Příznaky, slabá ms, test negativní

5
23.8.21 19:48

Příznaky, slabá ms, test negativní

Ahoj holky,
měla jsem zpožděnou ms o 4 dny, tak jsem dělala test-negativní. Včera mi přišlo slabé krvácení a dnes už spíš špinění. Už 4 dny je mi zle, mám pocit závratě, nechutenství, bolest hlavy a jsem hrozně unavená, dnes se přidala bolest zad. HA neberu cca 4 měsíce, aktivně se nesnažíme, ale mohla bych být těhu? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
23.8.21 20:11

No možné to je si myslim…záleží také kdy sis test dělala… kolik dní po styku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.8.21 20:20

Poslendí ovu 8,9,10.8. Sex par dni po ovu, MS se opozdila a dělala jsem jsi 3 dny po zpoždění test (teď v sobotu)

Příspěvek upraven 23.08.21 v 20:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2020
23.8.21 20:34

Jestli tvoje posledni ovu a sex byla v tom cervenci, tak tehotna nejsi. Nejak moc nechapu, jak si ten tvuj posledni prispevek mame prelozit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.8.21 20:42

Poslední ovu asi 8,9,10.8. poslední sex pár dní po ovu, promiň zapoměla jsem dopsat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10803
23.8.21 21:12

Menstruace+negativni test=tehotna nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.8.21 21:22

@JancaS84 četla jsem dost diskuzí kde měly ženy slabou ms (špinění) a nakonec těhu byly…..jinak bych se neptala. Vím že ms a negativní test znamená-nejsem těhotná….ale necítím se ok, ms se mi běžně neopožďuje a taky nebývá tak slabá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
23.8.21 21:28

@goveronik ja treba v terminu menzes spinila, ale tehotensky test jsem mela uz pozitivni (a tehotna jsem byla, i kdyz pak to nedopadlo), pak jsem zase v terminu menzes spinila, test negativni a tehotna jsem opravdu nebyla. Takze bych se priklonila k tomu, ze nejsi, spis rozhazeny po ty antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
23.8.21 21:56

Promin, ale tech priznaku mas moc na to, aby to bylo z tak raného těhotenství, ze ho jeste neodhali test. To byt všechno z těhotenství, uz bys musela mit krasne cary. Coz neznamena, ze tehotna nutne nejsi, Pokud byla ovulace trebas az 11., 12., tak bys byla kolem 11 dpo, takze bych test zkusila ještě 14 dni po posledním styku, at mas jistotu, ale uprimne to nadejne nevidim.
P. S. Nemuzes ovulovat tri dny. Ovulace je okamzik, kdy se vajicko uvolni a zacne putovat vaječníkem k deloze, vajicko zustane zivotaschopne maximalne 24 hodin, spis mene. Takže nevim, podle ceho ovulaci hodnotis, ale ty tri dny cos vypsala jsou zkratka blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.8.21 22:18

@Villanelle vím že není ovulace 3 dny, nejsem si jistá který den to bylo…proto ty zmíněné tři dny, jinak díky za tvůj příspěvek. Jsem tu nová, téma těhotenství je pro mě nové, tak se omlouvám zdali někomu můj dotaz přijde stupidní…od toho snad tyto diskuze jsou, aby si člověk nechal poradit ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
24.8.21 10:55
@goveronik píše:
@Villanelle vím že není ovulace 3 dny, nejsem si jistá který den to bylo…proto ty zmíněné tři dny, jinak díky za tvůj příspěvek. Jsem tu nová, téma těhotenství je pro mě nové, tak se omlouvám zdali někomu můj dotaz přijde stupidní…od toho snad tyto diskuze jsou, aby si člověk nechal poradit ne? :nevim:

To neni o tom, ze bych te chtěla urazit, to vubec. Jen at v tom sama pak mas poradek. Pokud si ovulaci nejsi jista, mohla prijit jeste o den, dva pozdeji a pak se vse posune. Současne potíže bych ale těhotenství nepricitala, to uz bys vazne testovala pozitivne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat