Reklama

Probiotika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 24.07.10 07:26
Probiotika

Ahoj, jake probiotika jsou vhodne pri uzivani antibiotik?Maly dostal prujem po dni uzivani. Diky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14934 příspěvků 24.07.10 08:04

Dcerce jsme dávali Lacidofil a osvědčil se skvěle, průjem žádný.

Příspěvek upraven 25.05.17 v 08:41

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 24.07.10 08:04

Ahoj,
já dávala dětem k ATB Nutrolin http://www.lekarna.cz/…-sirup-60ml/ Dávám automaticky od začátku užívání ATB.
Mám s ním dobrou zkušenost :wink: Ať je brzo dobře :-D :kytka:

nozu
Extra třída :D 11562 příspěvků 24.07.10 08:08

já jsem Klárce dávala probiotika od firmy swiss. ale záleží na tom, jak máš staré dítě, protože tohle jsou cucací bombonky, které se mohou od 3 let (klidně i trošku dříve, pokud umí cucat a nebojíš se vdechnutí).

Rebrambora
Kecalka 106 příspěvků 24.07.10 09:09

Taky davam lacidofil, protoze je levny a ma hodneho laktobacila rammosa, ktery ma byt i prevenci na alergie. Blbe se to ale rozpousti v tekutine, musi se rozmichat v necem hustsim.

BohunkaP
Extra třída :D 14934 příspěvků 24.07.10 09:15
Rebrambora píše:
Taky davam lacidofil, protoze je levny a ma hodneho laktobacila rammosa, ktery ma byt i prevenci na alergie. Blbe se to ale rozpousti v tekutine, musi se rozmichat v necem hustsim.

To je pravda, rozpustit se to nechce :-( Nám paní doktorka poradila vysypat tobolku třeba na kousíček chleba, sníst a hodně zapít…

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 24.07.10 10:39

já dávám lactobacílky a taky spokojenost. Tobolku vysypu do mlíka. :wink:

Rose-k 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.10 11:00

Taky hlasuju pro Laktobacílky jsou super,a sypem do mlíka nebo jídla :-)

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 24.07.10 11:05

Mi dávali Nutrolin B,je to i sirup i tbl.dávali jsme asi 1měsíc po pobytu v nemocnici…stojí něco kolem 100,– :wink:

Ellhana
Závislačka 3259 příspěvků 24.07.10 12:29

Martin bral atb dlouhodobě ( 1 rok v kuse) takže probiotika k tomu taky tak. Dávala jsem Nutrolin B sirup a vyhovoval, jen teda docela za něj pálka při dlouhodobém užívání. Ke konci jsem přešla na podstatně levnější a skladnější laktobacílky a taky v pohodě. Nyní už atb konečně nemusí :pankac: a laktobacílky už jen tak dojedu na kompletní obnovení té fauny ve střevě a finito a s nima :wink:

klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 24.07.10 17:47
Ellhana píše:
Martin bral atb dlouhodobě ( 1 rok v kuse) takže probiotika k tomu taky tak. Dávala jsem Nutrolin B sirup a vyhovoval, jen teda docela za něj pálka při dlouhodobém užívání. Ke konci jsem přešla na podstatně levnější a skladnější laktobacílky a taky v pohodě. Nyní už atb konečně nemusí :pankac: a laktobacílky už jen tak dojedu na kompletní obnovení té fauny ve střevě a finito a s nima :wink:

teda chudáček malej,tak dlouho brát atb,to ty střeva musely být totálně vyšisovaný…hlavně ať už jste zdraví !!!!

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 25.07.10 09:06

My dáváme Nutrolin B.jsem s ním spokojená. Náhradní doktorka mi ted doporučovala nějaký Biopron,ale cena asi 200kč 8-o ,takže jsem opět vzala Nutrolin (stál myslím 80kč),který mi vždy dopročuje i naše doktorka.

Ale obecně,prý ty probiotika mají největší efekt,až po dobrání ATB,aby tu floru upravily. ATB maj větší sílu a zničí je :roll: .Ale já stejně dávám i v průběhu nemoci.

rokris
Kelišová 6000 příspěvků 04.04.14 10:24
Probiotika - dospělý

Hezký den všem. :kytka: Můžete prosím doporučit probiotika? Která vám vyhovují? A je dobré je střídat? Díky za názory. :kytka:

Cattus
Neúnavná pisatelka 17215 příspěvků 04.04.14 10:25

@rokris
probiofix

rokris
Kelišová 6000 příspěvků 04.04.14 11:51

@Katchus Díky. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >