Reklama

Probioticke kapky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renička27
Povídálka 21 příspěvků 04.06.09 11:11
Probioticke kapky

Ahoj
Chtela bych vedet,jestli je tu nekdo,komu nepomohly probioticke kapky,syn bude mit 3 mesice,kapky bere ctvrty den a nic,furt jen place cely den a nic nepomaha.Dekuji za odpovedi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 04.06.09 11:23

Ještě bych počkala, četla jsem, že probiotické kapky zaberou až tak za týden. Osobní zkušenost ale nemám, tak třeba se ozve někdo, kdo ví víc.
 R.

Renička27
Povídálka 21 příspěvků 04.06.09 11:54

moc diky,urcite jeste pockam.

vesna
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 04.06.09 13:27

Naše Terka do hodiny po kápnutí prdíkovala. Ale někdy prostě neprdíkovala a plakala pořád. Kapky nekapky. To pak pomohla masáž bříška, cvičení nebo nahřívání. :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.09 14:28
kapky

Tak my trpeli bolenim bříška až do 7 měsíce, teď je nám 9 a už je klid, říkají, že 9dětem z 10 kapičky pomohou, my byli samozřejmě to desáté dítko, nepomohlo nám vůbec nic, museli jsme to přetrpět.

Eilena
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 04.06.09 14:55

Ahoj, nám kapky pomohly tak do hodinky. Ale koukni ještě do pusinky, jestli nemá nateklé dásně, jestli slintá a když masíruješ prstem dásně, tak jestli se neuklidní. Možná to budou zoubky a proto kapky nepomáhají. U nás to tak bylo :wink:

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 04.06.09 15:04

Ahoj !

Tak my jsme taky byli to desáté dítko , kterému nezabralo nic, jenom vydržet…

Nedávno byla v televizi nějaká diskuze, kde říkali, že probiotické kapky zabírají po měsíci užívání 8O … ale naše Mudra tvrdila, že to jsou zázračné kapky, které zatím vždycky zabrali téměř ihned :roll: ..

Tak si pak vyber :?

Přeju ti, aby prckovi kapičky zabrali a netrpěli jste dlouho (u nás to bylo do šestého měsíce)

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 04.06.09 15:33

Hmmm,to jsem teda neslyšela, že by do hodiny zabraly…fakt jo? Závidím! :cry: :wink: Já kapu teď asi čtvrtý den a zatím žádný zázrak nepozoruju. Ale malej má k tomu železo, tak ho asi bolí bříško z toho. Každopádně kapat budu dál, i kvůli imunitě apod. Snad se to srovná, je mi ho líto…

Pája 01
Závislačka 4976 příspěvků 04.06.09 15:56

Ahoj nám zabrali asi 3 den co jsme kapali a od té doby byl klid. A mezitím jsme měli Sab simplex a Babycalm ale ty nepomohli.

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 04.06.09 16:07

Ahoj,tak nám probiotický kapky nepomohli ani trošku..Používali jsme je 14 dní a bříško bolelo pořád stejně…u druhýho je už nekoupim,protože pro mě to byli zbytečně vyhozený peníze… :evil:

Žofka1
Kecalka 102 příspěvků 04.06.09 17:57

Probioticke pry zabiraji po 14 dnech. Kapali jsme taky az do 6 mesicu, stridave se SabSimplexem. Jestli to pomahalo nevim, mala prdela i bez kapek, ale hrozne plakala (i s kapkama). Doporucuji cvicit s nozickama, to pomaha urcite.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.09 21:41

Nám probio kapky nepomohly vůbec…vykpala jsem poctivě celou lahvičku, ale nic (skoro si troufám říct, že to s nimi bylo ještě o kapku horší…). Nám nepomohlo vůbec nic, jen vyčkat, až to samo přejde. Jana

cernus
Závislačka 3802 příspěvků 05.06.09 11:01

Nam Probioticke kapky pomahali, chvili ale trva, nez zaberou. Tomu, ze zaberou hned, bych teda neverila. Jsou to vlastne prirodni oleje a kladnymi bakteriemi a tem proste trva, nez se ve strevech rozmnozi. Kazdy jsme nastaveny jinak, tak nekomu pomohou za par dni a nekomu trebas opravdu az za ten mesic.
Neodstranili nam prdiky uplne, to asi tyhle kapky dokazi u malo koho, ale me stacilo, ze mi maly neprorval sedm dni z tydnu, ale trebas jen jeden, nebo dva. V kazdem pripade, posiluji i imunitu, mimco je pak vic chranene trebas proti strevnim infekcim, takze pro me to vyhozene penize nebyli, ani kdyby nam na prdiky nepomohli. Jak je to v reklame na Actimel, v brisku je 70procent imunitniho systemu a ten Probioticke kapky spravne posilni.

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 05.06.09 13:43

Ahoj,
malej trpěl přímo kolikou, to jest bolestivým růstem střev a řval bolestí i 7 hodin vkuse, což bylo pro něj a hlavně pro nás dost brutální.
Vyzkoušeli jsme vše a až Probiotické kapky byly to poslední co zabralo AŽ ZA MĚSÍC !!!!Pozor, nic není zázračné !!!!!
Teď mám klid, objednala jsem je ze SR za 240,– Kč a jsem za tu investici ráda, mám zásoby až do 8 měsíce malého. Pak přejdu na práškový Infant Dophilus pro děti.
Opravdu to za to stálo, prdí a kadí denně bez námahy jen podle zvuku nebo čichu poznám, že je pokaděnej,jelikož se při tom usmívá :D
A to jsem vyzkoušela Sab, Babycalm, nahřátou plínu, speciální masáže naučené od kamádky dětské lékařky, chování, skákání na míči, nic nepomohlo až ty kapky, díky bohu za ně. Taťka dělá v chemické laborce, tak nám to schválil, rozhodovali jsme se totiž i pro jiné kapky s živou kulturou ze střev dětí.

Allyenka
Povídálka 17 příspěvků 05.06.09 19:05

Ahoj.
Malej bere kapičky od 1 měsíce a řekla bych,že až po měsíci (možná i déle) se dostavil efekt.Ve 4. měsíci jsem se je snažila vy:,–(it,ale neprošlo to…začal být zas neklidnej,ale těžko říct,jestli to bylo zrovna těma kapkama nebo byl jiný problém.Nyní mu je půl roku a v lednici máme ještě jedno balení…hodlám to dobrat a další nekupovat…myslím že by to už mohlo být ok.
Ale byla jsem na tom jako ty,po 14 dnech užívání jsem byla vzteky bez sebe,že nezabírají,pak ale opravdu zabrali…objednala jsem je ale na Slovensku za poloviční cenu jak tady u nás.
Snad vás to brzy přejde,je to hrozný když mu není pomoci.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >