Příznaky zmizely, test sílí

Anonymní
2.12.19 10:21

příznaky zmizely, test sílí

Ahoj,

vím, že nemáte koule ( jako na věštění :D) a podobných starších příspěvků tu je hafo, ale spíš bych chtěla vaše zkušenosti, i když jsou třeba smutný…
Mám už 3 pozitivní TT, zpoždění pár dní. O víkendu jsem měla šílené pnutí prsou, větší bolesti než při ms, v zádech takové, že jsem nemohla ani stát, jak to táhlo…
Jenže ráno jsem se probudila a kromě pálení pochvy nic… Prsa bolí méně, nejdřív mi přišlo, že splaskla, ale ted už je trochu méně zase cítím a břicho zase nic. Test mi ale určitě stále sílí ( i když vím, že kvantitativně se to z testu zjistit nedá)…
Jsem po SP a mám prostě strašný nervy, můžu si říkat co chci, zkoušet co chci, ale hlava je v nervu. Navíc doktorka mi řekla že ptž pracuji v dětském kolektivu a mám za sebou SP, měla bych pak nastoupit na rizikové, to mi teprve doma bude hrabat…
Pořád si ta prsa mačkám a zkouším, jestli teda bolí, nebo ne…
Moc dobře vím, že stejně to nevyřešíte, že stejně je to ted bud a nebo. Jen mi jde o vaše příběhy, zkušenosti a možná taky trochu o uklidnění.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.12.19 10:26

Ahojda, při prvním tehu se mi tyhle stavy ze začátku hodně střídaly. Taky jsem to dost řešila a bála se, ale vše bylo v naprostým poradku. Dva dny jsem si na prsa nemohla vůbec sáhnout, pak to třeba úplně odeznělo a za týden začalo znovu. To same s nechutenstvim a bolesti podbrisku, stále jak na houpačce.
Hlavní je, ze testy jsou pozitivní a neslabnou. Držím moc palce, ať je vše v poradku a mimi v brisku hezky roste :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
2.12.19 10:28

Já jsem neměla příznaky hodně dlouho, nebýt vynechani MS tak ani nevím, že sem těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 10:30

@JancaS84 děkuju :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 10:30

@Eiram737 děkuju :srdce: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 10:31

@Eiram737 a nahodou pálení spodku? Jak se třeba řeší nějaký urologický, nebo gynekologický zánět případně s ATB? Jsem fakt ze všeho pos…

• Nahlásit
  • Citovat
2.12.19 10:36

Ja jsem na záněty trpěla cely těhotenství, hrůza. A to je jinak téměř nemívají. V prvním trimestru nic moc nemůžeš kvůli vývoji embrya, takže jsem to léčila hermankovou vlahou koupeli a skvěle pomáhá taky namazat si spodek kokosovým olejem. A intimní místa jsem si myla třeba třikrát denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
2.12.19 10:40

Být v klidu - to je jediné co teď můžeš ovlivnit. Mě se to mluví - ale taky mám za sebou 5 těhotenství a z toho 3 zamlklé. Síla testu, příznaky, to nikdy o ničem takhle brzy nevypovídá a jen tě to stresuje.
Jediné, co mělo smysl v mém případě, byl odběr krve na hcg. Jako samoplátce, po 72 hodinách se musí minimálně zdvojnásobit (nebo za 48 hodin narůst o 60%). Pokud ano, můžeš se trochu uklidnit (ale pořád do toho 12. týdne je lepší se na to moc neupínat, tyhle brzké konce jsou poměrně časté a nezávažné)
Pokud neporoste, tak aspoň víš, že není na co se zbytečně těšit.
Jinak na rizikové bych nastoupila klidně hned, já to při čtvrtém pokusu udělala hned s prvním duchem na testu a taky jako první vyšel, ten stres v práci pro někoho prostě není ideální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 10:42

@Eiram737 V tom se cachtám už od dětství, když je nějaký problém dole. Ted jsem to na nějaké diskuzi taky četla. Talže koupím a sednu do vlažné vody. Mně příjde, že mi snad vadí i intimní mýdlo, voda a možná i kalhotky…Když je nemám, větrám a nosím doma dlouhé triko, je to docela ok…Přejdu i na dětský prášek tedy.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 10:44

@BlaZenkaB jsem učitelka na druhém stupni a děti mají pořád nějaké virozy. Zrovna i ted v tom období. Takže nad tím uvažuji. Dneska půjdu k doktorce kvůli tomu pálení, protože jsem se léčila před měsícem Macmirorem. Ale původně jsem tam jít nechtěla, aby se ve mně někdo takhle brzy zase rejpal…

• Nahlásit
  • Citovat
2.12.19 10:44

Vidíš, zánět jako příznak těhotenství nevymizel, tak z něho můžeš mít paradoxně radost :mrgreen: tak přeji krasne tehotenstvi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
2.12.19 10:49
@Anonymní píše:
@BlaZenkaB jsem učitelka na druhém stupni a děti mají pořád nějaké virozy. Zrovna i ted v tom období. Takže nad tím uvažuji. Dneska půjdu k doktorce kvůli tomu pálení, protože jsem se léčila před měsícem Macmirorem. Ale původně jsem tam jít nechtěla, aby se ve mně někdo takhle brzy zase rejpal…

No tak to bych brala jako důvod, navíc to je i docela stresující povolání, ne. Tyhle začátky jsou všechno nebo nic, moc bych nepřemýšlela a zůstala hned doma. Klidně se třeba ve druhém trimestru můžeš vrátit když bude vše ok a budeš se na to cítit a doma nudit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13355
2.12.19 11:03

Mně mudr neschopenku nenapsala a ja v 8tt o plod přišla, také učím.
Mmch. já, jakmile zmizí příznaky, tak vím, že je konec, zažila jsem to již několikrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 11:08

@jizvíková i když mi test sílí? Oproti včerejšku je ten dnešní z 10. hodiny dost silnější první pohled. Mně to dr. napsala i u prvního, já jsem odmítla, ptž mám práci ráda a doma je to na hlavu. Přemýšlíte, kde vás bolí, píchá… Potom jsem potratila. Hned potom mi dr. řekla, že mám u dalšího ihned nastoupit na nemocenskou.

• Nahlásit
  • Citovat
442
2.12.19 11:20
@Anonymní píše:
Ahoj,vím, že nemáte koule ( jako na věštění :D) a podobných starších příspěvků tu je hafo, ale spíš bych chtěla vaše zkušenosti, i když jsou třeba smutný…
Mám už 3 pozitivní TT, zpoždění pár dní. O víkendu jsem měla šílené pnutí prsou, větší bolesti než při ms, v zádech takové, že jsem nemohla ani stát, jak to táhlo…
Jenže ráno jsem se probudila a kromě pálení pochvy nic… Prsa bolí méně, nejdřív mi přišlo, že splaskla, ale ted už je trochu méně zase cítím a břicho zase nic. Test mi ale určitě stále sílí ( i když vím, že kvantitativně se to z testu zjistit nedá)…
Jsem po SP a mám prostě strašný nervy, můžu si říkat co chci, zkoušet co chci, ale hlava je v nervu. Navíc doktorka mi řekla že ptž pracuji v dětském kolektivu a mám za sebou SP, měla bych pak nastoupit na rizikové, to mi teprve doma bude hrabat…
Pořád si ta prsa mačkám a zkouším, jestli teda bolí, nebo ne…
Moc dobře vím, že stejně to nevyřešíte, že stejně je to ted bud a nebo. Jen mi jde o vaše příběhy, zkušenosti a možná taky trochu o uklidnění.

Ahoj, podle příznaků bych se neřídila. Mě příznaky přepadli nějaký 5 týden, drželi se mě krutě asi do konce 8 týdne. Pak do 12 týdne úplný klid a vrátila se mi energie a pak týden zase :poblion: teď už zase dobrý. Mimi je v naprostém pořádku po dnešní poradně. Momentálně jsem 14+1tt. Počkej si na kontrolu, i když tě chápu..
Vymizeli mi příznaky, taky jsem se bála..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama