Přítele chtějí vyhodit z práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

reznikova12
Stálice 70 příspěvků 10.01.17 16:02
Přítele chtějí vyhodit z práce

Ahoj, potřebuju poradit:/ můj přítel chodí permanetně do práce pozdě :-( má být v práci v devět, ale chodí nejdřív na jedenáctou a dneska přišel v půl jedné a jeho šéf (což je i jeho kámoš) se na něj naštval a poslal ho domů a dal mu neplacené volno (přítel dělá na živnosťák). Jeho šéf mi napsal, že mu už došla trpělivost, že ostatní kluci chodí včas jen ten můj ne…Nechce ho vyhodit, ale už na to nemá jak na to přítel kašle…Přítelovi domlouvám už skoro rok, ale je to jak volání do větru, před dvouma roky mohl chodit pozdě (protože ten jeho kámoš měl jen servis), ale teď mají i prodejnu, a kvůli přítelovi museli zrušit i dneska nějakou zakázku…přítelovi by nejvíc pomohlo kdyby si fakt padl na dno…jenže sama neutáhnu nájem a dvě auta, a na jednom je leasing :-( mám říct přítelovi, že mi psal jeho šéf??nebo co s tím dělat?? :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

dalimil
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 10.01.17 16:08

Sorry, ale tomu říkám „zaměstnanec měsíce“ :-). Ať mu šáhne na peníze, to vždy pomůže…

alhena
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 10.01.17 16:08

Promluvit si s ním a vzít přítele k psychiatrovi, jestli nemá deprese nebo nějaké jiné psychické problémy.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 16:08

Co ho ráno vzbudit a do té práce prostě vykopat? To je hrozný, línej chlap. Já bych ho umořila, mít ho doma :zed:

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 10.01.17 16:10

Udělat mu ostudu a do té práce ho vodit za ručičku jako malé miminko když to nezvládá sám

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 10.01.17 16:10
@dalimil píše:
Sorry, ale tomu říkám „zaměstnanec měsíce“ :-). Ať mu šáhne na peníze, to vždy pomůže…

Měsíce? Století.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 10.01.17 16:10

Je ve vsem tak nezodpovědný? V normalni praci by uz letěl.. A to mu nemuze sef rict sam, ze pise tobe? Ja bych mu to rekla, aby mu doslo, co dela. Treba ho upozornit, ze kdyz ho vyhodi, v dalsi praci uz takovej komfort mit rozhodně nebude.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18740 příspěvků 10.01.17 16:11
@alhena píše:
Promluvit si s ním a vzít přítele k psychiatrovi, jestli nemá deprese nebo nějaké jiné psychické problémy.

Lenost a lemplovství už je taky psychický problém? Hnala bych ho ne k psychiatrovi, ale svinským krokem.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1285 příspěvků 6 inzerátů 10.01.17 16:11

Bych se ho zeptala jestli si nechce najít jinou práci, že jde vidět že ho tadle vůůůbec nebaví.

nostress
Extra třída :D 13565 příspěvků 10.01.17 16:14
@reznikova12 píše:
Ahoj, potřebuju poradit:/ můj přítel chodí permanetně do práce pozdě :-( má být v práci v devět, ale chodí nejdřív na jedenáctou a dneska přišel v půl jedné a jeho šéf (což je i jeho kámoš) se na něj naštval a poslal ho domů a dal mu neplacené volno (přítel dělá na živnosťák). Jeho šéf mi napsal, že mu už došla trpělivost, že ostatní kluci chodí včas jen ten můj ne…Nechce ho vyhodit, ale už na to nemá jak na to přítel kašle…Přítelovi domlouvám už skoro rok, ale je to jak volání do větru, před dvouma roky mohl chodit pozdě (protože ten jeho kámoš měl jen servis), ale teď mají i prodejnu, a kvůli přítelovi museli zrušit i dneska nějakou zakázku…přítelovi by nejvíc pomohlo kdyby si fakt padl na dno…jenže sama neutáhnu nájem a dvě auta, a na jednom je leasing :-( mám říct přítelovi, že mi psal jeho šéf??nebo co s tím dělat?? :-(

Záleží na tom, proč to dělá. Jestli má nějaké problémy, měl by to urychleně řešit minimálně s psychologem. Má štěstí, že jeho šéf je i jeho kamarád. V každém jiném zaměstnání by už dávno letěl.

reznikova12
Stálice 70 příspěvků 10.01.17 16:15

@dalimil šéf mu řek že mu dá i víc když bude chodit dřív :/

Levandulina
Kelišová 5714 příspěvků 18 inzerátů 10.01.17 16:16

Já bych mu řekla, že ti ten šéf psal a i přesně to, co tu píšeš.
Mám přítele, který neumí chodit nikde včas, přitom si nemyslím, že by byl líný. Proto asi nepracuje pro někoho, ale sám za sebe, protože v normální práci by asi už dostal padáka za pozdní příchody…

reznikova12
Stálice 70 příspěvků 10.01.17 16:16

@alhena to si nemyslim…dělá tam 4 roky

Levandulina
Kelišová 5714 příspěvků 18 inzerátů 10.01.17 16:17
@reznikova12 píše:
@dalimil šéf mu řek že mu dá i víc když bude chodit dřív :/

Spíš by mu měl ubrat, když bude chodit pozdě.

reznikova12
Stálice 70 příspěvků 10.01.17 16:17

@Čičorečka já makám na směny a v po a st vstávám v půl šestý, on má práci pár minut pěšky..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >