Příznaky Koronaviru

Anonymní
7.9.20 10:52

Příznaky Koronaviru

Dobrý den,
od čtvrtka jsem cítila sucho v krku, které se v pátek změnilo na bolest. V pátek jsem taky měla teplotu 37.6, která ale také mohla být rostoucí osmičky. Přes víkend jsem teplotu už neměla, takže teď mám už třetí dne jen plný nos a občasnou bolest v krku. Nikdo z mých spolužáků či rodiny nevykazuje žádné příznaky. Teď tedy spíše řešíme, zda je rozumné už zítra jít do školy, nebo počkat, až se všechno vyléčí úplně. Přeji pěkný den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14426
7.9.20 11:17

No ne - nachlazená do školy nechoď. A je jedno jestli je to viroza z ochlazení (téměř jistě) a nebo dýmějový mor.

Jestli nás covid naučí, že si máme mýt ruce a že kdo má příznaky nakažlivé choroby, tak neleze mezi lidi, tak to bude vlastně pozitivní věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
7.9.20 11:34
@Ou píše:
Jestli nás covid naučí, že si máme mýt ruce a že kdo má příznaky nakažlivé choroby, tak neleze mezi lidi, tak to bude vlastně pozitivní věc.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
7.9.20 12:16

Covid to nejspíš nebude. Když by to byl zánět nosohltanu, tak by bylo normální jít do školy? Asi ne. Zůstaň doma do vyléčení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3130
7.9.20 12:25

TVL a to je přesně ono proč se dělají taková opatření. LIDÉ JSOU BEZOHLEDNÍ SOBCI, KTEŘÍ NEDOKÁŽOU RESPEKTOVAT ZDRAVÍ DRUHÉHO. Klidně půjdou nakazit své okolí buď Covidem a nebo i obyčejným nachlazením

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
7.9.20 12:32

No tak jestli máš „jen plný nos a bolest v krku“, jsi „jen“ nemocná, takže tu nemoc rozhodně nešíiř mezi ostatní, cos asi čekala, že se tu dozvíš? 8o Je přece jedno jestli od tebe někdo oslabený chytne koronavurus nebo kdoví jaký jiný moribundus, je to nemoc. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 12:39

@prejeta_zaba
to „jen“ a bylo myšleno, jako již bez teploty. Snažila jsem se být slušná a mrzí mě, jestli je ta zpráva neohleduplná.

• Citovat
  • Nahlásit
1
7.9.20 12:45

@elinka90
Ta zpráva byla myšlena z čisté zvědavosti, protože mě zajímalo, co si o tom myslí i někdo jiný. Já jsem stále doma a nesnažím se nikoho nakazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3130
7.9.20 12:50
@klarisa-k píše:
@elinka90
Ta zpráva byla myšlena z čisté zvědavosti, protože mě zajímalo, co si o tom myslí i někdo jiný. Já jsem stále doma a nesnažím se nikoho nakazit.

Me by toto nenapadlo ani ze zvedavosti. Proste bych byla doma dokud nejsem zdrava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama