Příteli se nelíbí dárky

Anonymní
25.2.20 10:32

Priteli se nelibi darky

Holky jsem strasne zklamana ze sveho pritele. Mel narozeniny, koupila jsem mu hezkou mikinu s tepláky znacky Puma, krasnou znackovou vuni a bonbonieru. Vypadal byt spokojeny až do doby, nez si vypil a rekl mi, že jak malo jsem mu dala. A vyhazoval mi na oci kolik toho on dal me a jak drahych darku. Stalo se to i na Vánoce. Ta sama situace, po novem roce se opil a zacal mi nadavat a urazet ze co jsem mu dala, ze to bylo k smichu a kolik on na moje darky utratil a ze on dostal jenom trenky. Ja mu k vanocum dala ty trenirky, ale taky vuni dost drahou, dalsi drahou vuni s deodorantom, hrnicek a kosmeticky balicek. Podle nej to bylo zoufale malo protoze on na moje darky utratil daleko vic protoze mi koupil novy mobil, dva hodne drahe parfumy, kosmeticke tasticky, také hrnek… Ja mam pri nem brichabol.
Je to k smichu, ne-li spis k placi :zed: :( Je tohle normalni, co mam dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10188
25.2.20 10:34

Rozejit se s nim a najit si nekoho normalniho, kdo bude mit rad tebe a ne jen darky od tebe :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1229
25.2.20 10:35

Vyprdnout se na něj a fakt mě udivuje čím dál víc, co si holky nechají líbit a ještě se ptají co mají dělat :zed: sebeúcta, holky, sebeúcta! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13601
25.2.20 10:35

Šmarjá, vy jste šampóni oba :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
25.2.20 10:36

Odejít protože lepší to nebude. Jo nebo můžeš vlastně začít utrácet víc za dárky ale ani to není jistota že to bude stačit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6972
@PHV píše:
Vyprdnout se na něj a fakt mě udivuje čím dál víc, co si holky nechají líbit a ještě se ptají co mají dělat :zed: sebeúcta, holky, sebeúcta! :mavam:
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Co máš dělat? Rozejít se. Nemáte děti, tak utíkej, dokud je to takto jednoduché. Existuje i řešení, že půjdete oba do nějaké terapie, protože i ty evidentně potřebuješ pomoc, když nevíš, co v takové situaci dělat. Ale pochybuji, že on bude souhlasit, protože určitě je jinak fajn chlap, že jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 10:37

Jeste tedy napisu, ze on rozhodne není drzgresle, koupi mi co chci, treba pred tydnem jsme byli nskupovat a dostala jsem pyzamko, kupuje mi kvety, pozve do kina, na výlet. Ale tohle mi rozum nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
17641
25.2.20 10:37

Nejsi ty ta z te parfemove rodiny, kde drahy parfem chce kazdy jeji clen? A ze jsi tu jiz zakladala diskuzi pred Vanoci? Holt jste takova rodina materialistu, tak se nediv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16833
25.2.20 10:38
@Anonymní píše:
Holky jsem strasne zklamana ze sveho pritele. Mel narozeniny, koupila jsem mu hezkou mikinu s tepláky znacky Puma, krasnou znackovou vuni a bonbonieru. Vypadal byt spokojeny až do doby, nez si vypil a rekl mi, že jak malo jsem mu dala. A vyhazoval mi na oci kolik toho on dal me a jak drahych darku. Stalo se to i na Vánoce. Ta sama situace, po novem roce se opil a zacal mi nadavat a urazet ze co jsem mu dala, ze to bylo k smichu a kolik on na moje darky utratil a ze on dostal jenom trenky. Ja mu k vanocum dala ty trenirky, ale taky vuni dost drahou, dalsi drahou vuni s deodorantom, hrnicek a kosmeticky balicek. Podle nej to bylo zoufale malo protoze on na moje darky utratil daleko vic protoze mi koupil novy mobil, dva hodne drahe parfumy, kosmeticke tasticky, také hrnek… Ja mam pri nem brichabol.
Je to k smichu, ne-li spis k placi :zed: :( Je tohle normalni, co mam dělat?

Jestli s ním chces být, pomůže stanovený limit a paragony u darku :mrgreen: Bych ho kopla s rozbehem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 10:38

@neila tak me to normálni neprijde, mam z neho jenom brichabol

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 10:39

@Cuddy To nevim jakou rodinu myslis, ja zakladala diskusi po vanocich opet kvuli priteli.

• Nahlásit
  • Citovat
8509
25.2.20 10:39
@Anonymní píše:
Jeste tedy napisu, ze on rozhodne není drzgresle, koupi mi co chci, treba pred tydnem jsme byli nskupovat a dostala jsem pyzamko, kupuje mi kvety, pozve do kina, na výlet. Ale tohle mi rozum nebere.

Už jsi to tady psala že? Tak jedete spolu dál, on je pořád stejný, ty se pořád divíš, nechápu co řešíš :nevim: ak si buď zvykni, nebo ho pošli do háje, nebo mu prostě kupuj víc dárků :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 10:40

Fakt považuješ za partnera někoho, kdo se takhle chová a z koho máš břichabol? Já bych ho poslala hezky najít si jinou slečnu, co mu bude dávat dostatečné dary a ty si najdi někoho, kdo se chová normálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 10:40

@arinecka No jo, psala jsem už tady po vanocich a ted to samy s narozeninami

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie