Jsem nešťastná - rozum versus láska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 20:56
Jsem nestastna.....rozum versus laska

Dobry vecer..aspon zde se mohu vypovidat anonymne…7mes jsem zila s mym partnerem a mym synem 4roky…vse klapalo..ale dvakrat se hodne opil a naflakal mi…rekla sem mu at se odstehuje…nevi co to v nem vyvolalo..alko­hol…ale proc byl najednou tak zarlivy a vymenneny…je prac 14dni jsme v kontaktu, objednal se i na psychiatrii, ze to chce resit proc v nem je to zlo..pracuje.byl na me i syna tak hodny a ja ho porad miluji…vedela sem z rozumu, ze musi pryc…ale tak je mi smutno. Maly byl na vikend pryc, tak sem se sla i bavit…ale nedokazu myslet na nic jineho nez na nej..vubec nevim co dal. samozrejme kdo to vi ho odsoudil…ale ja nevim co dal…jsem nestastna..tak aspon zde se sverim…Rozum versus laska.

Reakce:

Ježekova
Závislačka 3775 příspěvků 09.01.17 21:03

:mavam: Ahoj je možný, že se doteď ovládal, když jste spolu 7 měs. nebo se znáte déle??

Příspěvek upraven 09.01.17 v 21:17

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11139 příspěvků 10.01.17 10:21

OT příspěvky jsem smazala. :roll:

admin Monika

elle21
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 10.01.17 10:42

Zajdi si k psychologovi, tam se svěř. Ten ti poradí nejlíp. :kytka:

K K
Kecalka 481 příspěvků 10.01.17 11:16

Bohuzel psycholog tu neni pro to aby radil - rozhodnout se musi kazdy sam…

Osobne si myslim, ze je lepsi par tejdnu bejt smutna z nevydarenyho vztahu nez mit doma to co popisujes. Muze to bejt jeste horsi, nez ze te partner mlati?

Vzdy se mi vyplatilo myslet hlavou a ne jinyma organama, ktery nejsou k mysleni urceny. Par tejdnu bud smutna a pak treba najdes nekoho lepsiho. S timhle v.lem vyloucis moznost, ze by to nekdy lepsi bejt mohlo - budes se jen modlit, aby to nebylo horsi. Ale to je snad jasny i tobe, ne?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >