Reklama

Jsem nešťastná - rozum versus láska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 20:56
Jsem nestastna.....rozum versus laska

Dobry vecer..aspon zde se mohu vypovidat anonymne…7mes jsem zila s mym partnerem a mym synem 4roky…vse klapalo..ale dvakrat se hodne opil a naflakal mi…rekla sem mu at se odstehuje…nevi co to v nem vyvolalo..alko­hol…ale proc byl najednou tak zarlivy a vymenneny…je prac 14dni jsme v kontaktu, objednal se i na psychiatrii, ze to chce resit proc v nem je to zlo..pracuje.byl na me i syna tak hodny a ja ho porad miluji…vedela sem z rozumu, ze musi pryc…ale tak je mi smutno. Maly byl na vikend pryc, tak sem se sla i bavit…ale nedokazu myslet na nic jineho nez na nej..vubec nevim co dal. samozrejme kdo to vi ho odsoudil…ale ja nevim co dal…jsem nestastna..tak aspon zde se sverim…Rozum versus laska.

Reklama

Reakce:

Ježekova
Závislačka 3775 příspěvků 09.01.17 21:03

:mavam: Ahoj je možný, že se doteď ovládal, když jste spolu 7 měs. nebo se znáte déle??

Příspěvek upraven 09.01.17 v 21:17

admin
Extra třída :D 10883 příspěvků 10.01.17 10:21

OT příspěvky jsem smazala. :roll:

admin Monika

elle21
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 10.01.17 10:42

Zajdi si k psychologovi, tam se svěř. Ten ti poradí nejlíp. :kytka:

K K
Kecalka 453 příspěvků 10.01.17 11:16

Bohuzel psycholog tu neni pro to aby radil - rozhodnout se musi kazdy sam…

Osobne si myslim, ze je lepsi par tejdnu bejt smutna z nevydarenyho vztahu nez mit doma to co popisujes. Muze to bejt jeste horsi, nez ze te partner mlati?

Vzdy se mi vyplatilo myslet hlavou a ne jinyma organama, ktery nejsou k mysleni urceny. Par tejdnu bud smutna a pak treba najdes nekoho lepsiho. S timhle v.lem vyloucis moznost, ze by to nekdy lepsi bejt mohlo - budes se jen modlit, aby to nebylo horsi. Ale to je snad jasny i tobe, ne?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama