Manželství jsem prý rozbila já

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 07:44
Manželství jsem prý rozbila já

Uááá, pomoc, tak nejenže lítala za mým ženatým manželem a spala s ním, takže on se zbláznil a odešel, takže jsme se rozvedli, ale oba jezdí po rodině a známých a vykládají, že oni manželství nerozbili, že jsem to byla já, protože jsem podala žádost o rozvod. To vykládá hlavně ona, ta, která si rozbila svoje manželství, protože nesnesla to, že ten její chodí do fitness a našla si jiného a rozvedla se. Chápete to???

Potřebuju uklidnit

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21413 příspěvků 1 inzerát 11.07.19 07:47

Proč to řešíš? Tak on asi s rozvodem souhlasil, k tomu musí být dva :nevim:

xavierka
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 11.07.19 07:48

Klid, teta, co bys čekala od takové baby… :? :pocitac:

debra.morgan
Echt Kelišová 9494 příspěvků 11.07.19 07:50

A proč tě to znervoznuje? at si rikaji co chteji ne?

Lama Lama
Hvězda diskuse 53794 příspěvků 11.07.19 07:52
@Anonymní píše:
Uááá, pomoc, tak nejenže lítala za mým ženatým manželem a spala s ním, takže on se zbláznil a odešel, takže jsme se rozvedli, ale oba jezdí po rodině a známých a vykládají, že oni manželství nerozbili, že jsem to byla já, protože jsem podala žádost o rozvod. To vykládá hlavně ona, ta, která si rozbila svoje manželství, protože nesnesla to, že ten její chodí do fitness a našla si jiného a rozvedla se. Chápete to???Potřebuju uklidnit

Potřebuješ… To o tom faktu tak pochybuje, že ho potřebuješ potvrditv od jiných a že tě rozhodí, když to Mana zpochybni?

Uslava
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 11.07.19 07:56
@Anonymní píše:
Uááá, pomoc, tak nejenže lítala za mým ženatým manželem a spala s ním, takže on se zbláznil a odešel, takže jsme se rozvedli, ale oba jezdí po rodině a známých a vykládají, že oni manželství nerozbili, že jsem to byla já, protože jsem podala žádost o rozvod. To vykládá hlavně ona, ta, která si rozbila svoje manželství, protože nesnesla to, že ten její chodí do fitness a našla si jiného a rozvedla se. Chápete to???Potřebuju uklidnit

Vím, to naštve, ale stejně s tím nic moc neuděláš. :? Polygamie u nás ještě uzákoněná není a protože ex to velmi chtěl a ty ne, tak jsi podala žádost o rozvod. Takhle to občas někde prones a každý ti musí dát za pravdu. Je to chudák mdlého rozumu a tak hledá všechno, jen aby to nebylo na něj. Normálka. :mrgreen:

truelly
Závislačka 3271 příspěvků 11.07.19 08:25

A v té rodině jsou všichni deb. ilové, aby tomu věřili? :zed: Kamarádce taky odvedla manžela mladá kur. vička a taky ona podávala žádost o rozvod, protože jemu se nechtělo nic řešit. JI NIKDO NEODSUZOVAL. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 08:27
@truelly píše:
A v té rodině jsou všichni deb. ilové, aby tomu věřili? :zed: Kamarádce taky odvedla manžela mladá kur. vička a taky ona podávala žádost o rozvod, protože jemu se nechtělo nic řešit. JI NIKDO NEODSUZOVAL. :hug:

No právě že to ta jeho rodina papouškuje dál, ale jen to, že rodinu jsem rozbila já. Tchýně, švagrová… Fakt mě to nasr…

pikola
Generální žvanilka 21413 příspěvků 1 inzerát 11.07.19 08:31
@Anonymní píše:
No právě že to ta jeho rodina papouškuje dál, ale jen to, že rodinu jsem rozbila já. Tchýně, švagrová… Fakt mě to nasr…

A proč to řešíš? Nejvíc je naštveš, když ti to bude úplně jedno :mrgreen: on si svoji rodině napovídá cokoliv jen aby on nebyl za špatnýho

zoidberg
Extra třída :D 13231 příspěvků 11.07.19 08:33
@Anonymní píše:
No právě že to ta jeho rodina papouškuje dál, ale jen to, že rodinu jsem rozbila já. Tchýně, švagrová… Fakt mě to nasr…

Moment, to je velký rozdíl. V nadpise je psáno, že manželství jsi rozbila ty, což je pravda, manželství jakožto instituci jsi rozvodem rozbila ty. Ale rodinu a vztah rozbil především on. Takže co ti vyčítají? Že jsi rozbila rodinu nebo manželství?

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 11.07.19 08:36
@zoidberg píše:
Moment, to je velký rozdíl. V nadpise je psáno, že manželství jsi rozbila ty, což je pravda, manželství jakožto instituci jsi rozvodem rozbila ty. Ale rodinu a vztah rozbil především on. Takže co ti vyčítají? Že jsi rozbila rodinu nebo manželství?

Tak tak, manželství „rozbije“ukončí ten, co podá žádost o rozvod
Rodinu rozbije ten, kdo odejde..ale furt budete rodina…máma i táta jsou jen jedni, zbytek jsou strejdy a tety

Dá se rozbít rodina? :think:

Aduš8
Kelišová 5233 příspěvků 11.07.19 08:37
@Anonymní píše:

A to jsi fakt jako čekala, že se postaví jeho rodina za tebe a on bude ten špatný? :nevim: 8o to jsi podle mě docela naivní. Popravdě, kdyby si můj sourozenec nevěrou rozbil manželství, řeknu mu, že je deb. il, ale budu stát za ním. Sice bych neroznášela drby… Ale na druhou stranu, pravda je vždycky někde uprostřed :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 53794 příspěvků 11.07.19 08:50
@zoidberg píše:

Souhlas

Martha03
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 11.07.19 08:56

Tak asi nebudou jezdit a ona nebude vykládat jak ji svrbela a tak se rozhodla šustit neciho manžela… To je asi logicky a nemůžeš od někoho takového očekávat, že si bude sypat popel na hlavu. Co vykládají jeho rodině nebo co si myslí tě vůbec nemusí zajímat, musíš se od toho umět oprostit a pokud je jeho rodina IQ tykve, neumí si spočítat co a jak, tak bys jim to stejně nikdy nevysvětlila. Jinak můj kamarád, zenat se rozvadel a svou ženu všude pomlouval, že ho podváděla, jaký je chudák a bere antidepresiva. No za 4 mesice se mu narodilo dítě s jinou, my to všichni věděli. Kdo jeho ex neměl rád si rád kopl jaká je to mrcha, my rozumně uvažující jsme věděli kdo to rozbil, ale neřešili jsme to je to jejich život…

truelly
Závislačka 3271 příspěvků 11.07.19 09:07
@Anonymní píše:

Tak to je mi líto. V případě mé kamarádky svého syna odsoudila i jeho rodina. Měli ji moc rádi. :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama