Přítele obtěžuje mazlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 18:35
Přítele obtěžuje mazlení

Ahoj holky, zajímalo by mne, jak to máte doma s mazlením. Obejmuti, pusa a tak… Ja jsem asi hrozne na mazlení. Kdežto pritel méně. Je mi jasné, že s tím dost bojuje. Když přijdu sama ho obejmout, není na to zvyklý. A to jsme spolu cca pul roku. Myslela jsem, že za tu dobu už by mohl být zvyklý.
Jako neni to tak, ze on neprijde, neobejme. To jo. Semo tamo pusinku, placne po zadku, pohladí, obejme. Jsou dny, kdy víc a kdy méně. V posteli před spaním me taky obejme, prituli se.
Asi mi to je i tak málo no. Ale nechci na něm viset porad. Jen proste… Po tom, co řekl před pár dny, ze na to není zvyklý, že s tím pořád bojuje, tak se strašně hlídám. Nechci. Aby to dělal jen kvuli me, protože bych nerada, aby mu to pak vlezlo na nervy tolik, že by mě poslal do háje.
Jak zo máte tohle vy? Máte doma mazla nebo někoho, kdo ten kontakt nesnáší? Případne, povedlo se vám z nemazla udělat mazla?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9396 příspěvků 23.05.19 18:45

Podle mě z nemazlícího typu plyšáka neuděláš. Prostě každý má hranice intimity jinde a místo předělávání je třeba to respektovat.

kakuja
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 18:49

Přesně tohle jsem měla s bejvalim :D zadne mazlení, ale on si to nesl z domova. Rodiče se mu rozvedli a tohle vůbec nepraktikovali. S mámou max pusu když se viděli po dlouhý době a to už byl vrchol a ne vždy. Já jsem na to zvyklá se jen tak s rodiči obejmout i s širším pribuzenstvem když se vidíme po delší době… A hodně mě to štvalo a na mazla jsem ho nepredelala ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 18:52

Tak ja ho nepotřebuju předělávat na mazla. Jen nechci, aby mu vadilo moje chování. On je celkově hrozne zvláštní. Rodiče taky rozvedený, doma to nic moc nebylo. Já to chápu. Jen mě zamrzelo, jak řekl, že s tím bojuje. Tohle bych rada změnila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 18:54

Jinak já taky nejsem na kontakt s cizím lidma. To me taky nebere. Naopak. Ale proste u partnera to mam jinak. Navíc takhle v začátku. Přitom on fakt přijde klidně i vícekrát za den, obejme, dá mi tu pusu a tak. Jen bych nerada, aby se mu to pak celé znechutilo nebo aby se musel premahat.

Pruhovaný_mýval
Kecalka 272 příspěvků 23.05.19 18:56

Hm, u nás je to úplně obráceně. Já na mazlení nejsem a přítel je hrozná koala. Většinou jsem ráda, když přijde a pomazalí mě, i když já sama to neudělám. PO nějaký chvilce mi to začne vadit a začnu se ošívat… A když ani tehdy neodejde, tak se začnu vztekat. Myslím, že poznáš, když se mu to nebude líbit

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 23.05.19 18:57

Já jsem asi jako tvůj přítel. Tohle mi fakt nechybí, samotnou mne to nenapadne a na nervy mi to skutečně leze. Smiř se s tím

P4ja
Echt Kelišová 9396 příspěvků 23.05.19 18:57
@Anonymní píše:
Tak ja ho nepotřebuju předělávat na mazla. Jen nechci, aby mu vadilo moje chování. On je celkově hrozne zvláštní. Rodiče taky rozvedený, doma to nic moc nebylo. Já to chápu. Jen mě zamrzelo, jak řekl, že s tím bojuje. Tohle bych rada změnila.

Tak to nedělej, pokud s tím bojuje, tak to nezměníš tím že mu to budeš dělat a budeš ho chtít změnit. A hlavně je potřeba si ujasnit, jestli by ti to dlouhodobě vyhovovalo. Protože tyhle věci se nemusí vůbec změnit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 19:02

Jasny. Delat to nebudu. Nebo alespoň ne tak často (neprijde mi teda, ze bych byla nějaký extrém, ale asi to vidí jinak, no). Jen proste, jak rikam. Nerada bych, aby i ten kontakt, co vyhledává on byl „z donucení“. @Tichošlápek Dekuju za názor. Já to hodlám respektovat, na druhou stranu si říkám, že by bylo fajn respektovat i me. Ale nechci se mu zprotivit, takže, takže no. @Pruhovaný_mýval No, ono právě občas se osiva už ve chvíli, kdy k němu prijdu. :(

P4ja
Echt Kelišová 9396 příspěvků 23.05.19 19:05
@Anonymní píše:
Jasny. Delat to nebudu. Nebo alespoň ne tak často (neprijde mi teda, ze bych byla nějaký extrém, ale asi to vidí jinak, no). Jen proste, jak rikam. Nerada bych, aby i ten kontakt, co vyhledává on byl „z donucení“. @Tichošlápek Dekuju za názor. Já to hodlám respektovat, na druhou stranu si říkám, že by bylo fajn respektovat i me. Ale nechci se mu zprotivit, takže, takže no. @Pruhovaný_mýval No, ono právě občas se osiva už ve chvíli, kdy k němu prijdu. :(

TAk to je normální, že se sejdou dva lidi, kteří mají něco jinak, a je to pro ně natolik zásadní, že to prostě nepřekonají. tak se asi budete muset každý poohlédnout jinde.

Pruhovaný_mýval
Kecalka 272 příspěvků 23.05.19 19:05
@Anonymní píše:
Jasny. Delat to nebudu. Nebo alespoň ne tak často (neprijde mi teda, ze bych byla nějaký extrém, ale asi to vidí jinak, no). Jen proste, jak rikam. Nerada bych, aby i ten kontakt, co vyhledává on byl „z donucení“. @Tichošlápek Dekuju za názor. Já to hodlám respektovat, na druhou stranu si říkám, že by bylo fajn respektovat i me. Ale nechci se mu zprotivit, takže, takže no. @Pruhovaný_mýval No, ono právě občas se osiva už ve chvíli, kdy k němu prijdu. :(
¨
Nojo, blbý. Z pohledu notorický netykavky radím: Jak se začne ošívat vykliď pole.
sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1255 příspěvků 23.05.19 19:05

Můj muž mi dřív vyčítal, že ho pořád oblejzám :lol: tak jsem se to časem odnaučila, teď si zase stěžuje, že se ani nepřijdu potulit :mrgreen: takže jsem vlastně dřív byla větší mazel já a teď on, ale přitom se vůbec nezměnil

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 23.05.19 19:07
@Anonymní píše:

Jestli to má jako já, tak mu to vyloženě fyzicky vadí. Což by odpovídalo tomu ošívání se. To už pak není o respektu, ale o nuceni se do něčeho, co nechci. A to nedopadá dobre

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 19:13

Tak on ne, ze by se osival, on mě i tak obejme, pomazli, ale má u toho poznámku, že třeba dělám, jako by me dneska neobejmul nebo tak. Jenže zase, přesně podle jednoho příspěvku tu, ja ten kontakt vypnu a pak zase budu poslouchat, ze nepřijdu vůbec. Rozcházet se pro mě nepřipadá v úvahu.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 23.05.19 19:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zajímalo by mne, jak to máte doma s mazlením. Obejmuti, pusa a tak… Ja jsem asi hrozne na mazlení. Kdežto pritel méně. Je mi jasné, že s tím dost bojuje. Když přijdu sama ho obejmout, není na to zvyklý. A to jsme spolu cca pul roku. Myslela jsem, že za tu dobu už by mohl být zvyklý.
Jako neni to tak, ze on neprijde, neobejme. To jo. Semo tamo pusinku, placne po zadku, pohladí, obejme. Jsou dny, kdy víc a kdy méně. V posteli před spaním me taky obejme, prituli se.
Asi mi to je i tak málo no. Ale nechci na něm viset porad. Jen proste… Po tom, co řekl před pár dny, ze na to není zvyklý, že s tím pořád bojuje, tak se strašně hlídám. Nechci. Aby to dělal jen kvuli me, protože bych nerada, aby mu to pak vlezlo na nervy tolik, že by mě poslal do háje.
Jak zo máte tohle vy? Máte doma mazla nebo někoho, kdo ten kontakt nesnáší? Případne, povedlo se vám z nemazla udělat mazla?

Jak si nedokazu predstavit, ze bych se s pritelem nemazlila, neobijmala atd.
A to i pritel chce i sam od sebe :nevim:.
Podle me je to tim na jakou lasku je kdo zvyklý od rodicu

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama