Příznaky těhotenství před ms

Anonymní
12.2.20 12:26

priznaky těhotenství před ms

Nevím zda je to možné, skoro 2 roky se snažíme s manželem o miminko, Po té dlouhé době jsme se trefili konečně do ovulace, teď je to 8 dni po ovulaci a jsem nafoukla jak balon, mám bolestivé prsa a občas mě poboliva břicho, Jím jak otesánek…je možné ze by to byly nějaké předčasné příznaky nebo už blaznim? Dekuju za každou odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1757
12.2.20 12:28

Možné je vše ale takhle spekulovat nemá cenu, a hlavene těhotenske příznaky obvykle přicházejí později, moc bych se na to neupinala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12863
12.2.20 12:34

To ti nikdo neřekne. Pořád je pravděpodobnost otěhotnění 20 %, když se trefíte do ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
12.2.20 12:38

Po té době tomu stejně moc šanci nedávám i tak díky holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
12.2.20 12:44

Počkej na termín očekávané ms, a pak si udělej test :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
12.2.20 13:09

Kdyby to byly příznaky, bude i hormon a bude zachytitelný a testu. Já mám takovéhle příznaky před menstruaci. Počkala bych a 14 dní od styku nejdříve udělala test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 13:11

Ja mivala obcas takovehle pms…Takze to nemusi bohuzel znamenat tehu. Nezbyva nez cekat na pozitivni tehu test. Ja ho mela pozitivni uz cca 12 den po ovulaci tusim…takze zalezi na tobe jak dlouho vydrzis cekat ale ja delala testy jeste pred menses…prvni vysel negativni ale pak za tri dny uz sem mela slabou carku…takze hned neves hlavu, pokud nevydrzis a budes delat drive. Holky tu hodne pouzivaji Mama testy, ja kupovala v drogerii Teta 2ks kolem 60 Kc v krabicce se srdickem a taky mi ukazal brzy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
12.2.20 13:16

@Dragonsqueen určitě počkám, vím ze je to brzy, jen jak čtu ty diskuze jak tam všechny píšou jak to zjistili už po 7-8 dnech tak už teď ztrácím naději… kdyby to náhodou vyšlo chtěla bych to vedet co nejdříve mám hodně namáhavou práci zvedam hodně těžké věci tak bych to chtěla Včas podchytit, abych to nějak neohrozila tak před půl rokem jsem měla biochemický těhotenství zjistila jsem to úplně náhodou, tak se bojim, aby to nebylo tou zátěži, uvidíme počkám do té MS a uvidíme i tak dekuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12863
12.2.20 13:25
@Nickxxx píše:
@Dragonsqueen určitě počkám, vím ze je to brzy, jen jak čtu ty diskuze jak tam všechny píšou jak to zjistili už po 7-8 dnech tak už teď ztrácím naději… kdyby to náhodou vyšlo chtěla bych to vedet co nejdříve mám hodně namáhavou práci zvedam hodně těžké věci tak bych to chtěla Včas podchytit, abych to nějak neohrozila tak před půl rokem jsem měla biochemický těhotenství zjistila jsem to úplně náhodou, tak se bojim, aby to nebylo tou zátěži, uvidíme počkám do té MS a uvidíme i tak dekuju :)

To neboj, pokud takhle normálně pracuješ, pak to v začátku určitě neohrozis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
12.2.20 19:24

Já jsem věděla (tušila), že jsem těhotná ještě před tím, než mi vyšel pozitivní test. Ducha jsem měla pět dnů, před MS. Dcera vyšla na první dobrou. Držím palce, ať to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
12.2.20 19:28

@jasatko a co znamená to tusila? :) Já to prave nechci zakriknout, doufám ze se tentokrat nepletu :roll: jinak dekuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
12.2.20 19:49

@Nickxxx Měla jsem citlivá prsa, tím to všechno začalo. Jiné příznaky jsem neměla, teda až na druhou šílenou polovinu těhotenství… Dceru jsme počali první měsíc ostré jízdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
13.2.20 08:48

My se s manzelem snazili podobne dlouho a taky jsem pak hledala priznaky v ledascem. Nakonec jsem se na to vyprdla. Posledni cekani na MS vypadalo asi tak, ze mi asi dva tydny po ovulaci prestalo uplne chutnat pivo (jinak jsem hroznej pivar) :lol: no, ted koncim paty mesic a pivo bych si taaak dala!! :lol: takze za mne, priznaky muzou byt opravdu ruznorode a prijit kdykoliv :lol: drzim palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 16:28

Těhotenské příznaky přichází se zvýšenou koncentrací těhotenského hormonu hCG v krvi. Pokud si myslíte, že už máte tak silné příznaky, tak by Vám těhotenský test ukázal silné dvě čárky. Ze zkušeností ale tak brzy těhotenský test těhotenství neprokáže. Ty skutečné příznaky, které máme každá načtené, se projevují až kolem 8. týdnu těhotenství - tedy kdy už každá normální těhulka ví, že je v tom a má za sebou první vyšetření s ozvěnami srdíčka. Ženský, co říkají, že už 3. týden těhotenství (kdy se teprve embryo uhnizďuje) měly příznaky, tak si spíš vymýšlejí a přehánějí.

• Nahlásit
  • Citovat
15.2.20 07:36
@Anonymní píše:
Těhotenské příznaky přichází se zvýšenou koncentrací těhotenského hormonu hCG v krvi. Pokud si myslíte, že už máte tak silné příznaky, tak by Vám těhotenský test ukázal silné dvě čárky. Ze zkušeností ale tak brzy těhotenský test těhotenství neprokáže. Ty skutečné příznaky, které máme každá načtené, se projevují až kolem 8. týdnu těhotenství - tedy kdy už každá normální těhulka ví, že je v tom a má za sebou první vyšetření s ozvěnami srdíčka. Ženský, co říkají, že už 3. týden těhotenství (kdy se teprve embryo uhnizďuje) měly příznaky, tak si spíš vymýšlejí a přehánějí.
:potlesk: :potlesk: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama