Přítel řídil, autonehoda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 00:11
Pritel ridil,autonehoda

Ahoj holky, prosim, ulevte mi, zas je dalsi noc, nemuzu spat. Prominte mi anonym. Seznamila jsem se s muzem, zacali jsme spolu chodit, jeste jsme spolu nespali.Mam ho moc rada. Pracuje jako taxikar, ale jen docasne, je inzenyr, od ledna jde do nove prace a v mezidobi taxikari, je pracovity, zadne valeni doma.Vezl me na jedno pracovni jednani, ridil, havarovali jsme, mam potlucene nohy, leci se to treti mesic. Policajti mi puvodne rekli, ze nehodu zavinil a ze pil.On to popiral.Mela jsem a mam velke bolesti. Uplne u mne skoncil, verila jsem policistum, ze pul, obvinovala jsem ho, ze to zavinil.Mama se dokonce radila s pravnikem, ze mi ma hradit lecbu, a rekla mu to.Ja ale nedokazala jit k oravnikovi, nedokazala jsem ho obvinit, mam ho stale rada. Vcera jsem byla u policajtu. Nechali udelat analyzu, zmenili posudek, nehodu ory zavinil druhy ridic, ne on.Taky mi rekli, ze pri odberu krve se nakonec alkohol neprokazal, tim, ze spolu ale nemluvime, mi to nerekl, urazil se. Najednou vidim, ze je nevinny a strasne je mi to lito. Miluju ho.Hned vcera jsem o berlich pajdala k nemu do prace, ale zaprel se mi, nechce se mnou mluvit. Volala jsem,tel.nevzal.Na nekolik mailu, sms nereaguje. Poslala jsem dopis kuryrem, a nic.Je mi to tak strasne lito.Jsem krava, krava. Napsala jsem mu na fcb, reagoval tak, ze si radsi zrusil profil.Jsem krava, ja vim. Nikdy jsem ho ale neprestala milovat, i kdyz jsem se citila zranena. Obvinila jsem ho nepravem. Nehodu jsem nevidela, spala jsem, vychazela jsem z toho, co rekli puvodne experti. Zlobila jsem se, ze me zklamal, ze jsem utrpela uraz, ktery maji operovat.Co s tim ted? Jsem krava, krava, krava…Znicila jsem si perspektivni vztah.Kdyz nekoho ztracite, poznate, ze milujete. Odpustte mi silna slova jak z romanu.Dik.Janca

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
evill
Závislačka 3775 příspěvků 15.11.14 00:15

Omluvit se mu a jit dal. Tohle se uz nespravi.

sranda
Kecalka 110 příspěvků 15.11.14 00:18

Ahoj, musíš mu dát čas a být vytrvalá, pokud o něj opravdu stojíš a je ti líto, že jsi se tak zachovala. Pokud byly sympatie oboustranné, určitě časem odpustí..Ale přijde mi divné, proč jste si o nehodě nepromluvili už dávno, proč jsi si nevyslechla jeho verzi.

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 15.11.14 00:19

SNAD BY POCHOPIL ZE JSI VYCHAZELA Z TOHO, CO TI REKLA POLICIE A MELA VELKE BOLESTI PO URAZU.JAK HO ALE KONTAKTOVAT, KDYZ NECHCE KOMUNIKOVAT :nevim:

Natálka26
Kelišová 5693 příspěvků 15.11.14 00:21

Jo holka občas jsou křivdy tak velký, že už není cesty zpět. Takže omluvit se, popsat proč co a jak a nechat to bejt.

On ti neříkal jak to bylo? Nesnažil se ti to vysvětlit? Myslím hned po nehodě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 00:25

@sranda Nebylo kde si promluvit, puvodne jsem jeho verzi verila, ale pak mi predlozili jasny posudek a ja uverila jim…chtela jsem s nim promluvit, pozvala jsem ho domu, nbt jsem moc nebyla schopna chodit, ale neprisel, asi uz byl zasekly.Pak uz se to jen a jen vic komplikovalo, mama me nabadala, at sezenu pravnika, lekari me rehabilitovali, mela jsem vseho plnou hlavu.Svou verzi mi zopakoval a pak se odmlcel.Jsem krava.

tigy66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 00:28

Tohle se mi moc nezdá, kdy policajti řekli, že to zavinil a že pil? Většinou to neřeknou dokud nemaj jistotu, byl dotyčný u toho, když tu první verzi říkali? Ale každopádně pokud on cítí to samé co Ty k němu, tak se ozve.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 00:34

@tigy66 Vezli me do nemocnice, nebyla jsem u toho, slysela jsem to az pozdeji od policisty. Puvodne pry udajne nadychal, ale na krvi zjistili negativni test. S vinou u nehody se cekalo na posudek, delal se dvakrat, jeden opravny.To ale neni pro pribeh podstatne. Puvodne jsme si psali a volali, kdyz jsem byla ve spitale, opakovala jsem mu, ze mu verim.Pak jsem se nechala zviklat tvrzenim policistu, odborniku,mam­kou.Roli tam hral i muj uraz, velky stres z operace a bolesti.No,stalo se.Co ted s tim…nevim

sranda
Kecalka 110 příspěvků 15.11.14 00:36

Také mi připadá zvláštní, že by ho policie křivě obvinila a pokud opravdu nadýchal, přesto, že alkohol nepožil, pak je tu ten odběr krve, který nelže a hlavně výsledek je do druhého dne určitě, tak nechápu, že tak dlouho trvalo, ověřit si, zda chlap opravdu nepil.Ale zas na druhou stranu chápu, že pokud jsi měla zdrav. problémy a bolesti, neměla jsi chuť něco dohlédávat. I když, pokud by mi na tom mužským vážně záleželo a byla bych jen trochu schopná fungovat, asi bych si ověřila, zda mluvil pravdu. Teď nezbývá než čekat, zda odpustí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 00:37

@tigy66 Neozve se, znam ho, citove jsem ho ranila.

sranda
Kecalka 110 příspěvků 15.11.14 00:38

A snažit se ho kontaktovat, být vytrvalá, dát mu najevo, že o něj opravdu stojíš a abyste si dali šanci!

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 15.11.14 00:39

To je mi líto. Snažila bych se mu aspoň někde nechat vzkaz, že je mi to líto, a víc bych po něm na sílu nechtěla. Jestli to někdy rozdýchá, tak příjde sám. Ale musí to pro něj být hodně těžké. Už bych od toho vztahu nic nečekala. :(

sranda
Kecalka 110 příspěvků 15.11.14 00:40

Třeba si zjistit v kolik končí v práci a počkat na něho, snad se nebude schovávat nebo utíkat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 00:43

@sranda Odber krve se vyjasnil, ale tam slo spis o vinu na nehode, puvodne opravdu predpokladali, ze to zavinil. Opravny posudek byl hotovy cca po dvou a neco mesici. Nerozumim tomu, nejsem dopravni expert, hlavne jsem sama na to byla psychicky spatne, jestli nebudu mit trvale nasledky. Opravdu jsem pak uverila, ze me zraneni zavinil. Neprisel take osobne, abychom si to vyjasnili.Pry se bal, ze na nej zase vyjedu, byla jsem na nej v bolesrech zla.Ale to uz je jedno.Ted jde o to, ze se nemuzu ani omluvit, kdyz nemluvi

Lady4
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 15.11.14 00:44

Dcera měla nehodu letos v lednu, postup-místo nehody-policie.Do týdne musela učinit výpověď pro policii. Měla těžká zranění, zlomenou hrudní kost a otřes mozku.Judr říkal, že k výpovědi musí. Byla spolujezdec. Vypovídala spolu s řidičem-kamarádem, který řídil auto. Tvůj příspěvěk mne překvapil.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >