Přítel vs nový přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Shak
Stálice 90 příspěvků 11.07.19 10:54
Přítel vs nový přítel

Ahoj holky,
tento případ se netýká mě, ale mého kamaráda. A jdu si sem pro radu, co si o tom myslíte?
Před měsícem se seznámil s jednou holkou/ženou. Je do ní totální blázen a ona do čeho očividně také. s žádnou jinou si tolik nerozuměl. Problém ale je, že je zadaná, má přítele a s ním 8 měsíčního syna. Prý ho už nemiluje a že se jí vůbec nevěnuje, ale prý od něho nechce odejít kvůli malýmu, ale zároveň to tahá s mým kamarádem. Prý se to čím dál víc prohlubuje, ale vidím jak je z toho můj kámoš nešťastný. On by se bejval o ní i postral i o malýho, ale ona pořád neví. Nechci aby mu víc ublížila. Říkal mi, že to s ní nemůže ukončit, i když ví, že by měl, ale až ona mu dá kopačky, tak se z toho složí. A myslím si lepší ted než později až budou víc zbouchlí nebo ona zbouchnutá. Měla by se rozhodnout co nejdřív.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 11.07.19 11:00

A dotaz? Nestarej se, není to tvoje věc. Pokud toho kámoše tajně nemilujes a nechceš aby byl s tebou. Zamilovaní je intenzivní a musí na to přijít oni. Buď se probere ona a nebo on, že si na sebe nalepi ženskou s deckem co podvádí svého partnera, to je jistě partie…

arinecka
Kelišová 6546 příspěvků 11.07.19 11:03

@Shak Má takhle malé dítě a elán ještě běhat za chlapama jo? Hm, přítele nemiluje, vůbec se jí nevěnuje, tak šup a hned si najde jiného. Třeba ten její od rána do večera maká aby bylo líp. Až by kamarádovi spadly růžový brejle a taky na ní už neměl tolik času, jak by to dopadlo?

Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 11.07.19 11:04

Nepletla bych se do toho. Je to jeho věc, ať mu dáš jakoukoliv radu, můžeš z toho vyjít jako ta(ten) nejhorší. Buď si namele hubu sám a nebo spolu budou šťastní. Není malé dítě, aby potřeboval řídit život.

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 11736 příspěvků 11.07.19 11:04

Přestaň do toho strkat rypák a někoho zachraňovat, není to tvoje věc.

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 11.07.19 11:04

Je to jejich věc… chápu, že tě štve vidět kamaráda jak se trápí, ale asi čeká na to, až se ta holka konečně rozhoupe a rozejde se s otcem svého dítěte… Nebo ho ta holka tahá za nos, že ho nemiluje a chce si s tvým kamarádem jenom užívat… s tímhle ty bohužel nic neuděláš… Ten kamarád tě poprosil o pomoc?

Šarlota4
Extra třída :D 11538 příspěvků 11.07.19 11:04

Za 1 starej se o sebe za 2 je pochopitelný, že se ona bojí. Když dostane tvůj kámoš kopačky nic se nestane. Jenže když dá kopačky kámoš nové holce, tak je průšvih na světě. Ona má zodpovědnost za sebe a své dítě. Potřebuje stabilitu, zázemí a po dobu RD peníze.

pikola
Generální žvanilka 21386 příspěvků 1 inzerát 11.07.19 11:05

No jasně, ať si ji hned nastěhuje domů a i s dítětem je živí :mrgreen:

truelly
Závislačka 3269 příspěvků 11.07.19 11:11

Já bych chtěla návod, kdy stíhá ještě toho kámoše :zed: to je asi superžena. S osmiměsíčním 8o

Martha03
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 11.07.19 11:14
@truelly píše:
Já bych chtěla návod, kdy stíhá ještě toho kámoše :zed: to je asi superžena. S osmiměsíčním 8o
Že… Já jsem ráda, že se už sama v klidu vy.eru natoz abych měla čas běhat za nějakým dalším amantem. :lol:
arinecka
Kelišová 6546 příspěvků 11.07.19 11:30
@truelly píše:
Já bych chtěla návod, kdy stíhá ještě toho kámoše :zed: to je asi superžena. S osmiměsíčním 8o

Přesně, to bylo první co mě napadlo 8o

Ou
Echt Kelišová 8120 příspěvků 11.07.19 11:32

Neodejde, zejména pokud má doma slušné materiální zabezpeční.

A pokud to praskne, manžel ji vyhodí a ona se nakvartýruje k milenci, tak nemůže počítat s tím, že mu bude věrná.

karkarka
Závislačka 3931 příspěvků 11.07.19 11:32

A to osmimesicni dítě má kde, když vysu..kava s kámošem?

bartsch
Kelišová 5033 příspěvků 11.07.19 11:37

A proč to ty řešíš? :nevim: Je to jejich věc. A taky nechápu, jak ona zvládá s osmiměsíčním miminem se ještě tahat s milencem :think: Obě děti mi v tomto věku už lezly a bylo potřeba mít oči i na zádech :mrgreen: Ona to dítě nechává kde, když si užívá s milencem?

Popokatepetla
Závislačka 3391 příspěvků 11.07.19 11:39

Nepochopim nepochopim nepochopim - jí ani jeho. Ona, že podvádí, když má doma osmiměsční mimino (kdy to proboha jako stíhá, to ho hlídá stávající příťa, když ona si jezdí na rajzy za tvým kámošem??? 8o ). Určitě skvělá partie do života, taková co tohle dokáže…ale nepochopím ani jeho, že si začíná se zadanou mámou malýho děcka a rozbíjí tak rodinu :nevim:
Ale v jejich botách nechodím, takže nesoudím.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama