAT CHCÍPNOUT? Omlouvám se nedá se to jinak vyjádřit :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19241
5.1.21 18:34
@Anonymní píše:
Pardon, psala jsem to na mobilu a u smažení řízků. Zapomněla jsem připsat, že mi řekl, že běžná praxe a starost o domácnost by to i dle něj byla, kdyby to bylo bez věčného komandovani. Všechno co prý udělá ke špatně… :nevim:

Tak ať barák prodá a koupí si každý byt. Tyhle ufňukance, co nejsou schopní se postavit ani sami za sebe mám nejradši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240

Tak fňukání neposlouchej :nevim:
Nebydlí tam zadarmo, že ho komanduje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
@Anonymní píše:

Tak se vy.er na smažení řízků nebo na to psaní tady určitě ten problém nenastal zrovna u plotny a teď :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:40

@JiříkMazlík Mají staré kabely, ne med. Ze zkušenosti vím, že stačilo něco zapnout a už byl vypadek.

Neříkám, že s jeho postojem souhlasím, ale je pravda, že ona je náladová, že cokoli kdy udělal pro ni ( když jsme spolu byli ) bylo špatně, pořád ho peskovala. Nadávala na něj, přitom on jen on se stará, druhý bratr a sestra jen přijedou, popovídají, sní a zas jedou. Když ji chtějí vzít k sobě ( mají podstatně větší, a udělaný dům ) nechce. Dům, kde bydlí je jen její. Přítel měl byt, ale ten napsal na děti. :nevim: Žil po nájmech a teď je u ní. Neříkám, můj pohled je kdyby mu to až tak vadilo odejde. Ale ono je jednoduší neplatit nájem, platit jen jídlo, energie a uhlí. Lakomý není, to ne, ale občas má zvláštní názory v tom jak by se měl starat o rodiče.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:41

@terien Ježíš. Dům by vydělal tak milion, víc ne :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
5.1.21 18:42

Já mám elektrokotel na vytápění celého baráku v kuchyni na zdi, má 70×30×30 cm takže v tom problém určitě nebude. A volně stojící myčka 45 cm taky nezabere moc místa, popřípadě se dá upravit kuchyňská linka na vestavěnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:42

@Angry_birds Přesně tak. Bydlí. Platí jídlo, ona nergir a střídají se v uhlí a případné on většinou platí věci, když se např rozbije tv, pračka…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:43

@Seraph angel Ale o elektrokotli nikdo nepsal. Jde o kotel na tuhá paliva. Stary dům a elektrokotel se nevyplatí. Sousedi mají po rekonstrukci a elektrokotel, rádi teplo ( i on ) a už to nechtějí, prý platili šílený cifry.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat