Pro 18měsíčního kluka boxerky či slipy?

71
6.1.19 20:33

Pro kluka boxerky či slipy?

Ahoj, mám 18ti měsíčního synka a už chodíme na nočník. Jen si nevím rady jestli mám koupit slipy nebo boxerky?! Ať ho to neskrti :) či nevadí. Co preferujete? Děkuji

Fotecka pro potěchu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

13335
6.1.19 20:38

u syna jsem začala se slipy, ale víc mu vyhovují boxerky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54236
6.1.19 20:40

Dávám boxerky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173

Máme oboje, boxerky jsou hezčí :D ale třeba pod punčochy nic moc. Kupuju spodní prádlo z biobavlny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3440

Ahoj, já klukům kupuju slipy, a to čistě proto, že jich je v obchodech větší výběr a jsou levnější. Starší teď chtěl nosit trenky jako táta, tak jich pár dostal k Vánocům, ale zatím leží v šuplíku a dál si vesele nosí svoje slipy s dinosaurama. U těch prcků jeto asi jedno, až budou větší vyberou si sami. A to nejspíš trenky, protože je nosí všichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15221
6.1.19 20:41

V tomhle věku měl pleny tak sem to nemusela řešit, jinak nosí boxerky, je to pohodlnější si myslím (třeba i můj chlap by na sebe klasické slipy nevzal) :mrgreen: líp to vypadá, v létě ho v nich klidně nechám běhat místo plavek i pod oblečením je to pohodlnější, tak nějak víc přiléhají k tělu, nemají gumu která by se mu někam zařízla, krom té tlusté kolem pasu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.19 20:51

Máme oboje, slipy většinou vyrábí i v menších velikostech, syn je dost dlouhý a hubený, běžně velikost 98 ale aby mu nepadaly boxerky tak musí mít velikost 86 ideálně z HM, Lindex vel 86/92 jsou velké. Jinak víc se mi líbí boxerky je to takové rozkošné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24886
6.1.19 20:53

Boxerky z Pleasu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
6.1.19 20:54

Díky asi zkusím slipy a uvidíme. Sem tam ještě něco uteče než dojde na nočník, ale to chce čas :D a taky se mne více líbí boxerky a časem trenky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
732
6.1.19 20:55

začali jsme slipama, ale co začal mluvit, tak si tam pořád šahal, že ho to bolí, tak jsme přešli na trencle a boxerky a je klid, už ho to netlačí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
6.1.19 20:57

Slipy jsou des. Nenosi je muj manzel a ani deti nebudou. Prvni trenky jsem koupila v kik. Maji tam mensi velikosti a kdyz se znici, cloveka to za ty penize nemrzi. A nehodu zadrzi taky. Jsou na telo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
6.1.19 20:59

Boxerky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
6.1.19 21:02

Syn má 2 roky, zatím na ven a noc má plenku (doma chodí jen v tričku a ponožkách), ale už se poohlížím po boxerkách. Ale nikde jsem nenarazila na jeho velikost 80 (spíš 74, je fakt drobný, i plavky má vel. 18m a musela jsem mu je po stranách zašít, aby byly užší a nepadaly mu). :/ Máte nějaký tip, kde by se takhle malé spodní prádlo (a cenové dostupné) dalo sehnat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41452
6.1.19 21:10

A ja bych doma nedavala nic :lol:
Jak mi zacal chodit na nocnik a dala jsem mu slipy tak se pocural.. Asi mel pocit, ze tam neco jako plina je a muze curat.. Tak chodil jen v teplakach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
6.1.19 21:51

Taky bych slipy nedala ani za nic. Skvely boxerky a hodne levny kupuju v primarku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama