Přivýdělek vyplňováním online dotazníků

Anonymní
1.12.19 17:33

Privydelek online dotazniky

Ahoj maminky slysela jsem ze jde si privydelat online vyplnovani dotazniky zkousela jste to nektera jake s tim mate zkusenosti dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.12.19 17:41

Já vyplňuji od Ipsosu. Nejsou to žádné velké peníze, ale občas přijde dotazník i za 450 Kč, jindy za 100 Kč, nejčastěji tak kolem 20 Kč. Ale zase se to nastřádá a každá koruna navíc se hodí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1738
1.12.19 17:54

My-map a prosebe.cz
Hodí mi to pár stovek za rok, ale ten my-map často nestihnu, naplní se moje cílová skupina a to to otevírám obvykle do pár minut. :D
A často mě i vyřadili příbuzní pracující v nežádoucím oboru. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3233
1.12.19 18:53

Dělám tady https://www.populace.cz/?… a tady na www.narodnipanel.cz a super, pár kaček to hodí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2161
1.12.19 19:17

Vyplňuji pro 8 společností, čtyři české už delší dobu, čtyři zahraniční testuju. Peníze jsou to spíš na přilepšení, párkrát do roka pár stovek. V listopadu jsem si nechala vyplatit peníze z těch 4 českých společností a dalo to dohromady dva tisíce. Ale nikdo ti neřekne, kolik vyděláš zrovna ty, má to každý jinak. Po registraci tam o sobě a své rodině vyplníš informace jako jestli a kolik máš dětí, jestli kouříš, piješ alkohol a spoustu dalšího a oni ti podle toho posílají dotazníky.
Český národní panel
Populace.cz
iVýzkumy. cz
Prosebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama