Přítelkyně a moji rodiče

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
11.1.22 17:17

Pritelkyne, a moji rodice.

Zdravim, predstavil jsem svoji pritelkyni(20) rodicum, jsme spolu cca 5mesicu. Moje pritelkyne je takova dost otevrena, je zvykla si obcas ponadavat, nebo tak.
Prvni mesic bylo vse v pohode, poznala se rodicema, ale nelibi se mi trochu jak se chova, nevim zda je to normalni, ale kdyz je u nas kde jsou napr i rodice, tak se s nima bavi takovym stylem jak s kamosema, neustale si dela s moji mamkou srandu napr co nedelam, ze tamto bych neudelal, tamhle bych byl liny jit, a vlastne o me mluvi jako o takovem hajzlikovi neustale, jeste jsem neslysel ze by pred nima mluvila o me pozitivne, to je stale jo tuten by to neudelal, on je na to moc linej, on by tam neprisel vcas, a takove…
Jako bere to v ramci srandy, smejou se nad tim treba a tak, jen me to prijde trochu neuctive vuci me, poslouchat neustale vtipne narazky, to same se tyka moji sestry kdyz s ni mluvi.. ALe jakmile jsme sami jen ja a ona, tak je to ten nejmilejsi clovek na svete, a nedovoli si mi rict krive slovo, a neustale me pochvaluje, a je videt ze me miluje nadevse, jen proste nechapu to dobirani me pred moji rodinou, citim se pak celkem trapne, protoze kdyz pred moji mamkou rekne napr ze urcite kdyz jsem doma sam, ze si sem taham devky, ale rekla to zase v ramci srandy, tak nevim co si o tom myslet, planuju to probrat s pritelkyni, myslite si ze takove chovani je v poradku? Nebo proc to tak muze delat? Neustale se bavi na muj ucet pred moji rodinou, ale o samote se nic takoveho nedeje, a je to poklad, napr jsme s pritelkyni delali palacinky, omylem jsem spalil jednu palacinku, a ona uz si delala srandu pred moji mamkou jak spalim i palacinky, a takove :lol: takze jsem vlastne furt za blbce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23169
11.1.22 17:34
@Imoth píše:
Zdravim, predstavil jsem svoji pritelkyni(20) rodicum, jsme spolu cca 5mesicu. Moje pritelkyne je takova dost otevrena, je zvykla si obcas ponadavat, nebo tak.
Prvni mesic bylo vse v pohode, poznala se rodicema, ale nelibi se mi trochu jak se chova, nevim zda je to normalni, ale kdyz je u nas kde jsou napr i rodice, tak se s nima bavi takovym stylem jak s kamosema, neustale si dela s moji mamkou srandu napr co nedelam, ze tamto bych neudelal, tamhle bych byl liny jit, a vlastne o me mluvi jako o takovem hajzlikovi neustale, jeste jsem neslysel ze by pred nima mluvila o me pozitivne, to je stale jo tuten by to neudelal, on je na to moc linej, on by tam neprisel vcas, a takove…
Jako bere to v ramci srandy, smejou se nad tim treba a tak, jen me to prijde trochu neuctive vuci me, poslouchat neustale vtipne narazky, to same se tyka moji sestry kdyz s ni mluvi.. ALe jakmile jsme sami jen ja a ona, tak je to ten nejmilejsi clovek na svete, a nedovoli si mi rict krive slovo, a neustale me pochvaluje, a je videt ze me miluje nadevse, jen proste nechapu to dobirani me pred moji rodinou, citim se pak celkem trapne, protoze kdyz pred moji mamkou rekne napr ze urcite kdyz jsem doma sam, ze si sem taham devky, ale rekla to zase v ramci srandy, tak nevim co si o tom myslet, planuju to probrat s pritelkyni, myslite si ze takove chovani je v poradku? Nebo proc to tak muze delat? Neustale se bavi na muj ucet pred moji rodinou, ale o samote se nic takoveho nedeje, a je to poklad, napr jsme s pritelkyni delali palacinky, omylem jsem spalil jednu palacinku, a ona uz si delala srandu pred moji mamkou jak spalim i palacinky, a takove :lol: takze jsem vlastne furt za blbce :roll:

Hele, za mě trochu ústřel s těma děvkama, ale jinak mi to přijde spíš milé (i když chápu, že si přijdeš jako pitoma). Snaží se najít společnou řeč s tvou rodinou a to je za mě super. Zase kdyby to bylo přes čáru, možná by jí na to upozornila i tvá rodina, ne? Normálně si s ní promluv, řekni jí, že ti nedělá dobře tohle dobírání a srandičky před tvou rodinou a snad jí to docvakne. Když ne, zkus jí oplatit stejnou mincí a vytáhni na ní třeba kalhotky týden zapomenuté pod postelí nebo cokoli 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
11.1.22 17:40

O samotě se nic takového neděje, protože dle textu působíš jako pěknej suchar. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4891
11.1.22 17:46

@Imoth no já myslím, že je to takové nedospělé chování. Sice ano, snaží se navázat dobré vztahy s tvojí rodinou, ale jde určitě i bez toho aniž by se po tobě vozila. Takže za mě sranda musí být, ale ne pořád a jen na úkor druhého. Řekla bych jí, že to trošku přehání a zeptala se co jí k tomu vede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 17:54

Někdy si takovou pitomou srandu dělají lidé, když jsou nejistí. Možná úplně neví, jak se s tvojí rodinou vhodně chovat a zjistila, že tomuhle se všichni smějou, tak v tom pokračuje. Upozornila bych jí, že je ti to nepříjemné. Taky si někdy neuvědomím, že se to se srandičkami na úkor partnera nemůže přehánět, je to pak nepříjemné, mě by taky bylo, snažím se už hlídat, abych to nedělala.

• Citovat
  • Nahlásit
134
11.1.22 18:02

Tak az budes u jejich rodicu tak rekni jejimu tatovi: to spatny koureni je dedicny nebo se to ta tvoje na stary kolena nakonec naucila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3886
11.1.22 18:20

@Imoth no a tvoje rodiče a segra si z tebe předtím srandu nedělali? třeba se jen naladila na jejich notu :-)

a jen tak pro zajímavost, to co říká, je to vlastně pravda? možná by chtělo na sobě zapracovat :-), ale zase každý máme nějaké chyby :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
11.1.22 18:24
@Muz007 píše:
Tak az budes u jejich rodicu tak rekni jejimu tatovi: to spatny koureni je dedicny nebo se to ta tvoje na stary kolena nakonec naucila?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
11.1.22 19:28

Takove typicke chovani emocne nevyzraleho cloveka. Snazi se zrejme „dostat“ rodice na svoji stranu. Ani me by se takove chovani nelibilo. Holka ve 20 letech byva jeste telatko-snad vis, jak to myslim. Zena 30+ by se jiz takto nechovala, to by se pred Tvymi rodici akorat ztrapnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
11.1.22 22:24

Chlape, musíš jí to říct, že ti to vadí, ničím jiným to nevyřešíš. O tomhle je přece komunikace, nějaký kompromis atd. A řekni jí na rovinu, co ti vadí. Kdybys ty tohle dělal před svýma kámošema, tak se vsadím, že ona bude chudák sedět ubrečená v koutě, že jsi ji shodil a ponížil. Tohle se přece nedělá, ne v okamžiku, kdy tobě to vadí. Ona legrace třeba s palačinkama, by ještě šla, ale ostatní madam přehání a to je třeba s ní řešit. Ale myslím si, že je to dost možný, jak tu někdo psal, že tvoje slečna zjistila, že to tvoji rodinu baví, tak to dělá, protože si s nima třeba jinak kontakt nenaváže, hele kdo ví. Prober to s ní.

A buď rád, že ji berou, mě, co rodiče partnera dělají za naschvály…to je neskutečný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4869
11.1.22 23:16

Řekni jí to - hned a důrazně…

A pokud to udělá znovu tak hledej jinde - aby jsi se nedivil jak o tobě bude mluvit před kamarády, sousedy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
19.1.22 15:24

Mně to jako normální úplně nepřijde. Jako občas si udělat srandu z tebe před rodinou - ok, proč ne. Ale tak často? To by mi teda fakt vadilo. Promluv si s ní o tom důrazně, ať se v tom krotí, že ti to vadí, že je toho už moc. Pokud by svoje chování nezměnila, vracela bych jí to stejně… To, co dělá před tvými rodiči, mi přijde jako že se chce v jejich očích ukázat jako ta lepší než ty, dokázat, jaká ona je skvělá partie pro tebe. Za sebe - toto bych fakt netolerovala, to by mi vadilo. Občas se srandy ano, ale neustále - NE. Nemá nějaké komplexy, že si musí před druhými dokazovat, že ona je ta nej?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat