Přítele nutím do sexu

Anonymní
8.8.20 23:02

Přítele nutím do sexu

Pokud je podobné téma založené omlouvám se! S přítelem jsme spolu 8 let. Máme 2 děti. Mám problém, když chci sex nutím ho. Jemu stačí 1× týdně já bych mohla každý den. Přijďte mi, že už ho nepřitahuji nevím co si mám o tom myslet. Navíc mě dostalo, že mi poslední dobou říká, když spolu máme sex, že chce abych myslela na jiné muže.. Nechápu to!? Asi ho to vzrušuje nebo spíš myslí on na jiné ženy tak chce abych dělala to samé? Máte někdo podobný problém? Navíc jsme řešili nevěru, kterou myslím že udělal. Ale tvrdí mi, že ne, že mě nikdy nepodvedl. Buď už ho to nebaví, že jsme spolu 8 let, nebo byl nevěrný a nebo ho nepřitahuji. Prosím už nevím komu to říct tak to píšu sem. Díky za rady holky.. navíc mě přestal říkat, že mě miluje. Ani při sexu to neřekne a to já mu to říkám. Nikdy jsem mu nevěrná nebyla. Tak já už nevím co se děje!! :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3562
8.8.20 23:13

No a co se ho zeptat? Proc ti říká, že mas myslet na jiné muže. Jakou jste měli frekvenci před dětmi, stejnou, vyšší? Jak to má v práci, co stres. Neprudíš ho s tou domnělou nevěrou? Jste vůbec partneři nebo vedle sebe jen žijete a vychovávate děti? Tohle všechno a spousta jiných věcí je důležitá pro posouzení vašeho vztahu. To si musíš ujasnit ty sama. Navíc pokud spolu neumíte mluvit, tak tady můžeš založit 15 diskuzí a stejně ti budou k prdu. Jelikož žádná rada zde ho nenaučí, aby tě miloval tak, jak ty si představuješ… To můžete udělat jen vy dva když na vztahu budete pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 23:49

Ano mluvili a několikrát. Někdy taky podle nálady. Asi máte pravdu. Prudím ho s nevěrou. Přestanu se o tom bavit. Když jsem se ho ptala proč chce abych myslela na jiné může, prý si myslí, že mě to víc vzrušuje přitom vidím, že to vzrušuje jeho a brutálně :D tak se stydí o tom bavit. Nevím proč nikdy to takhle nebylo milovali jsme se hezky a říkali si, že se milujeme a teď vůbec. Čím jsem starší chybí my city ve vztahu i v sexu celkově. :roll: @Martha03

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 00:01

On se spíš mění na může, který přijde z práce dobře se nají leží a odpočívá chodíme s dětmi na výlety. Vše je v pořádku. Ale chybí tam city, neřekne mi sluší ti to, nebo co si dnes dělala? Když se semnou vyspí vyčte mi, že byl v práci unavený. Nevím jestli už je stereotyp? Navíc chce jezdit sám k rodině 150 km do jiného města beze mě. Třeba si chce oddechnout od všeho a nebo mu chybí svoboda a vzrušují ho jiné holky. Jednou se opil a před kamarádem mi řekl, měl sem lepší. Druhý den se strašně omlouval, že to byla jako, že sranda. Jestli chtěl zvýšit ego před kámošem? Nebo to myslel vážně. Nevím :( @Martha03

• Citovat
  • Nahlásit
3562
9.8.20 00:16

Víš co se říká… Když chceš něco změnit, začni nejdřív u sebe. Zkusila bych změnit přístup, být trošku milejší, neprudit a najít čas jen pro vás dva, ale i sama pro sebe. Jestliže chce jezdit k rodině sám, ať si jede. Každý si potřebuje občas vyčistit hlavu a být jen sám. Ale ať pak umožní i tobě, aby sis udělala čas i pro sebe bez dětí. Vztah má určitý vývoj a je třeba na něm pracovat a mluvit. No a zbytečně nemít na mysli nevěru, když to bude chtít udělat tak to udělá… Bez ohledu na to, kolikrát ho s tim budeš prudit. Co řekl v opilosti bych vůbec neřešila, alkohol mění lidi a debilní kecy jsou toho součástí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 00:53
@Anonymní píše:
Pokud je podobné téma založené omlouvám se! S přítelem jsme spolu 8 let. Máme 2 děti. Mám problém, když chci sex nutím ho. Jemu stačí 1× týdně já bych mohla každý den. Přijďte mi, že už ho nepřitahuji nevím co si mám o tom myslet. Navíc mě dostalo, že mi poslední dobou říká, když spolu máme sex, že chce abych myslela na jiné muže.. Nechápu to!? Asi ho to vzrušuje nebo spíš myslí on na jiné ženy tak chce abych dělala to samé? Máte někdo podobný problém? Navíc jsme řešili nevěru, kterou myslím že udělal. Ale tvrdí mi, že ne, že mě nikdy nepodvedl. Buď už ho to nebaví, že jsme spolu 8 let, nebo byl nevěrný a nebo ho nepřitahuji. Prosím už nevím komu to říct tak to píšu sem. Díky za rady holky.. navíc mě přestal říkat, že mě miluje. Ani při sexu to neřekne a to já mu to říkám. Nikdy jsem mu nevěrná nebyla. Tak já už nevím co se děje!! :(

Jako bys psala o nás. U nás je to podobné s tím rozdílem, že sex nebyl už 1,5 roku. Nabízela jsem řešení, dělala psí kusy a nic. No a teď má na stole návrh na rozvod. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
56
9.8.20 01:29

Třeba se v něm časem vyvinuly choutky na cuckold/hotwife vztah a bude ho uspokojovat když budeš mít jiné muže. Možná je to neobvyklé, ale je poměrně dost takových párů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
9.8.20 01:56

No tak pokud doma chodí ženská u sporáku v teplákách, rozcuchaná, zpocená a při váze > 75 kg vystrkuje břicho, tak se Rambovi nedivím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 07:35

To vůbec :D právě, že naopak jsem hubená nikdy jsem tlustá nebyla malinko mám břicho po dětech. Navíc o sebe pečuji. 2× týdne cvičím a to běhám kolem dětí. Vaření, uklízení, děti a stejně si najdu chvilku na něho. Ikdyz sem unavená večer si obleču sexi prádlo a stejně to je podle něho jak se jemu chce. A rozčiluje ho, že se s ním o tom bavím. @Hrabě Dooku @Hrabě Dooku

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 07:38

Jemu stačí se o tom bavit. Právě, ne to dělat. To by semnou nebyl taky někdy žárlí. @Gymshark

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 07:41
@Anonymní píše:
Jako bys psala o nás. U nás je to podobné s tím rozdílem, že sex nebyl už 1,5 roku. Nabízela jsem řešení, dělala psí kusy a nic. No a teď má na stole návrh na rozvod. :nevim:

Tak to mě mrzí :( my naštěstí spolu spíme ne často, ale 1× týdne někdy i více krát říkám podle něho.

• Citovat
  • Nahlásit
253
9.8.20 12:33
@Anonymní píše:
To vůbec :D právě, že naopak jsem hubená nikdy jsem tlustá nebyla malinko mám břicho po dětech. Navíc o sebe pečuji. 2× týdne cvičím a to běhám kolem dětí. Vaření, uklízení, děti a stejně si najdu chvilku na něho. Ikdyz sem unavená večer si obleču sexi prádlo a stejně to je podle něho jak se jemu chce. A rozčiluje ho, že se s ním o tom bavím. @Hrabě Dooku @Hrabě Dooku

To máte velkou výhodu, až se rozejdete, jiného chlapa si najdete o to snadněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55749
9.8.20 16:02
@Anonymní píše:
Pokud je podobné téma založené omlouvám se! S přítelem jsme spolu 8 let. Máme 2 děti. Mám problém, když chci sex nutím ho. Jemu stačí 1× týdně já bych mohla každý den. Přijďte mi, že už ho nepřitahuji nevím co si mám o tom myslet. Navíc mě dostalo, že mi poslední dobou říká, když spolu máme sex, že chce abych myslela na jiné muže.. Nechápu to!? Asi ho to vzrušuje nebo spíš myslí on na jiné ženy tak chce abych dělala to samé? Máte někdo podobný problém? Navíc jsme řešili nevěru, kterou myslím že udělal. Ale tvrdí mi, že ne, že mě nikdy nepodvedl. Buď už ho to nebaví, že jsme spolu 8 let, nebo byl nevěrný a nebo ho nepřitahuji. Prosím už nevím komu to říct tak to píšu sem. Díky za rady holky.. navíc mě přestal říkat, že mě miluje. Ani při sexu to neřekne a to já mu to říkám. Nikdy jsem mu nevěrná nebyla. Tak já už nevím co se děje!! :(

Nedivím se, že ho nepritahujes, když ho nutis. Hlavně, že si to pak užiješ… Nechapu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
9.8.20 16:58

S tim sexem se porad nejak nadela. To bez toho chvili nevydrzis nebo co? Asi nemas co jineho na praci, vid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 08:26

To byl stres z práce teď už je to v pohodě promluvili jsme si a je to fajn :) @Venetia

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama